999 rezultate për

plaku

EMRI/ Gjykata lë në burg kryeplakun në Shkodër, akuzohet për kultivim kanabisi Gjykata e Shkodrës ka dhënë dënimin “Arrest me burg” për njërin prej kryepleqtë e njësisë administrative Pult, Dritan Li
KOMENT/ Plaku Dritëro vdiq! Nga Shpëtim Nazarko Unë do vete ne Ndriti – tha im atë. Kështu ja thoshte dhe ja ka thënë gjithnjë emrin. Vetëm
Sulmohet me armë banesa e kryeplakut në Mat, zbulohet autori Policia e Matit ka deklaruar se mbrëmë në orën 21:15 ka pasur të shtëna me armë zjarri në Komsi-Mat. Mësohet se të sh
Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, 3 të plagosur Update- Tre persona janë plagosur lehtë, si pasojë e zjarrit të rënë në një banesë në Bulqizë. Ngjarja e rëndë është
Përplasja me Korabin për Plakun, kontrata i jep të drejtë Skënderbeut Drejtuesve të Korabit nuk u ka pëlqyer fakti se janë detyruar të nisin përgatitjet për pjesën e dytë të sezonit pa forcë
Gaz Demi i përgjigjet Berishës: Plaku ka filluar të merret edhe me futboll Gjatë ditës së djeshme, ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi presidentin e Partizanit, për shitje ndeshjes në Kampionati
Hidhet dritë mbi sherrin në Korçë/ 44 vjeçarin e vrau vëllai i kryeplakut Update-Pak më herët u raportua për një person që humbi jetën në qytetin e Korçës, pas sherrit me një person, por xhaxhai
U lirua nga gjykata por plaku pedofil nuk ndalet, ngacmon 9-vjeçarin Një 74 vjeçar u ndalua nga policia e Vlorës pasi kishte kryer vepra të turpshme kundrejt një të mituri. Kristo Çerkezi,
Top 11-shja e yjeve "të plakur" në Serinë A (FOTO LAJM) Eksperienca është para së gjithash. Kjo ësh të motoja që po shoqëron Serinë A në vitet e fundit. Klubet e njohura, por j
Plaku vret një person, më pas vetëvritet Një 77 vjeçar ka shtënë me armë ndaj tre personave në një shtëpi për të moshuarit ku dhe ai jetonte. Nga të shtënat a
Ja 10 ekipet më të "plakura" në Ligën e Kampionëve (FOTO LAJM) Portali i njohur "Goal.com" ka publikuar 20 skuadrat me moshën mesatare më të lartë të lojtarëve që do luajnë në Champio
Kryeplaku i fshatit: Jorgo Zani ngacmonte turistet Kryeplaku i fshatit Palasë është prononcuar lidhur me rastin e masakrimit të 12 vjeçarit, ndërsa bën me dije se autori m
Aksion i gjerë në gjithë vendin, digjen mijëra rrënjë hashashi Policia vijon aksionet në të gjithë vendin per evidentimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike. Policia e Librazhdit k
Vrasja në Manëz/ Ish kryeplakun dyshohet se e vranë djemtë dhe gruaja Blutë e Durrësit kanë zbardhur vrasjen e ish-kryeplakut të fshatit Manëz në Durrës, Mirosh Djaloshi. Kujtojmë këtu se ng
Plaku nga Ferizaji që përlotet kur kujton momentin e vdekjes së Enver Hoxhës (VIDEO) Anëtarët e Fronti Popullor për Kultivimin e Veprës Revolucionare të Enver Hoxhës e kanë përkujtuar atë të hënën, në 31 v
"New York Times” shkruan për sulmuesin shqiptar: E detyronin të shiste gazeta Gazeta prestigjoze amerikane "New York Times" ka botuar historinë e sulmuesit të Skënderbeut, Sebino Plaku, gjatë kohës
"Plaku" kërcënon adoleshenten: Ose martohu me mua, ose... Çmenduritë e dashurisë me diferencë moshe nuk kanë fund, por në këtë rast, protagonist kanë qënë një 66 vjeçar me një ad
Artan Lame: Mos u zini kot, duajeni më shumë njëri-tjetrin! Artan Lame kaloi një operacion të vështirë, pasi u diagnostikua me plasje të aortës dhe më pas u mbajt i shtruar në rean
Vrasja në Durrës/Ish-kryeplakut ia kishin çarë kokën më dysh Të dhëna tronditëse vijnë nga ana e policisë, pas krimit makabër në Durrës, ku është gjetur pa jetë ish kryeplaku. Pak o
Ish-kryeplaku mund të jetë vrarë nga i biri, është goditur me çekiç në kokë Update- Të tjera detaje tronditëse janë bërë publike lidhur me vdekjen e ish kryeplakut, i cili dyshohet se është