999 rezultate për

pjese

Betis nuk dorëzohet, barazon rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Dembele, Betis ka arritur të barazojë në minutat e fundit të pjesës së parë. Për miqtë to
Infektohet me COVID-19 zyrtari i shëndetësisë në Elbasan Shqipëria sot shënoi një tjetër rekord me të infektuar të ri, vetëm sot u shënuar 489 të prekur me COVID-19 e 6 viktima.
I bëri të gjithë për të qarë, ndërron jetë aktorja e Titanic (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Elsa Raven ka mbyllur sytë përgjithmonë në moshën 91 vjeçe. Ajo do të mbahet mend si aktorja që ka l
Pjesëmarrje rekord në zgjedhjet e SHBA-së, më e larta që prej vitit 1900 Eedhe pse jemi në mes të pandemisë, kjo gjë nuk ka stopuar qytetarët e Shtetetve të Bashkuara të votojnë. Pjesëmarrja
Reali fiton mes spektaklit, Inter rrezikon kualifikimin (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar 3-2 ndaj Interit me plot emocione. Vendasit e nisën mirë takimin teksa shënuan dy gola te
Shënohen edhe 2 gola të tjerë në supersfidën e mbrëmjes (VIDEO) Real Madrid e ka mbyllur në avantazh 2-1 pjesën e parë ndaj Interit. Real Madrid e ka mbyllur në avantazh 2-1 pjesën
"E ka mendjen te pija", Joaquin sulmon Koeman në prag të ndeshjes ndaj Barcelonës Barcelona pasi të mbyllë impenjimin në Ligën e kampionëve ku përballet me Dinamo Kiev, e pret një ndeshje impenjative në
Kjo është kosovarja pjesë e policisë austriake që luftoi mbrëmë terroristët Ambasadori i Kosovës në Gjermani, Beqë Cufaj ka njoftuar se mbesa e tij është njëra nga policet që mbrëmë në Vjenë kanë
Nuk bën pjesë në planet e Gattusos, Llorente vendos për të ardhmen në janar Në verën e kaluar u përfol shumë për një kalim të Fernando Llorentes te Interi por edhe për një rikthim te Athletic Bilb
Pjesë e grupit të Admir Tafilaj që kryente vrasje me pagesë, arrestohet i riu Albano Beqiraj 29-vjeç ka rënë në prangat e policisë. Policia e Tiranës bën me dije se 29-vjeçari , është dënuar nga
I propozuan pjesëmarrjen në Sanremo, Adelina Ismaili tregon pse refuzoi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Ismaili ka zbuluar për publikun një detaj nga fillimet e karrierës së saj muzikore
Në cilën pjesë të trupit bëhet matja më e saktë e temperaturës Temperatura e lartë është një prej simptomave të Covid-19 dhe matja e saj është shumë e rëndësishme. Pasja e termomet
Shqipja nuk i ndahet ekranit, pas përjashtimit bëhet pjesë e një tjetër emisioni (FOTO LAJM) Shqipja është tashmë një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar, pas pjesëmarrjes së saj në emisionin "Përputhen
Konspiracionisti tregon emailet "sekrete": Ka marrë pjesë edhe Rama Konspiracionisti Alfred Cako tha në “E Diell”, se janë bërë 4 mijë shkëmbime emailesh të Organizatës Botërore të Shëndet
Pirlos flet pas fitores ndaj Spezia Intervistuar nga Sky Sport pas ndeshjes, trajneri i Juventusit Andrea Pirlo, pas fitores ndaj Spezia, gjykon performancë
Udinese barazon rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit, vendasit kanë arritur të barazojnë në fillimin e pjesës
Wilder bën deklaratën bombastike: Ish-trajneri im ma "helmoi" ujin para meçit me Furyn Deontay Wilder në një intervistë të re ka akuzuar ish-trajnerin Mark Breland si pjesë e ‘komplotit’ për ta rrëzuar nga f
E pranoi më në fund! Donald Veshaj flet për herë të parë për lidhjen me Bora Zemanin! Në puntatën e gjashtë të “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca, dy nga të ftuarit ishin binjakët e fa
Pamje të frikshme! Tërmeti në Turqi ndau pallatin në dy pjesë (VIDEO) Tërmeti i fuqishëm që tronditi Turqinë dhe Greqinë deri më tani ka shënuar 12 viktima në shtetin turk. Ekipet e emerg
Berisha merr pjesë në homazhet për Avni Mulën: Krijimtaria e tij do jetojë gjithmonë Ish-kryeministri Sali Berisha ka marrë pjesë në homazhet për kompozitorin Avni Mula, i cili u nda nga jeta ditën e djesh