999 rezultate për

play-off

Play-Off, Uruguaj "shpullë" Jordanisë (VIDEO) Kombëtarja e Uruguajit ka hedhur një hap të sigurtë drejt kualifikimit për në Kupën e Botës "Brazil 2014". Kombëtarja ng
6 madrilenë kërkojnë biletën për në Botëror (FOTO LAJM) Kjo fundjavë do të jetë pushim për kampionatet e futbollit për shkak të ndeshjeve që do të kenë ekipet kombëtare. Përveç
"Brazil 2014", shorti i Play Off-it më 21 tetor Belgjika, Italia, Gjermania, Hollanda, Zvicra, Rusia, Bosnje Hercegovina, Anglia dhe Spanja janë zyrtarisht nëntë skuadr
Nga CR7 te Ibra, yjet që rrezikojnë Botërorin (FOTO LAJM) Si mund të jetë Botërori "Brazil 2014" pa klasin e Cristiano Ronaldos? Sigurisht që shumë më i varfër nga një vështrim t
"Brazil 2014", një guidë në kombëtaret e kualifikuara (FOTO LAJM) Tani i kemi mësuar se cilat kombëtare shkojnë direkt në Kupën e Botës "Brazil 2014" dhe cilat kombëtare do të duhen të b
"Brazil 2014", ja Kombëtaret e kualifikuara (FOTO LAJM) Rezultatet e ndeshjeve të fundit në grupe të eliminatoreve të Botërorit "Brazil 2014", plotësuan të gjithë kuadrin e sku
Play-Off, CR7: Kam frikë përplasjen me Francën Atë që s’e bën në fushë, Cristiano Ronaldo ka filluar ta bëjë jashtë saj. Portugezi, pas barazimit turpërues që mori Por
Suker: Dua Kroaci-Shqipëri në Play-Off Legjenda e futbollit kroat, Davor Suker, aktualisht president i Federatës Kroate të Futbollit ka rrëfyer preferencën e t
Champions League, ndeshjet e kthimit Play-Off UEFA Champions League mëson sonte në mbremje edhe emrat e 5 skuadrave të fundit që do të marrin pjesë në fazën e grupeve
Champions, Play-Off: Sfidat e sotme Uefa Champions League rikthehet sot me 5 nga 10 ndeshjet e kthimit të fazës Play-Off të këtij kompeticioni, ku do të mës
Europa League, ja kundërshtarët e Skenderbeut dhe Kukësit (FOTO-LAJM) Skënderbeu dhe Kukësi mësojnë kundërshtarët në ndeshjet e play-off, të Europa League. Në shortin e mbajtur në orën 13:00
Berisha: Urimeeee!!! Kukësi drejt Zenitit! Kryeministri Berisha ka uruar skuadrën e Kukësit për fitoren dhe kualifikimin ne play-off te Europa League. Përmes rrjet
Krenarë për Kukësin! Kukësi është kualifikuar për raundin e ardhshëm “play-off” të Europa League përkundër humbjes me rezultat 1-0 në takimin
Europa League, Skënderbeun e pret "ferri" Short tejet i vështirë e pret Skënderbeun në "play-off" të Europa League. Pas eliminimit nga Champions-i, referuar forma
8 shqiptarë kërkojnë Champions-in (FOTO LAJM) Tetë futbollistë shqiptarë do të paraqiten në fazën e Play-off-it të Champions League për edicionin 2012-2013. Play-off-
Ja çiftet e Play-off të EURO 2012 Sapo është hedhur shorti përsa i përket ndeshjeve të Play-off të EURO 2012 që do të përcaktojnë edhe katër ekipet e tjer
Play-Off: Spanja dhe Zvicrra tani më afër Gjermanisë Mbrëmë u luajtën ndeshjet e para të play-off-it për botërorin "Gjermani 2006" dhe u shënuan këto rezultate:Spanja - Slo
Shqiperi - Turqi 0:1, Turqia do te luaj ne play-off Ka perfunduar me rezultatin 0-1 ndeshja midis perfaqesues shqiptare dhe asaj turke. Me golin e realizuar ne minuten e 57