Merr flakë shtëpia në Kamëz, ngel brenda një fëmijë
999 rezultate për

planet

Aktorja 52 vjeçare: Kam fëmijët më të zhurmshëm në planet Aktorja 52-vjeçare Sandra Bullock ka qënë e ftuara e parë e programit të drejtuar nga Harry Connick Jr. Gjatë interv
Natalie Portman sërish shtatzënë Aktorja Natalie Portman është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin Benjamin Millepied. Fituesja e çm
Igli Tare zbulon planet te Lacio, ja çfarë i ka kërkuar Simone Inzagit Ndryshe nga një sezon me probleme siç ishte ai që u mbyll për Lacion, drejtuesit e klubit duket se i kanë idetë e qarta
Sulme ajrore në Aleppo, 14 të vdekur dhe 26 të plagosur 14 persona humbën jetën, ndërsa 26 u plagosën si pasojë e sulmeve ajrore të aeroplanëve sirianë dhe rusë në një treg të
Arlind Ajeti "përfiton" nga zënka e dy serbëve Arlind Ajeti do ta nisë sezonin si titullar te Torino dhe shkak për këtë bëhet dëshira për tu larguar e mbrojtësit serb
Zbulohet planeti me kushte për zhvillimin e jetës Astrofizikanët nga Observatori Jugor Evropian (ESO), deri në fund të gushtit do të japin detajet për një eksoplanet të r
Mourinho: Ja pse e largova Januzajn Jose Mourinho është shprehur se ka larguar Adnan Januzajn që të fitojë përvojë. Mesfushori shqiptar, Adnan Januzaj, ë
Megan Fox tashmë nëna e tre fëmijëve, por mbetet një ndër femrat më të bukura në planet Megan Fox dhe Brian Austin Green janë bërë prindër për herë të tretë. Mediat raportojnë që çifti ka sjellë në jetë n
Stefi Prifti rrëfen planet, ja projekti emocionues Stefi Prifti, si rrallë ndonjëherë ka shfrytëzuar intervistat lidhur me projektet e tij muzikore. Ndonëse ai shquhet për
5 të rinjtë që shpresojnë që të bëjnë pjesë në planet e Zidane (FOTO) Real Madridi ka filluar fazën përgatitore në SHBA, ku me vete ka marrë disa lojtarë rinj. Zinedine Zidane ka folur me
Teleskopi "Kepler" zbulon dy planete në të cilët mund të ketë jetë Teleskopi i NASA-s "Kepler" sapo zbuloi dy planete në të cilët mund të ketë jetë. Një skuadër ndërkombëtare e NASA-s
Zbulohen planet që thurte Michael Jackson, martesë me një 12 vjeçare Çdo ditë e më shumë mediat e huaja i kthehen lajmeve për Michael Jackson, e ndërsa vajza e tij nuk qëndron asjëherë në h
Mesiç: Ja planet e Millosheviç për Maqedoninë Ish kryetari i Kroacisë dhe mik i fortë i popullit shqiptar Stjepan Mesiç ka rrëfyer bisedat me diktatorin Sllobodan Mil
“Messi dhe Ronaldo janë nga planeti tjetër” Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzalez, ka thënë se superyjet e Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo janë nga planeti tjetër
NASA zbulon një planet me tri yje Administrata e Hapësirës dhe Aeronautikës (NASA) së fundmi ka zbuluar një planet me tri yje që në masë është katër herë
Brexit/ Katër kompani shqiptare frenuan planet për investime në Britani Dalja e Britanisë nga BE, ka sjellë një zhvillim që për Shqipërinë mund të quhet pozitiv, duke penguar daljen e kapitali
Rreziku/ Greva e "Air France" pritet të prekë planet e Euro 2016 Për fat të keq, greva e “Air France” pritet të prekë Euro 2016. Raportohet se pilotët e linjës ajrore kombëtare franceze
Soni Malaj zbulon planet me të fejuarin Soni Malaj tashmë ka hapur një kapitull të ri në jetën e saj. I njohur si pronari i një bar-kafeje në Tiranë, Klevi, i f
Ymeri: Agim Bahtiri po e mbron Mitrovicën nga planet e Serbisë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka dalë në mbrojtje të Kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtiri, duke deklaru
Njihuni me "planetin Mars" në tokë (FOTO LAJM) Parku kombëtar Timanfaya (Parque Nacional de Timanfaya) është një ndër mrekullitë e shumta që ndodhen në tokë, ai gjende