999 rezultate për

planin

Gafa e Reus gjatë intervistës, zbardh planin e Low Të gjithë prisnin që Marco Reus të ishte në formacionin titullar të Gjermanisë në ndeshjen që ata humbën ndaj Meksikës.
Jeremiq tregon planin e Vuçiçit për trazira në Kosovë Kryetari i Partisë Popullore të Serbisë, Vuk Jeremiq, ka deklaruar se presidenti Aleksandar Vuçiç planifikon për muajt e
Dalin përgjimet, si britanikët kanë bërë planin për trazimin e Bashkimin Evropian Boris Johnson paralajmëroi gjatë një darke private se “Brexit” mund të ngatërrohet shumë keq, ndërsa Departamentin e The
Daçiç zbardh planin e ardhshëm skandaloz për luftën ndaj Kosovës Ministri serb i Punëve të Jashtme Ivica Daçiç ka deklaruar se Serbia duhet sa më parë të angazhojë ndonjë lobist që do t
Kurti prezanton planin për dialogun me Serbinë, harron që Thaçi nuk e pyet kur dialogon Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka prezantuar planin e tij për dialogun të cilin e ka quajtur si Plani 4+1.
Kokëdhima zbulon planin sekret të Ramës: Arrestohet Ilir Meta! Ish-bashkëpunëtori i ngushtë i kryeministrit Edi Rama ka bërë një deklaratë të fortë. I ftuar në "Opinion", ai ka dek
Vuçiç i pikëlluar flet për planin e Perëndimit për Kosovën Vendet perëndimore tash e një kohë të gjatë po përpiqen ta ndryshojnë formatin e bisedimeve për Kosovën në Këshillin e S
Policia tregon planin e sotëm për kërkimet e pjestarëve të saj Po bëhen tri ditë që kur dy pjesëtarë të Policisë së Kosovës, Malsor Shemsedin Dashi dhe Armend Mifail Trena, janë zhdu
Flamurtari bën gati planin ekonomik, trajner dhe lojtarë të rinj Flamurtari nuk ka ndërmend të shenzojë për sezonin e ardhshëm të njëjtën shuma sa pati ndërmend të shpenzonte në rast të
Katër kryeministra drejt burgut, politikani shqiptar zbardh planin e ndërkombëtarëve Avokat Spartak Ngjela shkruan se në muajt në vijim pritet të jenë katër kryeministra ata që do të penalizohen nga SPAK d
A do të rikandidojë Veliaj për Tiranën? Kryemadhi zbardh planin e "frikshëm" të Ramës Ka mbetur vetëm një vit nga ku do të mbahen zgjedhjet lokale në Shqipëri. Në lidhje me këtë temë, Kryemadhi, kryetar
Gjendet zgjidhja për ndryshimet klimatike, shkencëtarët zbulojnë planin (FOTO) Spërkatja me kripë 11 milje mbi planetin tonë mund të ngadalësojë ritmin e ngrohjes globale, kanë sugjeruar shkencëtarët
Boshnjakët zyrtarizojnë partinë e tyre politike në Maqedoni Me 99 vota pro dhe asnjë kundër, sot u themelua edhe një parti e re nga komuniteti boshnjak në Maqedoni. Lidhja demokrat
Këtë javë gjermanët propozojnë planin e tyre për Kosovën Në Serbi kanë vazhduar të qarkullojnë opsione të ndryshme në kuadër të dialogut të brendshëm për zgjidhjen e çështjes së
UFO-t ndjekin aeroplanin, tmerrohen pasagjerët (VIDEO) Në pamjet e publikuara shihet një aeroplan në qiell i cili shihet duke lënë gjurmë prapa. Një objekt misterioz që shf
Trump kërkon dënim me vdekje për shpërndarësit e drogës Presidenti i SHBA, Donald Trump pritet të prezantojë sot planin e ri për ndëshkimin ekstrem të trafikantëve të drogës. P
I bërë shoshë nga plumbat, gjendet avioni që humbi papritur para 4 vitesh Aeroplani i zhdukur me pasagjerë MH370, është gjurmuar në Google Earth dhe duket se pjesët e tij janë të shpuara nga plu
Izet Haxhia zbulon planin sekret pas vrasjes së Hajdarit Izet Haxhia ka treguar planin që fshihej pas vrasjes së Azem Hajdait duke thënë se qëllimi ishte që të nxitej trafiku i
Turqia po përgatitet për një beteje tankesh! Grekët zbulojne planin sekret turk (FOTO LAJM) Mediat greke dhe turke janë të fokusuara në këtë periudhe tek tensionet mes dy vendeve ku herë pas here, deklarata të nd
Trump nesër ia shpalos planin Vuçiçit për Kosovën Ndihmëssekretari i ri i Shtetit për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Wess Mitchell, shkon nesër në Beograd dhe nuk p