999 rezultate për

planin

Roma ka gati planin për ta marrë në skuadër Hysajn Te Napoli ai nuk është më i padiskutueshëm si dikur, kështu që po mendon për një tjetër skuadër. Mbrojtësi i kuqezinjve,
Bundesliga zbulon planin e rinisjes, dyer të mbyllura me 239 persona në stadium Ndeshje me dyer të mbyllura, me akses të lejuar për 239 persona të seleksionuar. Është kjo hipoteza – që publikohet nga
Horoskopi i të premtes/ Dashuri dhe surpriza, ja parashikimi për të gjitha shenjat Dashi Sot do kaloni momente shume te lumtura pranë atij qe dashuroni dhe do ndiheni si ne një ëndërr te bukur. Shume
Kampionat në qershor dhe ndeshje teke në Kupë, FSHF zbulon planin Koronavirusi ka pezulluar gjithçka momentalisht, teksa futbolli ende nuk dihet se kur do të rinisë duke parë se situata
Horoskopi i të premtes, zbuloni surprizat dhe të papriturat për shenjën tuaj Dashi Klima ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft sensuale sot. Do ndiheni akoma edhe me mire pranë atij qe dashuroni.
HOROSKOPI/ Do dëshironi qe dita te mos mbaroje kurrë, shenja me fat Dashi Ata që janë ne çift nuk do kuptohen si duhet me partnerin dhe mosmarrëveshjet ne çift do jene te mëdha. Vetëm n
Premier League ka planin gati, kur nis ky sezon, kur mbaron dhe fillimin e sezonit tjetër Premierliga duket se tashmë ka hartuar planin për të dalë nga situata e jashtëzakonshme. Kampionati elitar i futbolli
Horoskopi i të shtunës, çfarë ka rezervuar fati sot për shenjën tuaj Dashi Priten disa probleme te vogla gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift, megjithatë gjithçka do zgjidhet shume shp
Pas Metës, edhe PD mbështet planin e Ramës për koronavirusin Kryeministri Rama ka marrë mbështetjen e parë si nga presidenti Meta si nga Partia Demokratike në lidhje me planin ekono
KORONAVIRUSI/ Rama shpall planin financiar me 7 pika, kujt do ti përgjysmohet paga Kryeministri Edi Rama ka shpallur planin financiar me 7 pika për të përballuar situatën e shkaktuar nga koronavirusi.
Rama paralajmëron lajme të mira për shqiptarët: Çfarë do të ndodhë në orën 19:00? Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar lajme të mira në orën 19:00 të ditës së sotme në lidhje me planin financiar për k
Serie A e ka gati planin, këto janë datat Klubet e Series A e kanë në plan rifillimin e kampionatit. Data 3 maj është koha kur skuadrat italiane janë afër ta gjej
Horoskopi i të martës, shenjat që do kenë lajme pozitive Dashi-Do jeni gjithë ditës me humor te mire sot dhe gati për te bere edhe ndonjë çmenduri te vogël me partnerin. Do qënd
Klopp zbulon planin për të përmbysur Atleticon Jurgen Klopp ka folur në prag të sfidës së dytë me Atleticon. Trajneri i Liverpool u ka kërkuar lojtarëve të tij të
Basha propozon planin me shtatë pika për sistemin zgjedhor Kryedemokrati Lulzim Basha ka parashtruar sot disa propozime për platformën e reformimit të sistemit zgjedhor. Gjatë një
"Nuk ma fal dot që ia prisha planin serbomadh", Haradinaj reagon pas sulmit të Ramës Pas qëndrimit të bërë publik në Tëitter nga kryeministri Edi Rama ku shprehej se ish-kryeministri i Kosovës Ramush Harad
Komiteti për Sëmundje ngjitëse miraton Planin e reagimit për Koronavirusin Komiteti për Monitorimin e Sëmundjeve ngjitëse të emëruar nga Ministria e Shëndetësisë, të premtën ka miratuar Planin e
Dalin pamje të reja kur raketa iraniane godet aeroplanin ukrainas ku humbën jetën 176 njerëz (VIDEO) Video e re duket se tregon momentin kur një raketë iraniane goditi një aeroplan pasagjerësh ukrainas vetëm pak çaste par
Irani rrëzoi me raketa avionin ukrainas, 176 të vdekur Irani gabimisht goditi aeroplanin ukrainas që u rrëzua të Mërkurën pranë Teheranit me 176 persona në bord, kanë raportua
Ylli i City-t: Mjaftuan 15 minuta për të ndërtuar planin për të shkatërruar United Mesfushori Kevin De Bruyne ka thënë se skuadrës së Manchester Cityt iu deshën vetëm 15 minuta për ta bërë gati të gjithë