999 rezultate për

pjestare

Shpërthen bombola e gazit në banesën me 3 pjestarë në Bulqizë Një shpërthim ka ndodhur në një banesë në Bulqizë. Mësohet se një bombol gazi ka shpërthyer në katin e 5-të të një p
Labi: Bechtel Enka pengon kërkimet për policat e zhdukur Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka vizituar sot vendin ku edhe janë aksidentuar dy pjesëtarë të policisë,
Policia tregon planin e sotëm për kërkimet e pjestarëve të saj Po bëhen tri ditë që kur dy pjesëtarë të Policisë së Kosovës, Malsor Shemsedin Dashi dhe Armend Mifail Trena, janë zhdu
Regjimi i Asadit arreston pjestarët e forcave speciale britanike? Një numër i panjohur i forcave speciale britanike u arrestuan herët në mëngjes nga forcat e Bashar al-Assad në territori
Armina e emocionuar si asnjëherë, tregon lajmin për pjestarët e rinj të familjes Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë padyshim një nga ciftet më të përfolur të shoëbizit shqiptar. Ama mesa duket
Tragjedi në autostradë, aksidenti shuan familjen me katër pjestarë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, në Florida, ku 4 anëtarë të një familjeje britanike humbën jetën si pasojë e një
4 pjestarë me probleme mendore, drama e familjes në Divjakë (FOTO LAJM) Kjo është familja Kokoni në fshatin Mertish të Divjakës. Të katër anëtarët vuajnë nga probleme të shëndetit mendor.
Serbia tërbohet pas vendimit ndaj pjestarëve të UÇK-së Ministria e Brendshme e Serbisë ka bërë ankesë në Komitetin Ekzekutiv të Interpolit, pasi kjo organizatë ka hequr tashmë
Vrau dy shtetas, si shoferja doli nga rruga e përplasi 3 pjestarë të një familje Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e sotëm në Kavajë ku një shtetase 30-vjeçare, Ilda Parroj, ka përpl
Të bllokuar mes ujit, shpëtohet familje me 10 pjestarë në Divjakë Vazhdojnë aksionet e shpëtimit nga policia e Shtetit për familjet e ngujuara nga përmbytjet. Mësohet se policia ka s
Vjosa nuk ndalet, rrezikon jetën e 3 pjestarëve të një familje në Fier (VIDEO) Policia bën me dije se Forcat e Armatosura kanë arritur të shpëtojnë një familje me tre persona në Ferras në Fier. F
Sulm me armë e eksplozivë për Krishtlindje, policia gjermane arreston 6 pjestarë të ISIS (FOTO LAJM) Policia gjermane ka arrestuar gjashtë persona të dyshuar të ISIS, të cilët po planifikonin një sulm në një treg të Krish
Qeveria ka një lajm të mirë për familjet e pjestarëve të "Kumanovës" Qeveria në mbledhjen e radhës ka marrë vendim për ndarjen e 219 mijë eurove për shpenzimet e familjeve në rastin “Kumano
Deputeti i quan luftëtarë të lirisë pjestarët e Grupit të Kumanovës Deputeti i Nisma për Kosovën, Enver Hoti ka reaguar pas shpalljes së aktgjykimit në rastin Kumanova. Sipas tij në Sh
Dalin pagat e aktorëve, shifrat marramendëse të pjestarëve të "Game of Thrones" Aktorja e famshme Jennifer Lawrence mbetet në krye të listës së aktorëve më të paguar në Hollywood. Lawrence ka fitua
Në vilën e Arminës dhe Shkëlzenit hyjnë dy pjestare të reja (FOTO LAJM) Ish Miss Albania, Armina Mevlani njihet për dashurinë që ka ndaj kafshëve e veçanërisht ndaj maceve. Kësaj here blog
Ja si do të duken pjestarët e Njësisë së Shpejtë të ushtrisë serbe (FOTO LAJM) Serbia synon të forcojë ushtrinë e saj me mjete të reja ushtarake, pasi së fundmi ka blerë disa avionë luftarakë nga Rus
Grupi i gjobëvënies në Shkodër, arrestohen edhe dy pjestarë të tjerë Policia e Shkodrës ditën e djeshme ka arritur të kapë dhe të arrestojë një bandë gjobëvënie në këtë qytet. Policia k
Ja çdo të thotë të jetosh në një varresë avionësh (FOTO LAJM) Sa e vështirë mund të etë jeta? këtë mund ta pohojnë vetëm këta persona të cilët kanë gjetur strehim në një varresë avio
OKB dhe SHBA dënojnë dënimet me vdekje ndaj Mursit dhe pjestarëve të Vëllazërisë Myslimane Organizata e Kombeve të Bashkuara përmes zëdhënësit të Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Ravina Shamdasani, ka shpreh