999 rezultate për

plumba

U vra me dy plumba mes Tiranës, kolegët mesazhe të ndjera për Fildesin Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka hapur dyert jo si zakonisht për seancat gjyqësore, por për të bërë homazhe në n
Breshëri plumbash dhe granata në një shkollë në Moskë Një adoleshent ka qëlluar me armë zjarri dhe ka hedhur granata në një shkollë në Moskë duke plagosën të paktën katër per
Vrau me dy plumba në kokë ish-gruan, 53-vjeçari: S’e shpjegoj dot ç’bëra Kanë kaluar vetëm 4 ditë nga ngjarja e rëndë në Tiranë ku 53-vjeçari Fadil Kasemi ka qëlluar pa mëshirë mbi ish-bashkësh
NGJARJA/ 53-vjeçari iu afrua tek makina dhe e qëlloi me dy plumba në kokë Ditën e djeshme në Tiranë u vra barbarisht gjyqtarja me e re e Gjykatës së Shkodrës. 39-vjeçarja Fildes Hafizi, u ek
U masakrua dje me plumba mes Tiranës, ish-burri e kërcënonte me jetë nga burgu Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me vrasjen e gjyqtares Fildes Hafizi dje në Tiranë. Mësohet se gjatë kohës që
U masakroi nënën me plumba mes Tiranës, 53-vjeçari: Zogjtë e babit 53-vjeçari Fadil Kasemi ditën e djeshme vrau pa mëshirë ish-gruan e tij me profesion gjyqtare, Fildeze Hafizi. Ngjar
Ish-burri e masakroi me plumba mes Tiranës, familja e gjyqtares hap dyert e mortit Në familjen e gjyqtares Fildese Hafizi ka pllakosur zia. Pas ngjarjes së rëndë ku ish-bashkëshorti i saj vrau me arm
Masakroi me plumba ish-gruan, 53-vjeçari doli nga burgu falë amnistisë Vrasja e gjyqtares Fildes Hafizaj ka shkatuar reagime të forta në publik. Ditën e sotme Fadil Kasemi, ka qëlluar me
Publikohen momentet e arrestimit të burrit që vrau gjyqtaren (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Tiranë një krim brenda familjes ka tronditur opinionin publik. Një burrë ka vrarë me armë zjarri is
“Plumbat rikoshet përplaseshin gjithandej”, çfarë ndodhi me makinën e blinduar e të “fortit” të Shijakut? Atentat me breshëri automatiku makinës në të cilën udhëtonte “i forti” i Shijakut, Dashamir Gjoka dhe familja e tij.
Flet "boss-i" nga Shijaku: Shtova shpejtësinë për t'iu shpëtuar plumbave Një atentat me armë zjarri iu bë dje biznesmenit Dashamir Gjoka, i njohur ndryshe edhe si “i forti” i Shijakut. Ngja
Arma që është përdorur në luftën e Kosovës shkrihet pasi gjuan 700 plumba (FOTO LAJM) Ky është momenti kur një ish-ushtarak shkrep nga një mitraloz 700 plumba pa ndërprerë, ku nga temperatura e madhe tyta e
Vajza pa çdo gjë, si u ekzektua me 6 plumba babai i vrasësit të Aleksandër Bardhit në Ksamil Vrasja e Aleksandër Bardhi vitin e shkuar në Ksamil dyshohet se ka sjellë edhe dy vrasje të tjera si edhe një tentativë
I përdhunoi dhe vrau vajzën 3-vjeçare, flet babai: U kënaqa kur ia mbushën trupin me plumba Rana Almatari është 3-vjeçarja e cila u përdhunua dhe më pas u vra nga krimineli Muhammad al Maghrabi. Ai u ekzekutu
Sulmohet me breshëri plumbash gjykata e Moskës, të paktën 4 të vrarë Katër persona janë vrarë në një sulm me armë në një gjykatë në Moskë, raportojnë mediat ruse. Një avokate tha se dëgj
Zbulohet pronari i makinës që u bë shoshë me plumba në Kamëz Pas breshërisë me plumba ndaj AUDI-t të parkuar në Kamzë kanë dalë detajet e para dhe se kujt i përket makina. Sipas
Helikopterë, plumba dhe flakë: Çfarë ndodhi dje në periferi të Tiranës (VIDEO) Hekiopterë, komando, zjarr dhe tym. Kjo ishte panorama e djeshme në Zall Herr ku forcat komando bënë një demonstrim me r
Kjo është deputetja e re e Kuvendit të Kosovës, që mori 16 plumba në trup Saranda Bogujevci është zyrtarisht deputete e Kuvendit të Kosovës. Ndonëse emri i saj mund të tingëllojë i panjohur, ësh
Pamje të rënda! Shikoni si duket aktori që e donin te vdekur (FOTO LAJM) Aktori Mishel Prela i cili është plagosur me 5 plumba mbrëmjen e 20 korrikut ndodhet në Spitalin e Traumës, duke luftuar
Një femër, motivi i atentatit me 8 plumba ndaj Mishelit nga "çuni me lekë" 31-vjeçari Mishel Prela i cili mbeti i plagosur para disa ditësh në një atentat përballë gjimnazit “Partizani” në Tira