999 rezultate për

plepin

Masakroi kushëririn me sëpatë për plepin, burg për jetë autorit Gjykata e Kavajes ka pranuar kerkesen e Prokurorise se Kavajes dhe ka denuar me burgim te perjetshem te pandehurin Qamil
Vrasësi në Kavajë: Ja pse e vrava Ismet Xhanin Xhevdet Saraçi, personi që vrau 30-vjeçarin Ismet Xhani është rrëfyer përpara oficerëve të policisë për krimin. Ai th