999 rezultate për

plaku

Kapen 190 bimë kanabis në Kukës, procedohet kryeplaku i fshatit Policia ka sekuestruar 190 bimë narkotike në Kukës në fshatin Reptac. Bimët narkotikë u asgjësuan më anë të djegies,
I riu aksidenton rëndë plakun 93-vjeçar në Shkodër Një I ri ka plagosur një 93-vjeçar i cili ka përfunduar në spital në gjendje kritike. Ngjarja ka ndodhur në aksin S
Kapen 51 lëndë kanabis në Mat, procedohet Kryeplaku i fshatit Policia e Matit ka gjetur dhe sekuestruar 51 bimë narkotike Cannabis Sattiva. Mësohet se policia ka proceduar në gje
Sekuestrohen 300 bimë kanabis, procedohet kryeplaku në Krujë Policia e Krujës ka sekuestruar 300 bimë kanabis në fshatin Picrrakë të Krujës, ndërsa ka proceduar penalisht kryeplakun
"Ik se je plakur shumë", Rama-komentuesit: S'po konkuroj për Miss Pavarësisht angazhimit në fushatë elektorale, kryeministri Edi Rama gjithmonë e gjen kohën për të replikuar me ndjekësit
Armë e drogë në Shkodër, procedohet penalisht kryeplaku e dy zyrtarë Policia e Shkodrës ka zhvilluar kontrolle masive në Malësinë e Madhe ku ka konsistuar dhe asgjësuar 670 bimë e fidanë na
"Ironia" e lezetshme e Ermalit për Joelin: Filloi ky... s'do me dal me plakun më foto Ermal Mamaqi është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Ai ka shumë ndjekës në rrjete sociale dhe gjith
Parcelë me kanabis, policia ndalon kryeplakun në Malësinë e Madhe Policia ka gjetur dhe sekuestruar 180 bimë narkotike me gjatë 2 cm deri 5cm, e dyshuar lëndë narkotike Cannabis Sattiva.
Ky është 39-vjeçari që u masakrua me thikë pas sherrit banal Roland Plaku, 39 vjeçari nuk i ka mbijetuar dot plagëve të marra nga goditjet me thikë dhe ka gjetur vdekjen në spital.
Zbulohen 10 parcela me kanabis në Shkodër, arrestohet kryeplaku Janë zbuluar 10 parcela të kultivuara me kanabis sativa në fshatin Lekaj të Shkodrës. Mësohet se në këto parcela ish
Kultivonin kanabis, arrestohet kryeplaku i fshatit Durisht Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 persona pasi dyshohet se kultivonin lëndë narkotike. Burime zyrtare nga polici
Listat e PS, ironizon Blushi: Rilindje e plakur! Ish-deputeti i Partisë Socialiste tashmë kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka reaguar në lidhje me publikimin e listave nga
Aksion antikanabis në Shkodër, arratiset kryeplaku i Planit Policia e Shkodrës ka vënë në pranga 3 persona të cilët akuzohen për mbjedhje dhe trafikim të lëndëve narkotike. Gji
Vrasja e ish-kryeplakut në Durrës, gjykata lë të lirë gruan dhe djalin Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka deklaruar të pafajshëm dy nga tre anëtarët e një familjeje nga fshati Shkallë i D
Në kërkim për mbledhje drogë, “kryeplaku” i Shkodrës arratiset në Itali Është shpallur në kërkim kryeplaku i dorëhequr prej një viti pasi u pajtua me përgjegjësitë penale që faturohen në raste
Zbardhen detajet, ja pse plaku nga Tetova sulmoi me thikë avokatin (VIDEO) Bujar Sabriu, avokati nga Tetova u sulmua dje me thikë nga një 72 vjeçar i identifikuar si Vebi Abazi. Sipas "TV21", mës
Sekuestrohen 168 fidanë kanabis në Malësi të Madhe, në kërkim kryeplaku Policia e Shtetit ka asgjesuar 168 fidanë kanabis në Malësinë e Madhe. Mësohet se policia kishte shpallur në kërkim
Lufta kundër kanabisit, arrestohet polici pyjor dhe kryeplaku në Ballsh Policia ka vënë në pranga Inspektoriatin e Policisë Pyjore në Bashkinë Ballsh dhe Kryrtarin e fshatit Drenovë. Në baz
Kultivonin kanabis, në pranga Inspektori i Pyjores në Ballsh dhe kryeplaku i fshatit Drenovë Policia e Ballshit mëngjesin e sotëm vuri në pranga Inspektorin e Policisë Pyjore dhe kryeplakun e fshatit Drenovë për k
EMRI/ Nuk kallëzoi trafikantët, ndalohet kryeplaku i një fshati në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga kryeplaku i fshatit Gribë në Elbasan. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dij