999 rezultate për

playboy

Skandali "Playboy", Gjykata shpëton Neymar-in (FOTO LAJM) Asnjë frikë për Seleçao-t, ku qetësia që po kalojnë mund të ishte prishur nga edicioni i muajit qershor të revistës "Pla
Shakira tundohet nga “Playboy”, foto me një kusht Vetëm me një kusht të vetëm, Shakira do të pranojë kërkesën e revistës “Playboy”, e cila prej kohësh dëshiron që ta shik
Miss Bota në kopertinën e “Playboy” (FOTO LAJM) Rosanna Davison, vajza e këngëtarit britanik Chris de Burgh, do të jetë Miss Bota e parë që do të pozojë për revistën ‘P
Fenomeni kërkon të blejë "Playboy" Pas përfundimit të karrierës së pasur më 2011, braziliani Ronaldo ka filluar të bëjë investime në biznese të ndryshme. A
Elle MacPherson kthehet pas në kohë (FOTO-LAJM) Modelja austriliane Elle MacPherson ishte vetëm 30 vjeç kur pozoi për herë të parë për revistën "Playboy" me një palë ge
Linda Halimi do performojë në shtëpinë e Playboy Përmes rrjetit social Facebook, këngëtarja Linda Halimi njofton se do të performojë në shtëpinë e Playboy. Sipas saj, at
Playboy lançon app, jo nudo në iPhone Playboy lançon një aplikim për iPhone. ‘App’ i ri për smartphone Apple do të jetë ndryshe nga stili i revistës, sepse nu
Shqiptarja që refuzoi 100 mijë eurot e Playboy Është e bukur dhe shumë elegante, jeton në Itali dhe quhet Erjona Sulejmani. Nga një burim që është miku i saj, mësua
SHBA, arrestohet djali i pronarit të “Playboy” Një nga djemtë e miliarderit Hugh Hefner, themeluesit të revistës Playboy, është arrestuar në Los Angeles për shkak se k
Irina Shayk: Nuk do pozoj kurrë për PlayBoy Edhe një modele si Irina Shayk, e cila është bërë e famshme duke ekspozuar trupin e saj me të brendshme, ka limitet e sa
Nga Playboy në Dumën Ruse (FOTO LAJM) Maria Kozhnevnikova ka se çfarë ti tregojë botës për veten. Përveç se është në Rusi, vendlindja e saj, një modele super
Kadare “playboy” shqiptar i shekullit të XX-të Dje, në emisionin "Pasdite në Top-Channel" në TCH, gazetari Kastritot Myftaraj ka dhënë një intervistë për gazetarin Fla
Lindsay Lohan, nudo për Playboy, për 1 milion dollarë Pas një viti të vështirë aktorja ka shitur imazhin për Playboy. Për më shumë se një herë Playboy ka tentuar të ketë në k
Dren Abazi “playboy” shqiptar Ai është shumë i pëlqyer nga vajzat, jo vetëm si një talent i vërtetë në muzikë, jo vetëm për zërin e ëmbël dhe suksesin
Rrëzimi i Adrianne-s në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Yje që pengohen mbi tapetin e kuq, ndoshta për shkak të takave të larta janë të shumtë. Por është e rrallë, që në një ce
Pronari i “Playboy” shurdhohet nga Viagra Pronari 85-vjeçar i revistës për të rritur, Hefner, duket se është shurdhuar nga marrja e sasisë së tepërt të Viagras. K
24 vjeçarja anulon dasmën me 85 vjeçarin e Playboyt Themeluesi i revistës “Playboy”, Hugh Hefner thotë se e fejuara e tij ka anuluar martesën e tyre. Hefner 85-vjeçar tha
84-vjeçari Hefner, në qershor martohet me 24-vjeçaren Harris Hugh Hefner, pronari i "Playboy", dhe Crystal Harris kanë vendosur datën e martesës së tyre. Çifti (me diferencë moshe p
"Playboy" zgjodhi makinën e vitit Automobilat e shpejtë dhe femrat e bukura, shkojnë me njëri-tjetrin. Dhe revista prestigjioze “Playboy”, tashmë disa vit
Rihanna i thotë jo "Playboy-it" Natyrisht se ka shumë meshkuj të cilët mezi presin që të shohin këngëtaren Rihanna të zhvesh trupin e saj dhe revista er