999 rezultate për

planet

"Jam lypësi më i gjatë në planet", Rama: Presim 360 mijë doza nga AstraZeneca Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një konferencë të përjavshme bashkë me Ministren e Ekonomisë Anila Denaj.
NASA sjell për herë të parë audio nga Planeti i Kuq: Tingulli i erës! NASA arriti të sigurojë pamje nga ulja që bëri të enjten në 18 Shkurt 2021 në sipërfaqen e Marsit. "Ulja u konfirmua!
NASA zbret në Mars, regjistron imazhet dhe tingullin e parë në planetin e kuq Roboti Rover "Spacecraft" i "Space 2020" të Agjencisë Amerikane të Hapësirës (NASA) u ul të enjten në 18 Shkurt 2021 në
Derbi i Milanos, tifozët e Interit dhe Milanit nisin planet për mbeshtetje Derbi i Milanos do të luhet këtë të diel në orën 15:00 sërish pa praninë e tifozëve, por fansat më të zjarrtë të të dy s
MiG-41, Rusia prezanton planet e avionit gjuajtës hipersonik "të gjeneratës së gjashtë" MiG-41 pritet të jetë modeli më i rëndë dhe më i rrezikshëm i të treve pasi do të integrojë dizajnin e gjuatësve klasikë
Elon Musk tani kontrollon gati krejt planetin nga hapësira CEO i SpaceX, Elon Musk tani kontrollon një të katërtën e të gjithë satelitëve aktivë në orbitë rreth Tokës pasi lëshoi
I ka xhepat "e shpuara", shenja e horoskopit që nuk njeh limite për shpenzimin e parave Duke u ndalur tek paratë, jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç e prisni, ka momente që ju buzëqesh planeti i financave,
Adoleshentët bëjnë zbulimin spektakolar, identifikojnë katër planetë të rinj Dy adoleshentë të moshës 16 dhe 18 vjeç kanë zbuluar katër planetë të rinj që rrotullohen rreth yllit më të ndritshëm të
E dinit?! Kjo shenjë është armikja numër 1 e lekëve Sa herë që dëgjoni parashikimin e yjeve, i kushtoni rëndësi çdo detaji shëndetit, dashurisë, punë, miqësisë dhe parave.
U mburr te shokët me qeskën e drogës, 10 vjeçari spiunohet te mësuesja Një 10-vjeçar në zonën e Alessios pranë Savonës është raportuar se kishte marrë lëndë narkotike me vete në shkollë. S
Josa prezantohet te Kukësi, përcakton objektivat Mirel Josa prej disa ditësh ka marrë drejtimin e Kukësit, ndërsa sot u prezantua nga klubi verilindor si trajneri i ri i
Erë e fortë dhe rrebeshe shiu: Anuloni planet për nesër Ashtu si edhe sot, edhe dita e dielë do të jetë një ditë me reshje të dendura shiu. Kryesisht reshjet do të jenë të p
Njihuni me 4 shenjat më romantike të horoskopit - Gaforrja Gaforret janë aq romantike dhe të ndjeshme sa që sundojnë mbi shtëpinë e katërt të dashurisë dhe familjes.
Befason Cassano: Ronaldo nuk ka vend në planet e Pirlos Antonio Cassano deklaron se ylli portugez, Cristiano Ronaldo nuk ka vend në planet e trajnerit të Juventusit, Andrea Pir
Ronela ka bërë planet e dasmës në detaje, por kush është fatlumi (VIDEO) Ronela Hajati dhe Young Zerka u komentuan gjatë në media pasi i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare pak muaj më parë
Nuk është në planet e Zidane, e ardhmja e Marcelos drejt Monacos Marcelo është plotësisht jashtë planeve të Zidane te Real Madrid me brazilianin që tashmë ka përfunduar si rezervë.
Laporta zbulon planet: Messi nuk do para, ju tregoj çfarë kërkon argjentinasi Joan Laporta thotë se Lionel Mesi nuk do të rinovojë për para, por do të kërkojë të fitojë trofe dhe mbi të gjitha Ligën
FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit të presidentit Biden FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit FBI-ja paralajmëron se ekzistojnë plane për protesta të
Nuk bën pjesë në planet e Contes, për Eriksen interesohet edhe Ajax-i Ajaxi dhe Wolves janë në kontakt me mesfushorin e Interit, Christian Eriksen, por ende s’ka asgjë konkrete. Sipas "Sk
Fjolla tregon planet me biznesmenin: Duam një bebe Fjolla Morina konfirmoi pak muaj më parë lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla, lidhje e cila u pasua me shumë lajme e kome