999 rezultate për

planet

Neymar: Ronaldo dhe Messi janë nga një planet tjetër PSG është duke u përgatitur të luajë një nga ndeshjet më të mëdha në historinë e saj: finalen e Ligës së Kampioneve kund
Klubi më i dënuar në planet, ja sa vite ka shlyer Skënderbeu Shqipëria dhe futbolli ynë ka skuadrën më të ndëshkuar në planet sa i përket çështjes së paracaktimit të rezultateve.
Nuk bëjnë pjesë në planet e Zidane, 9 lojtarë drejt largimit nga Reali Një verë me shumë lëvizje pritet të jetë te Real Madrid. Para ndërhyrjes në tregun e transferimeve për sjelljen e fut
Ramadani zbarkon në Milano për Rebic, zbulohen planet e kuqezinjve Milani planifikon të bëjë disa lëvizje në merkato, edhe pse si fillim duhet parë se kush do të jetë trajneri i ri. Ralf
Planet që po bëhen për festimet e titullit të Real Madridit Real Madrid tashmë po punon në qytetin e Madridit në planet për të shmangur grumbullimin e njerëzve nëse ata fitojnë La
Çiljeta Xhilaga flet për planet e zgjerimin të familjes me portierin Alban Hoxha Pak ditë më parë qarkulluan lajmet se këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj Alban Hoxha ishin në pritje të një f
E diela për plazh? Moti mund të ju prishë nesër planet Dita e diel do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri të dendura. Reshjet e shiut do të bëhen prezente
Ndryshojnë planet e Napolit për Elseid Hysajn Në futboll, planet mund të ndryshojnë papritur, në varësi të situatave të krijuara. Kështu po i ndodh edhe mbrojtësit
Shkencëtarët zbulojnë vendin ku mund të ketë ndryshuar historia e njerëzimit (FOTO LAJM) Ndodhet në një nga skajet më të largëta të planetit, që pak njerëz kanë vizituar dhe ende më pak kanë jetuar, por ndosht
COVID-19 ju prishi planet e pushimeve? Vizitoni 10 vendet e magjishme në Shqipëri (FOTO LAJM) Shqipëria është një tokë e mbushur plot surpriza dhe e aftë për të mahnitur edhe turistin më skeptik. E gjendur mes male
PËRGJIMET/ Shkuan për të vjedhur kokainën, si ia prishi "Boli" planet gardistit me "shokë" Një gardist, një oficer kredie në bankë dhe gjashtë shokët e tyre kishin planifikuar grabitjen e shtëpisë së një biznesm
Prishen planet e Gazidis? Rangnick kontaktohet edhe nga Borussia e Dortmundit Prej disa muajsh mediat europiane raportojnë se gjermani Ralf Rangnick do të ulet në pankinën e Milanit për sezonin e ar
Nuk bën pjesë në planet e babait, djali i Zidane largohet nga Real Madridi Luca Zidane (22 vjeç) do të largohet nga Real Madridi. Portieri francez ka kontratë me Realin deri me 30 qershor të këti
Njerëzimi ka vrarë 83% të kafshëve të egra dhe gjysmën e tërë planetit Biodiversiteti i referohet shumëllojshmërisë së jetës në të gjitha nivelet në tokë, nga gjenet në ekosistemet. Biodiv
Traditat japoneze që janë shumë larg normales tonë (FOTO LAJM) Japonia është një vend unik me tradita të vjetra që përcillen brez pas brezi. Ky vend është në gjendje të jetë modern, d
E tërhoqën zvarrë se nuk vendosi maskë, gruaja i kafshon dorën policit (VIDEO) Rreth 400 persona morën pjesë në një ndeshje futbolli të paautorizuar dje në Strasburg, megjithë ndalimin për grumbullim
Sinjali 5G dhe koronavirusi, cilat janë planet e Shqipërisë dhe vendeve të rajonit Një nga teoritë konspirative më të përhapura, por edhe më lehtë për t’u hedhur poshtë mbi virusin Corona është që COVID-
Askush nuk mund t'i zgjidhë! 10 misteret më të errëta në histori (FOTO LAJM) Përgjatë historisë, njerëzimi ka qenë në përpjekje të vazhdueshme për të zgjidhur misteret që e rrethojnë planetin tonë.
U bë baba i një fëmije me Sarën, Kastro tregon planet Pak javë më parë artisti Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë. Partnerja e tij, Sara solli në jetë një djalë, të cili
Taylor Swift merr masat, shet një nga aeroplanët e saj privat (FOTO LAJM) Taylor Swift ka shitur një nga dy aeroplanët e saj dy ditë para se vendi të hynte në bllokimin e pandemisë. Ajo u cil