999 rezultate për

planet

FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit të presidentit Biden FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit FBI-ja paralajmëron se ekzistojnë plane për protesta të
Nuk bën pjesë në planet e Contes, për Eriksen interesohet edhe Ajax-i Ajaxi dhe Wolves janë në kontakt me mesfushorin e Interit, Christian Eriksen, por ende s’ka asgjë konkrete. Sipas "Sk
Fjolla tregon planet me biznesmenin: Duam një bebe Fjolla Morina konfirmoi pak muaj më parë lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla, lidhje e cila u pasua me shumë lajme e kome
Shaqiri nuk largohet nga Liverpool, mbetet në planet e Klopp Si duket Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga klubi i Liverpoolit. Mediat në Angli raportojnë se mesfushori ynë me
Policia u prish planet shqiptarëve, prodhuan 110 litra raki në burg për të festuar Vitin e Ri Policia greke ka bastisur ditën e sotme në një kontroll blic disa qeli në burgun e Koridalos, të njohur si më famëkeqët
COVID-19 infekton edhe vendin e fundit të paprekur të planetit Koronavirusi ka infektuar një bazë kërkimore kiliane në Antarktidë, që do të thotë që sëmundja tani është përhapur në çd
Melisa dhe Fatjoni bëjnë planet për martesë: Po ish të dashurat e mia do i ftojmë? Një takim tepër romantik ishte ai mes Melisës dhe Fatjonit, që u transmetua ditën e sotme në emisionin “Për’puthen”.
Kufizimi edhe më i orarit të lëvzjes dhe mbyllja e shkollave, planet e reja të Komitetit të Ekspertëve Komiteti teknik i eksperteve po diskuton mundësinë e aplikimit të masave të tjera kufizuese për të frenuar përhapjen e k
Jo vetëm që s'janë ndarë, por çifti i njohur shqiptar kishin plane për dasëm (FOTO LAJM) Një ndër të ftuarit e puntatës së të shtunës në emisionin “Shiko Kush Luan” ishte kampioni i boksit, Robin Krasniqi.
Klopp nuk e ka në planet e tij, Liverpool nxjerr në shitje Shaqirin Xherdan Shaqiri pritet të largohet nga Liverpooli gjatë afatit kalimtar veror. Ylli kosovar nuk ka pasur shumë hapësi
Nuk bën pjesë në planet e Juventusit, Khedirën drejt gjermanisë "Sirena" gjermanë për Sami Khedirën, pasi është klubi i Leipzig që dëshiron ta rikthejë në Bundesligë, pasi shkëlqeu me
Traditat japoneze që janë shumë larg normales tonë (FOTO LAJM) Japonia është një vend unik me tradita të vjetra që përcillen brez pas brezi. Ky vend është në gjendje të jetë modern, d
Nga Merkel te Meghan, gratë më të fuqishme të planetit siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.
Nga lidhja e dashurisë te planet në ekran, Albana Osmani i rrëfeu të gjitha (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Albana Osmani ishte e ftuara e ditës së sotme në emisionin e mëngjesit “Kafe shqeto”, u foli për li
Askush nuk mund t'i zgjidhë! 10 misteret më të errëta në histori (FOTO LAJM) Përgjatë historisë, njerëzimi ka qenë në përpjekje të vazhdueshme për të zgjidhur misteret që e rrethojnë planetin tonë.
Nuk bën pjesë në planet e Gattusos, Llorente vendos për të ardhmen në janar Në verën e kaluar u përfol shumë për një kalim të Fernando Llorentes te Interi por edhe për një rikthim te Athletic Bilb
5 shtëpitë më të shtrenjta në planet janë këto (FOTO LAJM) Sigurisht, kur i shikon për të parën herë e kupton mirëfilli çdo të thotë luks, investim me shifra stratosferike që u ta
HOROSKOPl/ Planet e ditës do të pësojnë disa ndryshime për shkak të një situate të re Dashi Ju sot do të jeni në gjendje të kryeni një detyre e cila do të jetë vendimtare për të ardhmen tuaj. Në një pro
10 ushqimet më të shëndetshme në "planet" Pavarësisht se ka një shumëllojshmëri ushqimesh të shëndetshme studiuesit kanë konsideruar disa prej tyre në krye të lis
Fillimisht shikoni motin, pastaj bëni planet e fundjavës Fundjava në vend pritet të sjellë mot pjesërisht të vranët dhe me riga lokale shiu. Ndërkohë do të bien temperaturat