E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

plaku

Dëshmi kontradiktore, dyshohet se ish-kryeplaku është vrarë nga familjarët Update- Dëshmi kontradiktore kanë qënë ato të familjarëve të ish kryeplakut në Durrës, i cili është gjetur pa jet
Vrasje në Durrës, gjendet pa jetë në oborrin e banesës ish-kryeplaku i fshatit Një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit gjatë orëve të para të ditës, ku një 54-vjeçar është gjetur i
Plaku në Shkup, mesazh me cifteli për politikën (VIDEO) Ky eshte nje i moshuar shqiptar nga Shkupi, i cili cdo dite me cifteline e tij i kendon varferise dhe kushteve te veshti
Demarkacioni me Malin e Zi, banorët: Kufiri ka qenë e do të mbetet në Qafë Çakorr (VIDEO) "Që kur është bërë vija kufitare me Malin e Zi, banorët e kësaj ane thonë se nuk guxojnë të ecin kësaj rruge të paasfalt
Skënderbeu pezullon Plakun, ja shkaku Pas përplasjeve midis sulmuesit Sebino Plaku dhe tranerit Mirel Josa, sot ka ardhur edhe vendimi i presidentit Ardjan Ta
Deputeti Berisha:Të hetohet plaku që keqtrajtoi lypësin minoritar në Prishtinë (VIDEO) Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe përfaqësues i komunitetit Egjiptian të Kosovës, Veton Berisha, ka reaguar ashpër ndaj
Plaku i grisi paratë, djali e nusja humbën tre muaj për t’i ngjitur (FOTO LAJM) Një ccift nga qyteti kinez Liaoning, e gjeti veten në një situatë të pazakontë, pasi është dashure të ngjisin afro 20 mi
Në kërkim kryeplaku në Korçë, fshihte drogë në formë çokollate (FOTO LAJM) Një kabinë furgoni e përshtatur si depo, ka favorizuar babë e bir për të fshehur lëndën narkotike. Sa i takon këtij rast
Skënderbeu prezanton Sebino Plakun Skënderbeu prezanton blerjen më të fundit, sulmuesin Sebino Plaku. Menaxheri përgjithshëm, Gerhard Takaj dhe drejtori sp
Kush është kryeplaku i shpallur në kërkim (FOTO LAJM) Policia e Korçës ka shpallur në kërkim kryeplakun e fshatit Podgorie, Arben Pilinçi. 44-vjeçari kërkohët nga forcat e po
Sekuestrohen drogë, armë e municione, në kërkim kryeplaku i fshatit Podgorie Policia e Korçës ka shpallur në kërkim kryeplakun e fshatit Podgorie, ndërsa ka vënë në pranga djalin e tij. Gjatë kontr
Plaku nuk pret Komunën, e pastron vetë rrugën (VIDEO) Ndonëse bora ka zënë në “befasi” Komunën e Prishtinës, dhe rrugët janë vështirësisht të kalueshme. Por një qytetar i
Zyrtare, Plaku braktis Partizanin Sulmuesi Sebino Plaku nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së kuqe të Partizanit për gjysmën e mbetur të kampionatit, njof
Enver Hoxha si plaku i Vitit të Ri Shpesh në jetë njerëzit vënë maska dhe nuk e tregojnë fytyrën e tyre të vërtetë. Duket se këtij rasti i shkon për sht
Plaku në Tetovë: Nuk kam dalë për vete, po vdesin fëmijët (VIDEO) Dje qytetaret e Tetoves dhe jo vetem protestuan dje kunder ndotjes se ajrit. Ajo ishte protesta e dyte rradhazi, ndersa
Shihni sa është plakur Komandant Sokoli gjatë 7 muajve të burgut (FOTO LAJM) Nëse i shikoni fotografitë e mësipërme mund të shihni se sa shumë është mplakur Sami Ukshini, Komandant Sokoli, gjatë kë
Plaku nga Llojani i përgjigjet premtimeve boshe të Ermira Mehmetit (VIDEO) Po qarkullon një video ku shihet deputetja e Bashkimit Demokratik per Integrim, Ermira Mehmeti, teksa premtin hapjen e k
Plaku nga Merova: Ahmeti dhe Thaçi kanë punuar për të keqen e shqiptarëve (VIDEO) Qeverisja e Ali Ahmetit dhe Menduh Thaçit gjatë gjithë këtyre viteve, kanë qenë shkatërrim për shqiptarët. Kështu pl
Papa Françesku: Europa është plakur duke parë si idhull paranë Papa Françesku gjatë një interviste dhënë sot për radion katolike "Renascenza" të Portugalisë shpreh mendimin e tij mbi
Arrestohet për moskallëzim të krimit kryeplaku i Palçit në Tropojë Policia e Tropojës ka arrestuar kryeplakun e fshatit Palç, nën akuzën e moskallëzimit të krimit. Sipas autoriteteve l