999 rezultate për

planet

Turi për planet në të ardhmen: Po punojmë tre turne për fëmijë I ftuar në emisionin “Rudina” ka qenë moderatori i njohur Turjan Hyska i cili ndër të tjera ka folur për dashurinë me Or
Kujdes me planet këtë fundjavë, moti mund t’ju surprizojë Si çdo fundjave njerëzit preferojnë pranë familjareve të dashurve dhe miqve. Por duke qenë se jemi në stinën e vjesht
Ja si duken këlyshët e grabitqarëve më të mëdhenj të planetit (FOTO LAJM) Fëmijëria është një kohë mahnitëse e mbushur me gëzim, të qeshura dhe ditë të lumtura. Dhe kjo mund të shihet lehtës
Arabia Saudite "shkatërron" Mekën, planifikon modernizimin e saj (FOTO LAJM) Planet e Arabisë Saudite për modernizimin e Mekës duke ndërtuar një çati mbi faqen më të shenjtë të Islamit janë zbuluar
Punonjësi i aeroportit udhëzon aeroplanët duke vallëzuar (VIDEO) Udhëtimi me aeroplan në shumë raste është i mërzitshëm në veçanti kur udhëtoni në linja të gjata, dhe kur e shikoni dikë
Kandidati i pavarur ia prish planet PDK-së në Shtime Nga 88.89 për qind e votave të numëruar në Shtime, tregojnë se kjo komunë do shkojë në balotazh. Naim Ismajli nga Par
Nuk është përrallë! Peshku gjigant kërcen nga uji për të kapur zogun (FOTO LAJM) Ideja e një peshku që kërcen nga uji për të kapur një zog, duket si përrallë e një peshkatari. Por, përderisa duket s
Djaloshi rus që pretendon se vjen nga planeti i Marsit (VIDEO) Një djalë rus i quajtur Boriska tërhoqi vëmendjen botërore pak vite më parë kur ai pretendoi se ai ishte nga planeti Mar
“S’i kemi punët mirë me shtetin”, kush ua prishi planet Habilajve? Janë zbardhur pjesë përgjimesh nga dosja famëkeqe e Habilajve mbi të cilët rëndojnë shumë akuza si nga shteti shqiptar,
Katalonja nuk do të pranojë planet e Madridit Lideri i Katalonjës ka akuzuar qeverinë e Spanjës për , sipas tij, sulmet më të këqija mbi demokracinë që nga diktatura
Planeti gjigant i akullit sonte do të jetë më i afërt me tokën, i dukshëm pa teleskop (FOTO LAJM) Ju nuk mund të keni nevojë për një teleskop për të vërejtur Uranin sonte. Planeti gjigand i akullit sonte do t'i afro
10 gjëra interesante që nuk dini për planetin tonë (FOTO LAJM) Ne mendojmë se dimë gjithçka rreth planetit tonë, por edhe mund të gabojmë. Shkencëtarët kanë zbuluar shumë për Unive
Tjetër teori konspirative: Fundi i botës fillon në 15 tetor Nuk është hera e parë që dëgjojmë për diçka të tillë, sipas teorive konspirative "fundi i botës ka qenë afër shumë herë"
Tashmë zyrtare, Uellsi duhet të bëjë planet pa yllin e saj Një lajm jo i mirë ka ardhur për Përfaqësuesen e Uellsit në këtë mëngjesin e së martës. E themi këtë pasi është lëndu
Shtyhet sërish fundi i botës, ja çfarë thonë parashikimet e tjera Teoricieni i komplotit të krishterë ka paralajmëruar vazhdimisht për një planet misterioz të quajtur Planet X ose Nibiru
Ronaldo fenomenal: Jam Kristiano nga Kosova Mirëdita, unë jam nga Kosova! Ky është mesazhi që Cristiano Ronaldo jep për të gjithë tifozët kosovarë të Realit të Madr
Këto pamje zbulojnë sekretet më të bukura të planetit (FOTO & VIDEO) Këto pamje zbulojnë disa nga sekretet më të bukura të planetit, të cilat nuk e dinim se ekzistonin. Pamje të rralla t
As që bëhet fjalë! Bota nuk do të shkatërrohet sot Mjaft postime të çuditshme mbi fundin e botës dhe se ajo do të ishte sot kanë shkaktuar jo pak panik në botë, por sëfund
NASA nuk mban më, shpjegon njëherë e mirë postimet mbi "fundin e botës" NASA ka reaguar zyrtarisht në lidhje me postimet e vazhdueshme në rrjetet sociale se nesër diçka e madhe do të ndodhë në
Ky është vendi më i bukur në planetin Tokë (FOTO LAJM) Daniil Korzhnov, edhe pse ka studiuar fizikën është artist për nga natyra. Ai krijon shtigje ecje në vendet më të bukura