999 rezultate për

pjesemarrjen

Vesa Luma kthehet pas në kohë dhe kujton me mall pjesëmarrjen tek "Ethet e së premtes" (VIDEO) Këngëtarja Vesa Luma është një ndër emrat më të njohur e më të dashur të muzikës për popullin shqiptar, e cila numëron h
Samiti i Sofjes: Rama konfirmon pjesëmarrjen, Kosova dhe Serbia përfshihen në Tregun e Përbashkët Rajonal Sot do të mbahet Samiti i Sofjes, i cili do të mbledhë krerët e Rajonit dhe drejtuesit e vendeve kryesore të BE-së, për
I propozuan pjesëmarrjen në Sanremo, Adelina Ismaili tregon pse refuzoi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Ismaili ka zbuluar për publikun një detaj nga fillimet e karrierës së saj muzikore
Hoti konfirmon pjesëmarrjen në takimin e minishengenit ballkanik Kryeministri Avdullah Hoti ka deklaruar se do të marrë pjesë në takimin e radhës së liderëve ballkanik për të ashtuquajt
Rama konfirmon pjesëmarrjen, nesër takim me Metën Kryeministri Edi Rama konfirmon pjesëmarrjen për të marrë pjesë në takimin e thirrur nga Presidenti Meta, ku do të flite
"Pak dramë nga 2007", Anjeza Shahini e kujton kështu pjesëmarrjen në Kënga Magjike (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini duket se është kthyer pas në kohë duke u bërë jo pak nostalgjike me postimin e fundi
Grenell s’e përjashton pjesëmarrjen e Rusisë në dialog, nuk merret me akuzat e Kurtit ndaj tij Përfshirja e Rusisë në dialogun mes Kosovës e Serbisë, tanimë është një ide e shprehur haptaz nga Moska zyrtare, dhe e c
"Meritoni mirënjohje", Meta i përgjigjet aktorit shqiptar pasi konfirmoi pjesëmarrjen me 2 mars Aktori i njohur Neritan Licaj në një postim në rrjetin social Facebook të Presidentit Meta, ka konfirmuar pjesëmarrjen n
REKORD/ Liverpooli siguron Championsin 3 muaj para fundit të kampionatit I cilësuar si kampionati më i bukur në botë, ai anglez, ndryshe nga sa ishim mësuar në sezonet e kaluara ku gjithcka nda
"3 vjet më parë", Alekta Vejsiu paska parashikuar pjesëmarrjen në Sanremo (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u mbaj nata e parë e "Sanremo" i cili është bërë mjaft popullorë ditët e fundit edhe në Shqipëri falë
Inagurimi i stadiumit kombëtar, Duka falenderon Ceferin dhe homologët për pjesëmarrjen Kombëtarja shqiptare ka tashmë "shtëpinë e re". Ditën e djeshme është inaguaruar stadiumi i ndërtuar në gërmadhat e impi
Lotito: De Vrij na la jashtë Championsit, ky është sezoni i detyrimeve Humbja e Lazios në ndeshjen e fundit të kampionatit në maj të 2018-ës ndaj Interit, u kushtoi bardheklaltërve vendin e k
Kjo është komuna me pjesëmarrjen më të ulët të votuesve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve –KQZ ka publikuar të dhënët për pjesëmarrjen e votuesve në zgjedhjet e 6 tetorit. Sipa
Putin nënshkruan ligjin që pezullon pjesëmarrjen në Traktatin bërthamor Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e nënshkroi ligjin që pezullon pjesëmarrjen e këtij vendi në Traktatin e Forcave Bë
Tërheqja e KiE nga 30 qershori, Basha: Nuk ka konkurrencë pa pjesëmarrjen e opozitës Pas refuzimitz të Këshillit të Europës për të mos dërguar vëzhguesit e saj në votimet e 30 qershorit në Shqipëri, vjen r
PD nxjerrë shifrat, kaq protestues do vijnë nga Elbasani Në orën 18:00 ditës e sotme pritet të mbahet protesta e thirrur nga opozita. Sipas krerëve të partive opozitare pjesmarr
Trump nuk heq dorë nga dëshira e tij për murin, anulon pjesëmarrjen në Davos Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump e ka anuluar pjesëmarrjen në Forumin Ekonomik Botëror në Davos të Zvicr
Limaj dhe Haradinaj bashkohen me opozitën kundër Thaçit Dy subjekte politike të koalicionit qeverisës do t’i ndihmojnë opozitës që ta bëjë kuorumin në seancën e jashtëzakonshme
Kim ia hap këmbët këtij shqiptari (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tapetin e
Federata Evropiane e Karatesë do që Kosova të jetë pjesë e Evropianit në Serbi Federata Evropiane e Karatesë ka thënë se po mundohet që të garantojë pjesëmarrjen e Kosovës në Evropianin që do të mbah