999 rezultate për

plumba

Breshëria me 25 plumba mbi çiftin, djali 1 vjeç gjendej në prehrin e gruas Janë zbuluar detaje rrëqethëse nga krimi i dyfisjhtë në Shkodër ku mbetën të vrarë çifti Bërçama. Ngjarja ka ndodhur rre
Ky është ish-polici që u ekzekutua bashkë me gruan me 25 plumba në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër ku një çift u ekzekutua në makinë në sy të djalit të tyre vetëm
Detaje tronditëse mbi krimin në Shkodër, çifti u vra me 25 plumba 25 plumba janë shkrepur mbi çiftin në Shkodër i cili mbeti i vrarë në makinën e tyre poshtë pallatit ku jetonin. Kri
Plumba mes lokalit, përplasja me armë në "Havana" ndodhi për një femër Policia e Shtetit, përmes një njoftimi për shtyp, bën me dije se Emiljano Nina, banues në Tiranë, kishte pasur konflikt
Zbulohet emri, kush është i riu që terrorizoi me plumba pushuesit në Dhërmi Policia ka zbuluar emrin e shtetasit që terrorizoi dje pushuesit në Dhërmi të Himarës. Ai është Emiljano Nina dhe ës
Një tavolinë larg, gazetari i TCH tregon tmerrin nga plumbat në Dhërmi Një konflikt i armatosur tronditi orët e para të mëngjesit të sotëm pushuesit në Dhërmi. Orët e para të mëngjesit pë
Denoncimi, shoferi i Fatmir Xhafajt është vrarë Vdekja e shoferit të Fatmir Xhafajt, Shkëlzen Qordjas, ka krijuar debat të fortë nëse ishte vrasje apo vetëvrasje. Po
Shtohet misteri i vdekjes së shoferit të Xhafajt: U gjetën 7 plumba Shtohet misteri rreth gjetjes pa jetë të shoferit të Fatmir Xhafajt , brenda makinës në garazhin e Gardës së Republikës
Gruaja që vrau burrin me 4 plumba tregon pse e kreu krimin e rëndë Nëna e dy fëmijëve, 7 dhe 14 vjeç, Violeta Donaj, në rrëfimin e saj para Policisë për vrasjen e bashkëshortit, thotë se
Del fotoja, ky është 42-vjeçari që e vrau gruaja me 4 plumba Ky është viktima Kujtim Donaj 42 vjeç, i cili u vra me 4 plumba nga bashkëshortja e tij, Violeta Donaj. Pasi vrau bas
Zbardhet ngjarja kriminale, si u shkrepën 13 plumba ndaj dy personave Naser Sekiraqës, vëllait të Enver Sekiraqës, dhe nipit të tyre Fatlum Abazi iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh
Vrau gruan me dy plumba në mes të Tiranës, merret vendimi për Fadil Kasemin Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
Momentet kritike kur 31-vjeçari ndjek dhe vret me dy plumba 19-vjeçaren (VIDEO) 31-vjeçari Xhafer Mata e ka pritur që herët në mëngjes ish-të dashurën e tij pranë shtëpisë së saj. Kur 19-vjeçarja
Dalin pamjet, si kuksiani vrau me dy plumba ish-të dashurën pas ndarjes (VIDEO) Këto janë momentet kur Xhafer Mata sapo ka qëlluar me pistoletë Xhuljeta Çunin, një vajzë 19 – vjeçare që jetonte në zon
Plumba drejt të riut, atentat me armë në mes të Durrësit Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë në Durrës ku është tentuar të vritet një i ri. Ngjarja ka ndodhur në la
Vëllai i Haradinaj tregon sa plumba kanë në trup, a janë tradhëtarë? Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka folur për kohën e luftës dhe tradhëtitë që përflitet kët
Përse palestinezët hedhin gurë edhe kur përballë kanë tanke dhe plumba? Ishte data 20 tetor 2000, saktësisht një muaj pasi udhëheqësi i opozitës izraelite Ariel Sharon bëri një vizitë historik
Një bishë e vërtetë, ky është shot gun-i më i çuditshëm që keni parë (VIDEO) Ajo është një armë shkatërruese e vërtetë. DP-12 është një armë e tip "shot gun", por ndryshe nga ato që kemi parë deri
Plumba drejt makinës, si iu bë atentat për gjakmarrje të riut në Peshkopi Janw zbardhur detaje të reja lidhur me plagosjen e një të riu orët e vona të së premtes në Peshkopi. Autorët e dyshu
E qëlluan me breshëri plumbash, zbulohet arsyeja e plagosjes së biznesmenit Biznesmeni i njohur Xhavat Vataksi është qëlluar me armë zjarri. Vataksi, 60-vjeç njihet si biznesmen i suksesshëm n