999 rezultate për

plaku

Ky është plaku që ka 152 nipër dhe mbesa por nuk ua di emrat Plaku 95-vjeçar është me origjinë nga ish-Jugosllavia dhe pjesëmarrës në Luftën e Dytë Botërore. Mulayim Can nga Ineg
Plaku ledhaton dhe puth të dashurën e re, djemtë plasin nga inati (VIDEO) Keni dëgjuar raste të ndryshme kur partnerët në një lidhje, kanë një diferencë të madhe në moshë. Por mos të harrojmë se
Ky është shqiptari me 25 emra, "bos" i tregut të kokainës në Europë (FOTO LAJM) Xhevdet Plaku është arrestuar ditën e djeshme nga plicia italiane pas një super aksioni të antidrogës. 37 vjeçari ak
Përgjimet zbulojnë fuqinë e bandës shqiptare: Me më pak se 10 kg kokainë, nuk lëviz Pas një super aksioni të organizuar nga policia italiane, janë shkatërruar tre gurpe kriminale të drejtuara nga shqiptar
Plaku del nga arkivoli gjatë varrimit, a është mrekulli? Një plak 95 vjeç në Indi ka shokuar familjarët e tij kur u zgjua në funeralin e tij duke thënë se ishte vetëm duke fjetu
“A puthet plakushi veç për para?”, shpërthen keq Adelina Tahiri (FOTO LAJM) Adelina Tahiri dukej shumë e lumtur pak orë më parë, kur doli live në Instagram, derisa dikush u përpoq t’i prishte humo
Plaku mëson së është martuar me mbesën e tij por nuk është kjo më e tmerrshmja Pas tre vjet martese, burri 68-vjeçar dhe gruaja e tij 24-vjeçare zbuluan se ai ishte gjyshi i saj biologjik! Megjithatë
Pjerin Ndreu shpërthen kundër Berishës: Plakut i mbajnë duart era gjak! Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ditën e sotme është akuzuar nga ish-kryeministri SAli Berisha, se ai ka lidhje me të ngusht
Plaku me plis merr pjesë në paradën e LGBTI, thotë arsyen e çuditshme Në paradën e krenarisë, të mbajtur sot në Prishtinë, është parë edhe një i moshuar, me plis në kokë që dukej paksa i hut
Detaje të reja, si u ekzekutua ish-kryeplaku nga Lushnja (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lushnje. Ish-kryeplaku i fshatit Shegas, Qemal Alla u ekzekutua
Plaku i moçëm ia mbyll gojën shqiptarve të Kosovës që nuk e duan Shqipërinë (VIDEO) Një intervistë e një plaku kosovar e realizuar në TV ka bërë bujë në rrjetet sociale. Ai flet për një ngjarje intere
Plaku lavdëron portierin Koliçi Skuadra e Kamzës nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 përballë Flamurtarit. Kapiteni dhe heroi i takimit për Kamzën, S
Që 3 vjeç miliarder ndërsa sot i plakur është njeriu i skandaleve (FOTO LAJM) Sot është njeriu më me ndikim në çështjet globale, por ai ka qenë miliarder qëkur ka lindur. Fjala është për Donald T
Tronditen fansat/ Meghan, Harry dhe Kate të plakur do të duken kështu Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
Plaku i fiksuar, burgu nuk e ndali që t'i vihej pas një gruaje (VIDEO) Një 65 vjeçar i pastrehë kërkon që të jetojë në azil, por fati i rezervon herë pas herë qelitë e burgut. Ai është i mosh
Qëlloi me thikë të atin, arrestohet kryeplaku Kryeplaku i fshatit Zhapokikë, Bashkia Memaliaj ka përfunduar në pranga. Mësoet se ai ka qëlluar me thikë të atin.
Edmond Tupja mbron Teatrin, krahason Ramën me kryeplakun e fshatit Shkrimtari Edmond Tupja i është bashkuar sot protestës së artistëve duke u rreshtuar kështu kundër Shembjes së Teatrit K
Plaku me plis, i tërbon të gjithë në palestër (VIDEO) Një shqiptar i moshuar ua ka ftohur djemve të rinj në një palestër ushtrimesh. Me plis në kokë, ky i moshuar është pa
Plaku që jeton me zogjtë dhe pyllin në Kosovë (FOTO LAJM) Në një shtëpi të vogël që as shtëpi nuk mund ta quash, më mirë të themi një kasolle, në cep të pyllit i vetmuar jeton nj
Histori si në filma e plakut shqiptar, vrau ariun për të mbrojtur djalin e vetëm (FOTO LAJM) Pas vetës mbanë gjithmonë një sëpatë. Me të fle, e madje edhe rruan mjekrën. Por për gjithë këtë punë, plaku nga Korisha