999 rezultate për

plus

Samsung nuk ndalet prezanton Grand Neo Plus (FOTO LAJM) Samsung prezantoi këtë javë Galaxy Grand Neo Plus, një telefon jo shumë i shtrenjtë, por edhe që nuk të impresionon me s
iPhone ndër vite (FOTO LAJM) iPhone ndër vite duket se ka njohur një zhvillim të madh teknologjik është i që në një mënyrë apo në një tjetër ka sjell
NavJack sjell iPhone 6 dhe 6 Plus të larë në ar (FOTO LAJM) Kompania kineze NavJack duket se ka ndërmarrë një nismë për të ndërtuar telefonat iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus-in të Apple
iPhone 6S 4 inç modeli më i ri Apple Apple mendohet se është duke përgatitur iPhone 6S 4 inç i cili mendohet se do të jetë i ngjashëm me iPhone 5S dhe nga sk
Apple bëhet gati për ‘iPhone 6 mini’ Sipas analisti Timothy Arcuri nga Cowen and Company kompania Apple po punon për të prodhuar një model të ri iPhone mini
Mate 7 Plus versioni më i ri i Huawei Mate 7 nga Huawei është një nga pajisjet që tërhoqi shumë vëmendje në IFA 2014. Aktualisht po punohet për të sjellë vers
Çip A9 për iPhonët e 2015-ës Fabrikat e Samsungut në Ostin,kanë nisur punën për prodhimin e çipave të rinj A9, të cilët do të përdoren në gjeneratën
Zbulohen detaje të reja për iPadin gjigand Tani mund të themi me siguri që Apple po punon për krijimin e një iPad-i shumë të madh. Këtij tableti i jemi referuar de
Përdoruesit e iPhone 6 dhe 6 Plus ankohen se ekrani i këtyre pajisjeve gërvishtet lehtë Disa përdorues të iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus kanë filluar të ankohen se ekranet e këtyre pajisjeve gërvishten shumë leht
Samsung Galaxy S5 Plus del në tregun europian (FOTO LAJM) Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5 Plus muajin e kaluar. Ai është një version i përditësuar i Galaxy S5,
Përdoruesit e iPhone 6 Plus kanë hasur probleme tek kamera (VIDEO) Disa përdorues të iPhone 6 Plus-it janë ankuar në forumet e Apple-it se kamera e këtij telefoni është shumë difektoze. S
iPhone 6 po shitet tri herë më shumë se iPhone 6 Plus Edhe pse janë shitur shumë njësi të iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus, Apple refuzon të zbulojë numrin e saktë të njësive të sh
10 telefonat më të suksesshëm të momentit (FOTO LAJM) Duket se Apple ka nisur të dominojë në luftën e drejtpërdrejtë me Samsungun, falë telefonave të rinj të lansuar, iPhone
"Dështimi" i Apple, 300 iPhone 6 të lakuar (FOTO LAJM) Çdo lançim i modelit të ri të iPhone kohëve të fundit ka qenë i shoqëruar edhe nga disa lloje skandali. Fillimisht ishte
Sa na duan e sa na njohin të "huajt" në Shqipëri?! (VIDEO) Një italian, një nigerian, një egjiptian, një turk dhe një italiane me baba ekuadorian dhe nënë italiane kanë qenë të ft
Samsung prezanton Galaxy S5 Plus (FOTO LAJM) Samsung prezantoi sot telefonin inteligjent Galaxy S5 Plus, një version i Galaxy S5 por me procesorin Snapdragon 805. As
Apple: Janë shitur 21 milionë iPhone 6 dhe 6 Plus (FOTO LAJM) Ka kaluar afërsisht një muaj që nga lançimi i telefonëve inteligjent iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus nga kompania Apple. Deri
iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus vijnë në Shqipëri me 31 tetor Apple njoftoi se telefonat inteligjentë iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus do të vijnë edhe në 36 shtete të tjera gjatë muajit t
Nexus 6 do të rivalizojë iPhone 6 Plus Ka kaluar pothuajse një vit që kur Google krijoi Nexus 5, dhe tani flitet se kompania ka në plan të prezantojë modelin e
Del në treg tableti HP 10 Plus HP prezantoi tabletin 10 Plus me sistemin Android. Ky tablet, me ekran 10.1 inç, është tani në shitje në dyqanin në inte