999 rezultate për

plus

OnePlus 2 Mini me ekran (FOTO LAJM) OnePlus 2 Mini do të ketë etiketën e modelit One E1000, karakterizohet me ekranin AMOLED 4.99-inç me rezolucion prej 108
Ja si duket OnePlus 2 Mini (FOTO LAJM) OnePlus po punon për të sjellë në treg serinë më të re të modelit OnePlus 2 Mini. Spekulohet se ai do të ketë proceso
Ja si duket Samsung Galaxy S7 Plus (VIDEO) Samsung po punon për krijimin e katër versioneve të ndryshme të Galaxy S7. Deri tani janë shfaqur imazhe të dy prej këty
Samsung Galaxy S7 vjen në katër versione (FOTO LAJM) Përmes një informacioni të shfaqur në llogainë Twitter, @evleaks, mësohet se telefonat e ardhshëm të Samsung-ut, do të o
Zbulohet rezidenca kuqezi në Francë (FOTO & VIDEO) Kombëtarja mesa duket e ka përcaktuar rezidencën për në kampionatin Europian e cila do të jetë “Hotel de Mougins”, katër
Thaci sonte në ‘’ClickPlus’’, pritet debat i nxehtë Sonte në ora 21:30, në TV 21, për herë të parë përballë analistëve do të jete kryetari i PDSH-së, Menduh Thaci. Në kë
Njihuni me karakteristikat e iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus (FOTO LAJM) Apple pritet që të prezantojë pajisjet e saj të rinj, iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus. Edhe pse prezantimi i këtyre pajisj
Huawei prezanton telefonin G7 Plus Huawei prezanton telefonat më të fundit të serisë G. Telefoni ka ekran me prekje 5.5 inç me rezolucion 1080 pikselë. Ai
OnePlus X vjen në tregun evropian OnePlus X është telefoni më i ri i cili është gati në tregun evropian. Duke filluar nga sot, versioni me xham oniks mund
OnePlus X për vetëm 249 dollarë OnePlus është gati që të prezantojë modelin më të ri të telefonit OnePlus X. OnePlus X është një telefon që mund ta bëni
OnePlus X vjen me 29 tetor (FOTO LAJM) OnePlus duket se zyrtarizimin e telefonit më të ri OnePlus X do ta bëjë me 29 tetor. Kompania ka postuar në në Facebook
Ja si duket OnePlus Mini (FOTO LAJM) OnePlus pritet që në fund të këtij viti të prezantojë dhe telefonin e tij më të ri OnePlus Mini. OnePlus Mini do të k
Cili është më i shpejtë Galaxy Note 5 apo iPhone 6s Plus (VIDEO) Përmes një video ne do të jemi në gjendje të japim një gjykim se cili nga telefonat Galaxy Note 5 apo iPhone 6S Plus ësh
One Plus X prezantohet këtë muaj (FOTO LAJM) One Plus prezanton pajisjen më të re One Plus X. Pajisja e re do të ketë ekran 5inç me sensorin për njohjen e gishtërinj
iPhone 6S dhe 6S Plus i shpëtojnë testit të hedhjes (VIDEO) apple e cila vetëm para një jave ka lançuar dy pajisjte të saj, ka bërë një provë të rrezikshme për to. Për të vërtetuar
Huawei prezanton modelin e ri Nexus 6P (FOTO LAJM) Huawei, prezanton karakteristikat më të fundit të modelit të tij Nexus 6P. Nexus 6P është një telefon me ekran 5.7-in
Apple rekord shitjesh Apple ka njoftuar se deri më tani ka arritur që të shesë shumë se 13 milionë pajisje të iPhone 6s dhe iPhone 6s Plus gja
Mbrojtëset e ekraneve do të funksionojnë me prekje 3D të iPhone 6S Pas prezantimit të iPhone 6S dhe 6S Plus në qendër të diskutimeve ishin lapsi i iPad Pro dhe ekrani me prekje 3D i smart
Audi S8 Plus me 605 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Audi po bëhet gati për të prezantuar modelin e tij më të ri S8 Plus. S8 Plus është një makinë me motor të përmirësuar me
iPhone 6s dhe iPhone 6s Plus rekord porosish Dy telefonat më të rinj të prezantuar nga Apple javën e kaluar iPhone 6s dhe iPhone 6s Plus, do të tregtohen më 25 shtat