999 rezultate për

playboy

Intriga ndaj Mbretëreshës, Mbreti pushon nga puna më të mirën e haremit (FOTO LAJM) Duket se mbretërit e konsideruar si playboy kanë të gjithë një karakteristikë tipike: Ata janë të paqëndrueshëm. Mbre
E kujtojnë të gjithë për pozat në Playboy, modelja kandidon për Presidente e Kroacisë (FOTO LAJM) Ava Karabatic është një ish-modele e Playboy, shumë e njohur falë pjesëmarrjes në emisione televizive por edhe numrit të
Bashkëjetesë me modelen e “Playboy”, rrëfehet mbesa e ish-presidentit Nishani (FOTO LAJM) Modelja nga Durrësi, Beniada Nishani, ka një karrierë të bukur në Itali, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen e fotografëve
Modelja e Playboy: Ma shpif gjoksi im i madh (FOTO LAJM) “Gjoksi i madh ta shpif dhe shkakton dhimbje!” Kështu ka thënë modelja e Playboy Simone Holtznagel e cila ka treguar se
Ronaldinho nuk harron “vesin” për të patur gjithmon femra bombastike në krahë (FOTO LAJM) Ronaldinho mbetet një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave, që futbollin e ktheu në art, por ai njihet gjit
Modelja e "Playboy-t" provokon me foto sek*i me rastin e Krishtlindjes (FOTO LAJM) Lindsey Pelas ka postuar një foto shumë provokuese për ndjekësit e saj në Instagram me rastin e Krishtlindjes. Modelj
Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty (FOTO LAJM) Modelet e Plaboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram. Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezul
Modelja e Playboy nis palestrën, rezultatet mahnisin rrjetet sociale (FOTO LAJM) Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezultatin e stërvitjes së saj intensive në rrjetet sociale. Modelja
Pas ndarjes nga djali i Beckham, aktorja lidhet me modelen e Playboy (FOTO LAJM) Ajo bëri edhe më shumë bujë pas lidhjes së saj me djalin e David Beckham. Por aktorja e njohur, vetëm 21 vjec e ka lë
“Playboy”-i italian vdes gjatë seksit me një 23-vjeçare Ndërron jetë në moshën 63 vjeçare, Maurizio Zanfanti, ose siç njihej “Zanza”, i cili konsiderohet si “Mbreti i demave” n
Revista nudo, motra e Enca Haxhiajt fillon punë tek Playboy (FOTO LAJM) Jo vetëm Enca, por edhe motra e saj Uindi ka fituar famë të madhe dhe është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në
Plas skandali, Donald Trump ka tradhtuar për 1 vit Melaninë me modelen e playboy-t Donald Trump dyshohet se ka pasur një lidhje të gjatë seksuale me një modele playboy, ndodhur dy muaj para zgjedhjeve pr
Anxhela Martini rikthehet fuqishëm, pozon në vilën e Playboy (FOTO LAJM) Modelja e famshme me origjine shqiptare Angela Martini i ka dhenë fund beqarisë. Ajo duket se tashmë po shijon momen
Tjetër skandal, ylli i Playboy-it zbulon detajet e "lidhjes" me Donald Trump (FOTO LAJM) Uragani Daniels emri i vërtetë i së cilës është Stephanie Clifford, një yll i filmave për të rritur pretendon se ka pasu
Sfidoi botën, themeluesi i Play Boy ndahet nga jeta në moshën 91-vjeçare Një nga njerëzit më të famshëm në botë, Hugh Hefner, themeluesi i revistës ndërkombëtare për të rritur “Playboy” është n
Mbesa e ish-Presidentit tregon rrogën e majme që merr nga Playboy Për Beniada Nishanin (Jakiç) sapo ka nisur një fazë e re në karrierën e saj si modele, pasi është përzgjedhur imazh i re
Rrëfehet mbesa e ish-Presidentit: Fotot e mia për Playboy Mbesa e Ish-Presidentit Nishani, Beniada Nishani Jakic ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Top Show" në Top
Pas kontratës me “Play Boy”, mbesa e Nishanit provokon keq (FOTO LAJM) Beniada Nishani, mbesa e ish-Presidentit Nishani, ka postuar një foto nudo në “Instagram” ku shfaqet tërësisht nudo dhe
Mbesa e ish-presidentit Nishani rekrutohet nga “Playboy” (FOTO LAJM) Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, Beniada Nishani ka nisur punën e re si modelja e revistës “Playboy” të Portugalis
Playboy kthen faqe, në kopertinë një vajzë myslimane të mbuluar Nga tetori i ardhshëm “Playboy” kthen faqe, në mënyrën më të habitshme të mundshme. Në koopertinë, ndryshe nga asnjë