999 rezultate për

plus

Juve-Mourinhos: Pogba nuk shitet as për 150 milionë euro Vetëm ore para se të mbyllet merkatoja e verës, Chelsea provon gjithcka për të siguruar shërbimet e Paul Pogba. Mirëpo p
Apple riparon kamerën e iPhone 6 Plus Apple po punon për të riparuar të gjitha të metat në kamerën e iPhone 6 Plus, pa pagesë. Duket se Apple ka pranuar se ka
iPhone 6S dhe 6S Plus vijnë më 9 shtator Apple konfirmon se prezantimin e dy telefonave të rinj, iPhone 6S dhe iPhone 6S Plus, do të bëhet zyrtarisht në konferen
Galaxy Note 5 apo iPhone 6 Plus (FOTO LAJM) Samsung ka prezantuar modelin e tij më të ri Galaxy Note 5, i cili si konkurrent kryesor në treg do të ketë Apple iPhone
iPhone 6c vjen në shtator? (FOTO LAJM) Apple pritet që muasjin e ardhshëm të prezantojë iPhone 6c dhe 6s Plus. Sipas Blass "iPhone 6s Plus dhe 6c do të lançohe
Nis zbatimi i marrëveshjes për sigurime kufitare, kufizime për tabelat RKS Që prej orëve të para të mëngjesit është duke u zbatuar marrëveshja për sigurimet kufitare mes Republikës së Kosovës dhe
Audi A8 plus me 605 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Audi A8 plus është modeli më i ri i i Audit që pritet të vijë në treg. S8 plus është i pajisur me motor 4.0 TFSI për S8
Audi sjell modelin V10 Plus (FOTO LAJM) Audi ka prezantuar modelin më të ri V10 Plus me ngjyrë të zezë që ka mahnitur të gjithë në rrugët e një qyteti. Makin
Samsung prezanton modelin Galaxy S4 mini plus (FOTO LAJM) Galaxy S4 mini është telefoni më i ri i nxjerrë në treg nga Samsung. Modeli është i pajisur me ekran 4.3 inç Super AMOL
A do të jetë ky versioni zyrtar i iPhone 6S dhe 6S Plus? Informacionet e ndryshme që qarkullojnë në internet theksojnë se iPhone 6S do të vijë me ekranin me 4.7 me rezolucionin
A po kërcënohen deputetët serbë?! Nesër Kuvendi i Kosovës do të votojë për Gjykatën Speciale. Partia e serbëve, Lista Srpska ka deklaruar se do ta voto
Galaxy S6 Edge Plus me ekran 5.7 inç (FOTO LAJM) Samsung duket se përveç përgatitjes për lançimin e Galaxy Note 5 po përgatitet për të prezantuar dhe Galaxy S6 Edge Plus
OnePlus 2 rivali kryesor i iPhone dhe Samsung (FOTO LAJM) OnePlus 2 është një model i ri i telefonit i cili nga karakteristikat është i ngjashëm me një iPhone, por me çmim dy her
Ja si duket koncepti i iPhone 7 (FOTO LAJM) Modelet e reja që pritet të dalin në treg nga Apple janë, iPhone 6s dhe iPhone 6S Plus. Nga informacionet e deri tanishm
OnePlus 2 prezantohet më 27 korrik Prezantimi zyrtar i modelit OnePlus 2 do të bëhet më 27 korrik, si pasardhësi i OnePlus One, me të cilin kompania ka pas
Galaxy V Plus vetëm 82 dollarë (FOTO LAJM) Samsung Galaxy V Plus, është telefoni më i ri i sjellë në treg, i cili ofron dy vende për karta SIM dhe sistemin Androi
OnePlus 2 vetëm 450 dollarë Telefoni inteligjent OnePlus 2 mund të bëhet i juaji kundrejt çmimit prej 450 dollarësh. Kompania në fillim pati caktuar
iPhone 6S dhe 6s Plus gati në shtator (FOTO LAJM) Apple po bëhet gati që në shtator të nxjerrë në treg dy telefonat e rinj, dyshen iPhone 6S dhe 6s Plus. iPhone 6s dh
Ja çfarë duhet të dini për iPhone 7 Informacione të ndryshme tregojnë se Apple po bëhet gati që të sjellë në treg modelin më të ri të telefonit iPhone 7. Si
Ja si duket OnePlus 2 (FOTO LAJM) Telefoni OnePlus 2 pritet të prezantohet më 27 korrik, përmes disa fotografive të përhapura ne vëmë re se ai ngjan shumë