999 rezultate për

plumba

Detaji tronditës nga vrasja në Tiranë: Aldoseni kishte bërë gati dy plumba dhe ua tregoi shokëve (VIDEO) Ka qenë një vrasje e paralajmësuar ajo e djeshma në Tiranë ku një 23-vjeçar nga Fieri, Aldosen Beluli qëlloi për vdekje
Vrau studenten me 5 plumba, mësohet gjendja shëndetsore e 23-vjeçarit Ariela Murati humbi jetën dje në spital si pasojë e plumbave qe mori nga një armë zjarri. Aldosen Belulaj qëlloi me armë
Detaji tronditës që e lidh vrasjen e Ivanoviçit me serbët Raporti i autopsisë tregon se Oliver Ivanoviç u qëllua për vdekje me gjashtë plumba nga një pistoletë e tipit Zastava M7
E ekzekutuan me 2 plumba, zbulohet e shkuara e errët e viktimës Të dielën pasdite në Tiranë ndodhi ekzekutimi me armë i shtetasit Emiljano Boçi, i njohur ndryshe edhe me emrin Roland.
Vrasja me dy plumba në kokë mes Tiranës, flasin dëshmitarët Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me atentatin ndaj 32-vjeçarit Emiljano Boçi. Mësohet se ngjarja ndodhi mes të një
Qëlluan me 19 plumba në ajër, si u kapën 3 rambot e Laçit nga policia Policia e Laçit ka vënë në pranga 3 të rinj të cilët natën e ndërrimit të viteve qëlluan pa pushim me breshëri arme zjar
Qëlluan me breshëri plumbash mbi telat, gjysma e Tiranës pa drita Ashtu si çdo vit, edhe në festën e Vitit të Ri të vitit 2018 dritat shuan festën në familjet shqiptare. Në natën e n
6 muajshe shtatzënë, 19 vjeçarja vritet me breshëri plumbash por gjen mrekullimë në spital Një adoleshente shtatzënë e cila ishte 6 muajshe shtatzënë është qëlluar për vdekje me plumba teksa po flinte në shtëpin
6-muajshe shtatzënë, 19-vjeçarja vritet me breshëri plumbash Një adoleshente shtatzënë e cila ishte 6 muajshe shtatzënë është qëlluar për vdekje me plumba teksa po flinte në shtëpin
Vrau kolegun me dy plumba pas qafe, zbardhet dëshmia e policit Policia ka zbardhur dëshminë e policit që vrau pas një konflikti kolegun e tij me dy plumba pas qafe. Kjo ngjarja ka
Hanë e pinë bashkë, polici vret policin me dy plumba pas qafe Dalin detaje te reja nga ngjarja e rende ne Diber, kur kolegu vrau me arme zjarri punonjësin e Drejtorisë së policisë së
Plumba në kufirin mes dy Koreve, ngrihet alarmi në gjithë rajonin Rojet e Koresë së Jugut, qëllojnë me të shtëna paralajmëruese në drejtim të ushtarëve koreano-veriorë, të cilët po kërko
8 kundër 1, i riu bëhet shoshë me plumba në Korçë Një plagosje ka ndodhur në Korce, ndërkohë që janë zbuluar detaje të reja. I plagosur ka mbetur 39-vjeçari Mina Zoj
Ishte kapur me drogë, shkodrani u ekzekutua me 3 plumba në makinë Ditën e sotme në Shkodër është ekzekutuar me armë zjarri një 32-vjeçar i cili ishte në arrest shtëpie për kanabis. Kj
Harrojeni sëpatën për prerjen e drurëve, ky burrë e rrëzon pemën me plumba (VIDEO) Prerja e drurëve mund t'ju marrë shumë kohë, energji dhe aftësi me një sharrë të fuqishme - por ky njeri duket se ka gje
Ekzekutoi me plumba efektivin e FNSH-së, burg për jetë për Qosen Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë "burg për jetë" për David Qosen, i akuzuar për vrasjen e efektivit
Policët godasin me plumba gome protestuesit e arbitrit (FOTO LAJM) Nga Argjentina vjen një tjetër histori dhune në fushat e futbollit, por çuditërisht këtë radhë nuk janë protagonistë loj
U ekzekutua me 14 plumba, Lu e akuzoi fisin Ndoka të lidhur me krimin Pak kohë më parë Donald Lu ka përmendur 4 emra për të treguar lidhjet e politikës shqiptare me krimin. Ndër katër em
La pas gruan e 4 fëmijë, detajet e fundit mbi vrasjen e Ndokës Ditën e djeshme pranë banesës së tij u vra shtetasi Aleksandër Ndoka, vëllai i ish-deputetit socialist Arben Ndoka. A
Ia bënë vëllain shoshë nga plumbat, reagon ish-deputeti i PS-së Ish deputeti i Partisë Socialiste Arben Ndoka me anë të një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me vrasjen e vëllai