999 rezultate për

planin

Izet Haxhia zbulon planin sekret pas vrasjes së Hajdarit Izet Haxhia ka treguar planin që fshihej pas vrasjes së Azem Hajdait duke thënë se qëllimi ishte që të nxitej trafiku i
Turqia po përgatitet për një beteje tankesh! Grekët zbulojne planin sekret turk (FOTO LAJM) Mediat greke dhe turke janë të fokusuara në këtë periudhe tek tensionet mes dy vendeve ku herë pas here, deklarata të nd
Trump nesër ia shpalos planin Vuçiçit për Kosovën Ndihmëssekretari i ri i Shtetit për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Wess Mitchell, shkon nesër në Beograd dhe nuk p
Analisti serb zbulon planin e BE-së për Kosovën Eksperti për marrëdhëniet gjeopolitike Dushan Prorokoviq pajtohet me shefin serb të diplomacisë se Perëndimi nuk do komp
Ndryshim planesh për Interin, bën gati planin për brazilianin Objektiva të reja për Interin në merkato, Bernard është objektivi kryesor i Interit për merkaton e verës. Kontrata e
Nisin përgatitjet për planin nacional të internetit të brezit të gjerë Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës po përgatitë Plan operativ nacional për zhvillim të rrjeteve të shpe
Një bisedë telefonike zbulon planin për vrasjen e Zaevit? Detaje të tjera kanë dalë në lidhje me skenarin e përgjakshëm në Kuvend më 27 prill të vitit të kaluar. "Zoran Zaev a
Policia amerikane kërkon arrestimin e migrantëve të paligjshëm edhe në gjykatë Shërbimet amerikane të migracionit miratuan zyrtarisht një direktivë që u lejon policëve të këtij organi për të hyrë dir
2017, viti i kthesës historike në planin migrator Viti 2017 ishte ai i një kthese historike në fushën e imigracionit për Italinë, që u shënua me ardhje masive në muajt e
Grabitja si në filma, maskat u hodhën në sulm kur Policia po kërcente ne festë Një bankë e nivelit të dytë është gabritur në Lac, ndërkohë që mëohet se grabtja ka ndodhur nga persona të maskuar dhe t
UEFA hedh poshtë planin e Milanit: Ka paqartësi në mënyrën si do të shlyet borxhi Tani është zyrtare: UEFA ka bllokuar “voluntary agreement” të kërkuar nga Milan. “Dhoma e hetimit në organin e pavarur t
Aksion si në filma, fqinja e moshuar shkatërron planin e hajdutëve shqiptarë Një shqiptar është arrestuar na autoritet italiane pak pasi kanë tentuar të vjedhë një apartament në Comeana. Por ka
I githë Madridi po përgatitet për ardhjen e Icardit, Marca zbulon planin Një fashikull në plotë kuptimin e fjalës, jo për Ikardin si lojtar, por për njeriun-Ikardi. Këtë, sipas “Marca”-s, k
Mediat spanjolle zbulojnë planin e Realit për të arritur tek Icardi Real Madridi është aktivizuar përsëri në merkato dhe drejtuesit janë duke shqyrtuar seriozisht mundësinë nëse do të bëjn
Vërejtjet e BE-së do të përfshihen në planin për reforma të qeverisë Qeveria mundohet që sa më shumë vërejtjet nga Brukseli t’i inkorporojë në planin për reformat vendore, kështu thekson Da
Ish agjenti CIA-s zbulon planin për çështjen e emrit të Maqedonisë Problemi rreth çështjes së emrit është një problem i cili po pengon Maqedoninë prej një kohe të gjatë, dhe është pengesa
Policia zbardh planin për ditën e zgjedhjeve Policia e Kosovës ka bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme policore për ditën e zgjedhjeve që do të mbahen këtë të diel
Emiratet prezantojnë aeroplanin e ri super luksoz (VIDEO) Luksi në Emiratet e Bashkuara Arabe nuk njeh kufi. Së fundi një kopani ajrore nga Dubai prezantoi aeroplanin Boing 777 s
Mourinho dhe United dëshirojnë hakmarrjen ndaj Realit për blerjen e Ronaldos, zbuloni planin Manchester United dëshiron me patjetër Marco Asensio-n. Shtypi spanjoll raportojnë se drejtuesit e klubit anglez janë ga