E FUNDIT/ Shorti rezervon përballje titanësh, CR7 sfidon Messin, ja të gjitha grup
999 rezultate për

plus

ZYRTARE/ Nelson Semedo është lojtar i Wolves Edhe zyrtarisht, Nelson Semedo është lojtari më i ri i Wolverhampton Wolves. 26-vjeçari ka firmosur kontratë tre-vjeç
Çmenduria e Man City: 200 milion euro plus 3 lojtarë për Messin Manchester City shihet si skuadra favorite për të nënshkruar me Lionel Messin i cili ka shprehur dëshirën për tu larguar
Bëni gati 100 plus! Për të udhëtuar nga pika kufitare Kapshticë, duhet të keni bërë tamponin COVID-19 Pika Kufitare e Kapshticës ka nxjerrë rregulla të reja për kalimin e shqiptarëve drejt Greqisë. Mësohet se të gjithë
Perez nuk e le të qetë Juven, gati të rrëmbejë Dybalan duke ofruar Kroos ose Iscon plus para Real Madrid i rikthehet pistës "Paulo Dybala". Pas eliminimit në Ligën e Kampionëve nga Manchester City, presidenti i Ma
Do shkriheni së qeshuri, Evi Reç ndan prapaskenat e emisionit të përditshëm (VIDEO) Në mbyllje të sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojë të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale
Inter lë pas Lazion me ofertën e fundit për Kumbullën Interi i ka paraqitur Veronës një tjetër ofertë për të marrë mbrojtësin Marash Kumbulla. marash-kumbulla Sipas media
Plus 4 pikë nga Barcelona, Zidane: Nuk ka eufori, nuk kemi fituar ende asgjë Los Blancos janë katër pikë para Barcelonës, kur kanë mbetur edhe pesë xhiro. Sipas Zidanes, skuadra e tij do të prov
Kapet "hajduti" i LSDM-së, Den Doncev (VIDEO) Një video në të cilën ish-drejtori i Fondit të Shëndetit, Den Donçev, është filmuar me një grumbull parash në duar në nj
Befason trajneri i Dortmund: Shkallët bosh, plus për lojtarët e mi Ndalesa e gjatë prej më shumë se 2 muajsh për shkak të pandemisë COVID-19 nuk frenoi hovin e Borussias së Dortmundit që
Rama tall opozitën pas akuzave: Vaj medet, nuk paska ikur kush nga Shqipëria?! "Po t’i mbledhësh siç i numëron PD bëhen 2 milionë! Plus fëmijë..." Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ti përgjigjet m
Rama flet për pagën e luftës dhe kategoritë që e përfitojnë: Mjekët do marrin plus 1000 euro! Gjatë një komunikimi në Facebook, kryeministri ka folur mbi masat që po merr qeveria në lidhje me situatën që po kalon v
7 komedi shqiptare që do t'jua bëjnë më të bukura ditët në karantinë Harrojini për pak Netflix-in dhe lajmet dhe kujtoni që jeta është ende shumë e bukur. Lumturia qëndron tek gjërat e thje
Keni një iPhone të vjetër e të ngadaltë? Apple iu detyrohet ju personalisht një shumë parash Apple do të paguajë deri në 500 milionë dollarë për ta zgjidhur me marrëveshje procesin gjyqësor ku akuzohet për ngadalë
Kontrata e Rrahmanit me Napolin, media italiane zbulon detaje të reja Transferimi i Rrahmanit nga Verona, Napolit i kushtoi 14 milion euro plus 1.5 milionë në shpërblime. Kontrata gjatë d
Drejtuesit e Interit në Londër, synojnë të mbyllin marrëveshjen me Eriksen Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, raportohet se ka fluturuar sot (e mërkurë) në Londër, në mënyrë që të siguroj
Zbardhen përgjimet e "Zogut" me Pranverën e "Vizion Plus’" për ndarjen e fitimit Mes vajzave të ndryshme që ofronin marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës dhe mbanin kontakte të vazhdueshme me “Zogun e
DETAJE/ Kontrata e Ibrahimovicit me Milanin, ja sa do të paguhet Zlatan Ibrahimovici do të fitojë 3.5 milionë euro plus 500.000 euro shtesë në shpërblime për 6 muajt e ardhshëm. Nëse
Minimumi 33 mijë euro plus bonus, a je gati të punosh në Antraktidë?! Keni menduar ndonjëherë të jetoni apo punoni në Antarktidë? Departamenti i Antarktikut australian ka shpallur vende t
Zaevi mund ta largojë edhe Ahmetin nga Qeveria, ja kush shkruan? Zoran Zaev me largimin e tij nga posti i kryeministrit mund ti faleminderohet edhe ministrave të BDI-së, duke i larguar
Katica Janevës i caktohen plus 30 ditë paraburgim “Këshilli penal pranë Gjykatës penale në Shkup, duke vepruar në bazë të propozimit të Prokurorisë Themelore Publike për