999 rezultate për

pjesemarrjen

Ministria la pas shpine, incidentin e djeshëm Ministri Bajram Rexhepi u fishkëllua në një ligjëratë para studentëce. Mjeku me profesion u gjet në vështirësi, kur një
Dafina Zeqiri: Nuk kam kërkuar para nga Çani Menaxheri i Dafina Zeqirit ka reaguar menjëherë ndaj lajmeve në median rozë se ajo ka refuzuar të marrë pjesë në emision
Presidenti sqaron mospjesëmarrjen në KLD Presidenti Bamir Topi, ka reaguar ditën e sotme në lidhje me mospjesëmarrjen në mbledhjen e sotme të KLD-së. Zëdhënësja
Albtelecom dhe Eagle mundësojnë pjesëmarrjen e 20 grave shqiptare në Bruksel ALBTELECOM dhe EAGLE kanë mundësuar pjesëmarrjen e 20 grave intelektuale në kuvendin e 10-të të gruas shqiptare në Bruks
Jo regjistrimit, pa pjesëmarrjen e anëtarëve shqiptarë në KSHR Nuk mund të ketë regjistrim pa pjesëmarrjen e anëtarëve shqiptarë në Komisionin Shtetëror të regjistrimit, ka deklaruar
Protesta, Policia e shtetit: 9100 persona në katër qytete Policia e shtetit me anë të një deklarate konfirmoi pak çaste më parë mbylljen e protestës së opozitës pa incidente. “So
LSI konfirmon pjesëmarrjen në tryezën e thirrur nga Berisha Lëvizja Socialiste për Integrimit i ka thënë sot “po”, tryezës së thirrur nga kryeministri Berisha për të premten që vje
Tadiqi refuzon pjesemarrjen per shkak te Thacit Më 9 dhe 10 korrik, në Dubrovnik të Kroacisë do të mbahet samiti tashmë tradicional, i pes
Jeremic konfirmon pjesemarrjen ne Sarajeve Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Vuk Jeremiq ka konfirmuar pjesëmarrjen në Samitin
Vetem Serbia nuk e ka konfirmuar pjesemarrjen ne Berdo Përgatitjet për samitin mbi të ardhmen evropiane të Ballkanit Perëndimor, të planifikuar p
Sllovenia pret pjesemarrjen e presidenteve te Serbise dhe të Kosoves Sllovenia bëri të ditur se kryeministrat e Sllovenisë dhe të Kroacisë do të takohen nes&eu
Rama falenderon qytetaret per pjesemarrjen ne zgjedhje Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama në një konferencë për shtyp falenderoi shqiptarët
BE miraton pjesemarrjen e SHBA-ve ne EULEX Këshilli i Ministrave i Bashkimit Evropian ka miratuar pjesëmarrjen e Shteteve të Bashkuara të Ameri
36 delegacione konfirmuan pjesëmarrjen në ceremoninë mortore Lista e delegacioneve të huaja që do të marrin pjesw në ceremoninë e varrimit të Presidentit Rugova në Prishtinë, pritet