999 rezultate për

pjese

Leeds United barazon rezultatin ndaj Manchester City-t (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Man,City-t, vendasit kanë arritur të barazojnë rezultatin në fill
Tmerr në Serbi, djali ha babain pasi kishte vdekur (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen periferike të Beogradit Glogonjski, ku i biri ka ngrënë të atin e tij për shtat
LISTA/ Reja fton 5 debutues, i tregon "vendin" pjesemarrësve ne martesën e Roshit (FOTO LAJM) 29 futbollistë ka thirrur trajneri i Shqipërisë Edoardo Reja për ndeshjet e kombëtares kuqezi në muajin në tetor. Ashtu
Pse u bëre pjesë e politikës? Reagon aktorja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Aktorja Arjola Demiri pak ditë më parë shprehu mbështetjen e saj për Partinë Socialiste dhe përfshirjen në politikë, gja
Dita nis me kthjellime, si do të mbajë moti këtë të premte Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme duke sjellë dhe shira të
Zbulohen 32 skuadrat pjesëmarrëse në Champions, ja kur hidhet shorti i fazës së grupeve Janë mësuar emrat e 32 skuadrave që do të jenë pjesëmarrëse në garën më të madhe për klube në Evropë për sezonin 2020/20
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO) Atalanta konfirmohet si skuadra e momentit në Itali, teksa mbrëmjen e sotme ka shkatërruar në “Olimpico” 4-1 Lazion.
Interi shkatërron Beneventon (VIDEO) Mjafton të shohësh që ka shënuar 9 gola në dy ndeshje, si dhe emrat e 5 futbollistëve që hidhen në fushë në pjesën e dyt
Erdhi "tapë" në shtëpi dhe u ktheu fjalën, turku mbyt vajzën e pjesët e trupit ia fsheh në frigorifer Një krim makabër ka ndodhur në Turqi ku një punëtor turk qebapi vrau vajzën e tij pasi erdhi e dehur në shtëpi. Shte
Formacioni i javës në Serinë A, bën pjesë dhe Hysaj (FOTO LAJM) Elseid Hysaj është përfshirë në formacionin e javës në Serie A, sipas vlerësimeve që ka bërë WhoScored. Ai është vler
Vdiq nga tumori, aktori i kishte dhuruar gjysmën e pagës koleges Një aktor tejet i talentuar, por dhe nje njeri i jashtëzakonshëm: gjithmonë e më shumë dëshmitë e njerëzve që e kanë njo
Liverpool "merr hak" për Superkupën, të kuqtë mposhtin Arsenal (VIDEO) Jurgen Klopp nuk mund të toleronte një tjetër humbje përball Arsenalit, pas asaj për Superkupën e Anglisë dhe kjo u treg
Aplikimet për tu bërë pjesë e FBI-së shqiptare, ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada amerikane në Tiranë ka inkurajuar të gjithë personat që përmbushin kriteret e kërkuara të aplikojnë për pozicio
Barcelonës i mjafton një pjesë ndaj Villarrealit për të siguruar 3 pikët e para në La Liga (VIDEO) Barcelona e udhëhequr nga Ronald Koeman ka treguar se problemet në klub nuk do të bartën në fushën e blertë. ‘Blaugra
Fiorentina turpëron Interin, shënon 2 gola në pjesën e dytë (VIDEO) Fiorentina duket se do me patjetër të dalë me pikë nga San Siro. Vjollcët kanë befasuar sërish Interin duke shënuar 2
Albion Ademi, bomberi 21-vjeçar, e ardhmja e Kombëtares kuqezi (VIDEO) Albion Ademi ka lindur në Finlandë dhe fillimisht është aktivizuar në ekipet e moshave të Finlandës, U-17 dhe U-19.
Një nga 8 vajzat më me influencë në botë, Arilena pjesë e "Milan Fashion Week" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, po e shënon një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo është bërë së fundmi pjesë e
Boateng befason me skuadrën e re, mbetet në Itali por jo në Serie A Nga Barcelona te Monza, kështu më së miri mund të përshkruhen vitet e fundit në karrierën e Kevin Prince Boateng. Sul
E tradhtoi fustani në mes të Italisë, Rita Orës i dalin të brendshmet (FOTO LAJM) Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të eksperimentojë kur bëhet fjalë për veshjet. Dhe Rita Ora ktheu kokën nga kamerat ndërsa
Pjesë e kartelit të drogës, kush është financieri i Eldi Dizdarit Vladimir Lesaj është një nga të arrestuarit, pjesë e kartelit më të madh shqiptar të drogës i shkatërruar pak ditë më pa