E FUNDIT/ Plas në prokurori, 10 prokurorë padisin Arta Markun
999 rezultate për

plumba

DETAJET/ 11 plumba në trup, Ndoka tentoi të zbriste nga makina para ekzekutimit Vetëm pak orë pas ngjarjes së rëndë në Lezhë ku u vra me 9 plumba vëllai i ish-deputetit socialist Arben Ndoka, është zb
Ekzekutimi me 14 plumba në makinë, policia sekuestron celulalin e Ndokës Policia e Lezhës në kuadër të hetimeve për vrasjen e Aleksandër Ndokës ka sekuestruar celularin e viktimës. Vëllai i
Berisha tregon tmerrin e viteve 90: Trupat u bënë shoshë nga plumbat Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë fjalës në cermoninë për nder të ditës së Rinise ka rrefyer momentet nga dhjetori i '
Ekselentin nga Tirana e vranë me 3 plumba në SHBA, fjalët e ndjera të familjarëve Një tragjedi e rëndë ka goditur familjen Mukaj në Tirane, ku para disa ditësh djali i tyre Merlos Mukaj 21-vjec, student
Ky është Olsi, ekselenti nga Tirana që e vranë me 3 plumba në SHBA (FOTO LAJM) Shqiptari Merols Mukaj është 21-vjeçari shqiptar i cili u qëllua me 3 plumba në Filadelfia nga një 24-vjeçar me preceden
U tha se u vra pse po zihej me të dashurën, dëshmia tronditëse e shokut të shqiptarit Pas lajmit se një student 21-vjeçar nga Shqipëria u ekzekutua me tre plumba në Filadelfia të Shteteve të Bashkuara të Am
E FUNDIT/ Tmerr e panik në Fier, banesa e 58-vjeçarit bëhet shoshë nga plumbat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Fier ku persona ende të paidetifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në
Pamje që po bëjnë xhiron e botës, ushtari arratiset nën breshërinë e plumbave (VIDEO) Pamjet dramatike që janë publikuar së fundmi në mediat botërore tregojnë momentin kur një ushtar i Koresë së Veriut bën
Si ju bë makina “shoshë” me plumba, gabimi që tradhtoi shqiptarët Dy të rinj shqiptarë janë plagosur të dielën në mbrëmje gjatë një përleshjeje me armë zjarri në një zonë tepër të frekue
E FUNDIT/ Çfarë po ndodh?! Breshëri plumbash në Fushë-Arrëz Të shtëna me armë zjarri janë shënuar sot në Fushë-Arrëz. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërkohë mësoh
Ish- kampioni i Botës tregon sa vuajti për t'u shpëtuar plumbave të 97-tës Historia e shkurtër dhe qesharake e ish kampionit të botës Mario Kempes, si trajner tek Lushnja në vitin e vështirë 1997
Ish- kampioni i Botës tregon sa vuajti për t'u shpëtuar plumbave të 97-tës Historia e shkurtër dhe qesharake e ish kampionit të botës Mario Kempes, si trajner tek Lushnja në vitin e vështirë 1997
DETAJET/ Breshëri plumbash ndaj 22-vjeçarit shqiptar në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Itali. Një i ri shqiptar ka mbetur i plagosur në zonën Toirano, Savona. Mëso
Detajet e frikshme, si u bë shoshë me plumba makina e shqiptari në Greqi Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë në lagjen Pangrati të Athinës ku u qëlluan një shtetas grek dhe një shqipta
Tronditet Tirana, masakrohet me plumba 27-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Tiranë ku një i ri është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në ish
U masakrua me plumba, del videoja e vrasjes së shqiptarit në Ekuador (VIDEO) Ditën e sotme në Ekuador është masakruan me plumba në makinë një shqiptar i cili dyshohet se ishte përfshirë në trafikun
Masakrohet me plumba një shqiptar në Ekuador Një atentat është kryer ndaj një shqiptari në Ekuador. Shqiptari i ekzekutuar për vdekje ishte i shoqëruar me një fe
Plumba tavolinës me 4 persona, policia identifikon autorin Policia ka arritur të identifikojë autorin e dyshuar të atentatit të ndodhur dy ditë më parë në qytetin e Fierit, duke s
Femra dhe para, jeta luksoze e të riut që u bë shoshë nga plumbat në Shkodër Hermes Beqiri u plagos me armë zjarri, mbrëmjen e së shtunës, në lagjen Kiras, në Shkodër. Ai gjendet në Tiranë dhe g
Sherr për motive banale, masakrohet me plumba 20-vjeçari mes Shkodrës Një sherr i madh ka ndodhur mbrëmë në Shkodër ku mbeti i plagosur rëndë me armë zjarri një i ri 20-vjeçar. Ngjarja nd