999 rezultate për

planin

Basha publikon planin për shembjen e Teatrit: Këtu do ndërtohen 6 kulla 200 milionë euro (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka sulmuar kryeministrin Rama duke e quajtur a
Mesazh i fortë i Bashës, zbulon planin e ardhshëm të opoziës (VIDEO) Përmes një videomesazhi në rrjetet sociale, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka treguar hapat që do të ndjekë opozita për t
Horoskopi 20 korrik 2019 Dashi Marrëdhënia ne çift do jete edhe me e bukur gjate kësaj dite. Do ruani një komunikim te ngrohte me partnerin tu
Pas takimit me Metën, Basha zbulon planin për aksionin politik të opozitës Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha,këtë mëngjes është takuar me presidentin Meta në Presidencë. Takimi është z
Shkarkimi i Metës, komisioni miraton planin paraprak Komisioni Hetimor “Për kontrollin e ligjshmërisë së veprimeve të kryera nga ana e Presidentit të Republikës së Shqipëris
Publikimi i bisedës për planin rus e për ndarjen e vendit, reagon Haradinaj (FOTO LAJM) Kryeministri i Kosovës, Ramush Hardinaj ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të kryeministrit të Maqedonisë Veriore,
Fiksimi vazhdon, Arbër Çepani ka gati planin si të bëjë për vete Dua Lipën (FOTO LAJM) Arbër Çepani prej kohësh ka qenë i fiksuar me Dua Liëpn. Një histori që fillimet e saj i ka që nga eventi i parë i zh
Horoskopi për të marten/ shenja që do ketë ditën më të bukur Dashi-Kjo dite do jete një nga me te bukurat e këtij viti. Do jeni ne një mendje me partnerin tuaj për gjithçka dhe emoc
Komandanti zbulon planin e fshehtë të ushtrisë ruse për të hyrë në Kosovë Në natën e 12 qershorit të vitit 1999, një batalion i parashutistëve rusë që ishin në Republikën Serbe të Bosnjës, nisen
Tifozi i Liverpoolit: Modelja ruse u zhvesh për të ma treguar planin Një tifoz i Liverpool ka treguar se ka qenë ai që e filmoi skenën kur modelja ruse Kinsey Wolanski hyri në fushë gjatë f
Hill godet planin Thaçi: Shkëmbimi i territoreve nuk është zgjidhje Christopher Hill, ish-ambasadori amerikan në Shkup në fund të viteve ’90, që ndërmjetësonte në konfliktin ndërmjet Kosov
Skuadra angleze përgatit planin, Wenger gati të ulet në stol Kontakti me pankinën i ka munguar së tepërmi Arsene Wenger, i cili është gati të drejtojë një skuadër duke nisur që nga
Të paktën 13 të vdekur nga ulja emergjente e avionit në Moskë Së paku 13 persona raportohet të kenë vdekur pasi që një avion u detyrua të bëntë ulje mergjente në aeroprtin Sheremetye
Thaçi i pakënaqur me Merkelin dhe Macronin, a e refuzuan planin e tij? Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është shprehur i pa kënaqur me atë se çfarë ndodhi në Samitin e Berlinit. Thaçi theks
Klopp ka gati planin "anti-Hazard" Liverpool do të tentojë sërish, pesë vite pas atij gabimi fatal të Steven Gerrard! Gjatë sezonit 2013-14, disfata kundër
Mediat turke nxjerrin planin: Flota e 6 amerikane do të na sulmojë për të mbrojtur grekët (FOTO LAJM) Luftë masive mes Turqisë dhe Greqisë, në të cilën do të përfshihet edhe Flota e 6 amerikane në Mesdhe duke u radhitur në
Turqit nxjerrin planin e marrjes së Kretës (FOTO LAJM) Një publikim i ditës së djeshme në gazetën kemaliste turke "Sozcu" mbi rikthimin e Kretës nën sundimin turk ka shkaktuar
Rrëzimi i dytë brenda disa muajsh, kush është avioni i Boeing që po rrezikon udhëtarët Disa kompani të fluturimeve e kanë hequr nga përdorimi aeroplanin e tipit “Boeing 737 Max 8” pas aksidentit që ndodhi në
"Ka informacione...", gazetari tregon planin e policisë për protestën Gazetari Artan Hoxha ka treguar planin e policisë për protestën e së enjtes të opozitës. Sipas tij policisë i kanë d
Gazeta serbe pretendon se ka gjetur planin amerikan për korrigjimin e kufirit Çështja e korrigjimit të kufirit Kosovë-Serbi mbetet një temë e nxehtë që po bën rajonin të “vlojë” nga tensionet, ndërs