E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

planet

Zbulohet akull vetëm pak centimetra nën planetin e kuq (FOTO LAJM) Kur astronautët e parë zbarkuan në Mars, ata nuk ishin në gjendje të merrnin gjithçka që u nevojitej me vete. Logjistika
"Fanatics" konfirmon "çmendurinë", zbulon planet para derbit (VIDEO) Biletat për sektorin e tifozëve bardheblu janë shitur! Është ky lajmi që vjen nga grupimi i tifozëve të Tiranës, "Tir
Njihuni me 10 çiftet më të çuditshme në planet (FOTO LAJM) hpeshherë çifte të shumta paragjykohen nga shoqëria, e sidomos kur paraqitjet e tyre fizike janë shumë të ndryshme. J
"Dance with me" i prish planet Kejvinës? Nuk do ta shohim në "Italia1" (VIDEO) Prej kohësh ishte bërë me dije se Kejvina Kthella do të bëhej pjesë e një emisioni italian. Velina bukuroshe shqiptar
Mourinho prish planet e klubeve italiane, kërkon Ibran te "spurs" Zlatan Ibrahimovic është duke biseduar me Milanin për një mundësi rikthimi në “San Siro” për 18 muaj gjatë afatit kalimt
Planet e qeverisjes, Albin Kurti dhe Isa Mustafa takohen të premten Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka konfirmuar se do të takohet të premten me kryetarin e Lidhjes Demokratike
Ndërtesa ku lindi Adolf Hitler do të kthehet në stacion policie Ndërtesa ku lideri nazist Adolf Hitler lindi në Austri do të shndërrohet në një stacion policie, kanë njoftuar zyrtarët.
Misteri i vdekjes së njeriut më të pasur në planet, 91 vite hetime pa sukses (FOTO) Katër korrikun e vitit 1928, njëri prej njerëzve më të pasur të botës asokohe, Alfred Loewenstein i lindur në Bruksel, p
Ngordh 55 vjeç në kopshtin zoologjik francez rinoceronti më i vjetër në botë Rinoceronti i bardhë më i vjetër në botë ka ngordhur në një kopsht zoologjik francez në moshën 55 vjeçare. Sana, e c
Mandzukic "vërtitet" në planet e gjigantit gjerman Mario Mundzukic prej kohësh nuk po gjen dot hapësira te 'zonja e vjetër' dhe e ka shprehur hapur dëshirën për tu largua
Shiu i prish planet Kombëtares, anulohet seanca stërvitore e pasdites Ndryshon përsëri plani i punës për ditën e sotme në ekipin kombëtar. Trajneri Edi Reja kishte vendosur që të bënte dy
Kujdes, mos luani me këtë maçok! Është felini më vrastar në planet (FOTO LAJM) Në disa foto mund të duket një maçok lozonjar, miku i përditshëm i fëmijëve tanë. Por në të vërtetë macja këmbëzezë (Fel
Klajdi Haruni paska mbaruar punë me planet e dasmës, i kërkon Florit dhuratën (VIDEO) Pasi Flori Mumajesi publikoi këngën e tij më të fundit “Thjesht t’du”, Klajdi Haruni ka shprehur dëshirën për t’u martua
"Nuk ka qenë e lehtë", Fatma Methasani flet për shtatzëninë dhe zbulon planet e dasmës (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme moderatorja, Fatma Methasani ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë”. Në një intervistë me gaze
Nga Merkel te Meghan, gratë më të fuqishme të planetit siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.
Lëvizja e këtyre dy planetëve përcakton fatin e dashurisë deri në gusht të 2020 Fillimi i muajit nëntor përkoi me lëvizjen e dy planetëve shumë të rëndësishëm. Marsi u vendos në shenjën e Peshores dhe
Nuk është në planet e Juventusit, PSG kërkon ta "rrëmbejë" Futbollisti turk me nënshtetësi gjermane nuk po gjen hapësira të mjaftueshme në ekipin e Juventusit E ardhmja e Emre
Insektet janë ushqimi që shumë shpejt mund të shpëtojnë planetin Në një mëngjes në një të ardhme jo shumë të largët, ju mund të hani bukë të bërë me miell insektesh, të pini një pije pr
Pas ndarjes nga Stresi, Keisi tregon planet e qarta për karrierën dhe familjen (FOTO LAJM) Keisi ka ndarë disa informacione private mbi famijen dhe karrierën që dëshiron të ndjekë! Nëpërmjet një bashkëbisedim
Lonely Planet: 10 qytetet që duhet t`i vizitoni patjetër në 2020-tën (FOTO LAJM) Është vendlindja e Wolfgang Amadeus Mozart dhe shtëpia para luftës e familjes që frymëzoi “Tingulli i Muzikës”. Nëse