999 rezultate për

planet

Spalletti: Asnjë klub në planet nuk ka para për të blerë Shkriniarin Trajneri i Interit, Luciano Spallettit, ka folur pas triumfit në Kupën e Italisë, ndaj Beneventos ku i ka dhënë përgjigj
Fluturimi mbi këtë shtet tani e tutje do t'ju rrezikojë jetën Ministria ruse e mbrojtjes ka propozuar një draft të legjislacionit që do t’ua lejonte forcave ruse rrëzimin e aeroplanë
Kulmi i karrierës dhe planet e së ardhmes, Bogdani: Dua të jem trajner, Shqipëria nuk ka talente Erjon Bogdani ka folur gjerë e gjatë. Ish-sulmuesi i kombëtares, i cili tani ka nisur edhe karrierën si trajner, është k
U tha se Getoari nuk e lë të kthehet në ekran, Luana zbulon planet e Marinës Marina Vjollca ka qenë shumë e komentuar gjatë vitit që lamë pas për faktin se në cilin emision do e shihnim sërish. Por
Në këtë stadium do të luhet finalja e Kupës së Botës në Katar (FOTO LAJM) Më 21 nëntor të vitit 2022 do të nisë Kupa e Botës në Katar. Tashmë është bërë e qartë se cili do të jetë stadiumi i nde
I gjithë planeti u shkund për 20 minuta, por askush nuk ndjeu gjë Më 11 Nëntor, i gjithë planeti u shkund përreth 20 minuta, por asnjë njeri nuk ndjeu asgjë. E ndonëse shkencëtarët j
HOROSKOPI/ Tension në jetën e kësaj shenje, ruhuni nga planet e reja Ky është horoskopi për ditën e premte, 30 nëntor 2018. Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim
Mbërriti në Mars, roboti tregon çfarë pa në planetin e kuq (VIDEO) Ka bërë bujë, dërgimi i robotit të misionit “InSight” në planetin Mars, i cili duhet thënë se nuk është eksploruar ndonj
NASA bën paralajmërimin, çfarë do të ndodhë ditën e sotme? Ditën e sotme (e hënë, 26 nëntor) një ngjarje e madhe pritet të ndodhë. Anija kozmike InSight do të shkëputet nga Toka p
Dy gjigandët të mëdhenj, gati përballja “vdekjeprurëse” në kafazin e MMA Dy prej njerëzve më gjigantë në planet do të përballen në një prej ndeshjeve më të mëdha të arteve marciale. Anglezi 2.0
HOROSKOPI/ Venusi do jetë në anën tuaj, por ja planeti që do t’ju sfidojë Ky është horoskopi për ditën e diel, 4 nëntor 2018. Dashi Dashuria: Venusi garanton më shumë qetësi në marrëdhënie
Viti 2019, çfarë shkruan gjiganti global i turizmit për Shqipërinë Gjigandi global i turizmit #lonelyplanet njihet për zgjedhjet dhe dëstinacionet më ekzotike që përzgjedhin në të gjithë
HOROSKOPI/ Planetët janë në anën tuaj, këtë shenjë e pret një surprizë e pabesueshme Ky është horoskopi për ditën e diel, 21 tetor 2018. Dashi Ndonjëherë të qenit egoist nuk është keq, sidomos në kët
Planeti Mars do shkatërrojë çdo gjë që keni ndërtuar, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi Astrologe Meri njofton se planeti Mars do shkaktojë tension, keqkuptime, nerva, mosmarrëveshje dhe mund të shkatërrojë ç
Manchester United përzë kapitenin, ky është plani për të Kapiteni i Manchester United, Antonio Valencia, është në vitin e tij të fundit të kontratës me “Djajtë e Kuq”. Por m
Ëngjëll i Victoria Secret, kjo është modelja shqiptare më e bukur në planet (FOTO LAJM) Tika Camaj është ndër femrat më të lakmuara shqiptare. Një bukuri e veçantë e cila ka “pushtuar” pasarelat e ndrysh
Modelja shqiptare hyn në listën e 12 femrave më seksi në planet (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Tika Camaj prej vitesh është pjesë e botës së modës "Victoria's Secret". Së fundmi Tika është bërë
Sot kënaquni me diellin dhe mos i prishni planet për motin Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranës
Janë aq të mëdha sa duket sikur vijnë nga një planet tjetër (FOTO LAJM) Sindroma e Lizës në Botën e Ccudirave ishte që t'i shihte gjërat më të mëdha ose më të vogla nga sa janë normalisht.
Sot mos i prishni planet për motin, mund të shkoni edhe në pishinë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbaj motë me diell, përjashtuar perëndimi