999 rezultate për

planin

Veliaj: "Brenda 5 viteve, me planin tonë të investimeve, Tirana do të ketë ujë 24 orë" Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, siguroi sot qytetaret se brenda 5 viteve të ardhshme, kryeqyteti do të fur
Prezantohen 73 masat e para për planin “3-6-9” 100 njerëz të organizuar në 10 grupe pune do të përcjellin realizimin e Planit “3-6-9”, në kuadër të Sistemit të sapo-kr
PSG e ndjen se po dështon për Mbappe, bën gati planin B PSG dhe Mbappe ndoshta nuk do të bashkohen kurrë bashkë. Naser El-Khelafi po përgatitet për këtë gjë. Sipas L'EQUIPE
Qeveria miratoi propozim-planin për zbatimin e reformave prioritare Qeveria e Mqedonisë ka miratuar në seancën e sotme propozim-planin 3-6-9, për zbatimin e reformave urgjente për integrim
Osmani: Së shpejti do të publikojmë planin për reformat (VIDEO) Zv/kryeministri për Çështje evropiane Bujar Osmani tha për Alsat- M se plani përmban të gjitha masat që duhet të ndërmer
Jose Murinho ka një mesazh për Barcelonën Ander Herrera nuk është në shitje. Ky është mesazhi që Manchester United i ka çuar Barcelonës. Manchester United nuk
Wenger e ka gati planin për të bindur Ozil dhe Sanchez për të qëndruar Arsen Wenger ka gati një tjetër plan për të mbajtur dy yjet e skuadrës së tij. Propozimi më i fundit që u kanë bërë drej
Nëse dështon për Verratin, Barcelona ka gati planin B Barcelona dëshirën e parë në merkaton e verës ka që të transferojë Marco Verratin nga skuadra e Paris Saint Germain-in,
Atletiko Madrid do të tentojë rikthimin e Diego Costa Diego Costa u njoftua nga Antonio Conte se nuk ishte me i vlefshëm për planet e teknikut italian. Me të dëgjuar këtë
Tensione në qiell, avioni luftarak për pak sa nuk përplaset me aeroplanin me 185 pasagjerë Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur pasi një aeroplan pasagjerësh për pak sa nuk është përplasur me një avion luftara
Serbia zbulon planin, pengon formimin e Ushtrisë së Kosovës Në një konferencë të përbashkët të kryeministrit në largim të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ministrit të Punës në qeverinë
Historiani rus zbulon planin e Enver Hoxhës për shqiptarët e Maqedonisë Historiani rus, Artjom Ulunjam, ka rrëfyer planin e Enver Hoxhës, i cili kishte meduar se pas vdekjes së Titos, në Jugos
Simeone tek Inter, tifozja britanike e ka gati planin për ta bindur (FOTO LAJM) Modelja e njohur angleze Aprile Summes, e ka gati planin për ta sjell Diego Pablo Simeonen tek Interi. Bukuroshja britan
Ish-shefi i SHIK: Ja si qëndron e vërteta mbi planin për vrasjen e Lulzim Bashës Ish-¬shefi i Shërbimit Informativ Kombëtar, Fatos Klosi ka komentuar zërat për një atentat të mundshëm ndaj kryetarit të
"L'equipe" zbulon planin sekret te Realit në merkato Antoine Griezmann mund të përfundojë te Real Madriudit. Zbulimi është bërë nga gazeta sportive franceze L'Equipe, e cila
Basha tregon planin e Ramës për qeverinë teknike Kreu i opozites Lulzim Basha ditën e sotme ka marrë sërishfjalën në çadrën e opozitës ku protestohet prej 44 ditësh. Dit
Veseli: Politikanët se dëgjojnë popullin, do hartojmë planin e duhur për Kosovën Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë sot qytetarët kanë parë hendekun e thellë mes qytetarëve dhe asaj çfarë bëjnë poli
Qeveria zbulon planin e ri kundër kanabisit, ja çfarë do të bëhet Qeveria ka njoftuar një plan të ri për luftimin ndaj kanabisit. Në një konferencë për median Niko Peleshi dha detaje
Cikloni Debbie, Australia aktivizon planin për përgjigje ndaj fatkeqësive (VIDEO) Kryeministri i Australisë, Malcolm Turnbull, aktivizoi planin për përgjigje ndaj fatkeqësive, pasi një ciklon i fuqishëm
Policia publikon planin e masave për sfidën Kosovë-Islandë në Shkodër Policia ka publikuar planin e masave pwr ndeshjen ndwrmjet Kosovws dhe Islandws e cila do të luhet në stadiumin “Loro Bo