999 rezultate për

pjesemarrjen

FSHF gënjeu, UEFA nuk do t’i japë paratë e premtuara Tiranës Klubi i Tiranës ka pësuar një goditje të rëndë financiare. UEFA i ka anuluar paratë që do merrte si shpërblim për pjesëm
Vuçiq: Kosova po lufton shtetasit turq, tjetër arsye për mosformimin e Asociacionit Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka thënë se nuk pret asgjë nga takimi në Samitin e Ballkanit Perëndimor dhe BE-s
Pacult i mërzitur me humbjen edhe pse dhanë maksimumin Peter Pacult humbi me Kukësin në “Zeqir Ymeri” për herë të parë që pas emërimit të tij. Trajneri austriak vlerësoi se sk
E bujshme, Maqedonia refuzon pjesëmarrjen në takimin ku nuk është ftuar Kosova Shkaku i Kosovës, zv.kryeministri i Maqedonisë, Bujar Osmani, ka refuzuar ftesën e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Bo
Sportistët rusë kërkojnë pjesëmarrjen në Pyeongchang 2018 Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë orët e fundit ka marrë kërkesa të tjera nga 32 sportistë rusë për të qenë pjesëm
Perotti tregon sa shumë e ndjen pjesëmarrjen në Botëror Diego Perotti tregon se ndihet mjaft mirë me skemat e trajnerit Di Francesco dhe se dëshiron të fitojë sa më shumë me Ro
Shans i artë për Italinë, Spanja rrezikon pjesëmarrjen në Botëror “El Pais” raporton se ibrikët mund të rrezikojnë pjesëmarrjen në Botëror, kjo pasi FIFA ka paralajmëruar Federatën Spanj
Po, Italia ka shanse reale për të marrë pjesë në Botërorin e Rusisë Kombëtarja peruane rrezikon pjesëmarrjen në Botërorin ‘Rusi 2018’. Lajmi është bërë i ditur nga një media vendase, e cil
Kastro Zizo për pjesëmarrjen te Kënga Magjike: Për pazare mua mos mu afroni! Këngëtari dhe moderator i njohur Kastro Zizo shquhet për tipin e tij të drejtpërdrejtë dhe mendimet e vecanta. I lirs
Habit Getoari, shikoni kë ka ftuar në dasmë (VIDEO) Kanë ngelur edhe shumë pak ditë nga dasma e vitit, e cila po pritet me padurim nga të gjithë ata që janë të apasionuar
PDK pret të mërkurën për vendosur mbi pjesëmarrjen në seancë PDK do të vendosë vetëm të mërkurën se çfarë do të bëjë me pjesëmarrjen ose jo në seancën konstituive të Kuvendit të Kos
Lista Serbe konfirmon pjesëmarrjen në seancën e 10 gushtit Deputetët e Listës Serbe kanë konfirmuar për Radion Evropa e Lirë se do të marrin pjesë në seancën konstituive të Kuvend
Gjykata lejon pjesëmarrjen e deputetit të dyshuar për terrorizëm në seancën konstituive të kuvendit Gjykata Themelore e Prishtinës ka miratuar kërkesën e deputetit të zgjedhur të VV'së, Frashër Krasniqi për të marrë pjes
Rusia pezullon pjesëmarrjen në buxhetin e KE-së Rusia informoi sot Këshillin e Evropës se pezullon pjesëmarrjen e saj në buxhetin e këtij institucioni. Në një bisedë
KQZ: Ka nisur procesi i numërimit të votave Zëdhënësja e KQZ-së Drilona Hoxhaj bëri me dije përmes një konference për mediat se ka nisur procesi i numërimit të vota
Gratë e Beratit thyejnë rekordin, Fieri me pjesëmarrjen më të ulët Pas përmbylljes së procesit të votimit në mbarë vendin, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar pjesëmarrjen e qytet
Trump konfirmon pjesëmarrjen në samitin e Polonisë Presidenti polak, Andrzej Duda, ka thënë se samiti që është planifikuar të mbahet muajin e ardhshëm nga vendet e Evropës
Masat ekstreme, ky është numri ku të denonconi pjesëmarrjen e administratës në fushatë Të gjithë punonjësit e ministrisë së Mirëqënies Sociale dhe Rinisë në Tiranë dhe rrethe do të kenë një arsye më tepër ta
Tirana rrëmben Kupën e Shqipërisë, siguron pjesëmarrjen në Kupat e Europës Pas një drame qe pësoi javën e kaluar ku Tirana ra për here te pare nga Kategoria, sot bardheblute rigjeten paksa buzeqe
Ja çfarë vendosi LR-PDSH për pjesëmarrjen në qeverinë e re të Maqedonisë Në mbledhjen e Kryesisë Qendrore të LR PDSH-së që u mbajt nën kryesimin e sekretarit të përgjithshëm të LR PDSH, Arben