999 rezultate për

pjese

Rikthehet më në fund Eni Koçi, publikon bashkëpunimin special (VIDEO) Më në fund Eni Koçi është rikthyer me një këngë të re dhe na paska munguar kaq shumë. Këngëtarja ka publikuar bashkëpuni
Milan me shumë mungesa kualifikohet në Europa League (VIDEO) Milani siguron kualifikimin në fazën tjetër të Europa League duke kaluar grupin pas një ndeshje që nisi si mos më keq me
Formacioni më mirë i javës në Champions (FOTO LAJM) UEFA e ka publikuar sot edhe formacionin më të mire të javës, për ndeshje e rundit të gjashtë të fazës së grupeve në Lig
Astrologia Meri Gjini: Shenjat me probleme për festat e fundvitit Astrologia Meri Gjini ka bërë parashikimin e horoskopit për muajin dhjetor, ku theksoi që disa shenja do ta ndjejnë vërt
Nuk bën pjesë në planet e Juventusit, Khedirën drejt gjermanisë "Sirena" gjermanë për Sami Khedirën, pasi është klubi i Leipzig që dëshiron ta rikthejë në Bundesligë, pasi shkëlqeu me
B. Monchengladbach befason Interin në fund të pjesës së parë (VIDEO) Në fund të 45′ minutave, sapo ishte lajëmruar minuta e parë dhe e vetme shtesë, një krosimbrenda zonë ka gjetur Pl
Kujdesej për sigurinë e Putin, i jep fund jetës agjenti Një plumb i vetëm, i mjaftoi agjentit special Mikhail Zakharov, për t’i dhënë fund jetës. Sipas disa mediave lokale,
Rrëfehet Belica: Të jesh pjesë e Partizanit është diçka e madhe për mua "Të jesh pjesë e këtij ekipi, është diçka e madhe për mua. Nuk do doja vetëm 200, por do thosha sa me shumë që të jetë e
Vdekja e Maradonës, reagon Tare: Me të ka ikur një pjesë e madhe e historisë së futbollit Në këto momente, Lazio po luan kundër Udineses në Serie-A. Skuadra bardhekaltër, ashtu siç u njoftua nga klubi dje pasdi
4 pjesë trupi që ndoshta po i lani gabim E dini që vetëm në kërthizë ndodhen rreth 2368 baktere dhe sërish, higjena e kësaj pjese të trupit neglizhohet shpesh. T
Mozzik dhe Loredana zyrtarisht bashkë! (VIDEO) Ashtu sikurse pritej Loredana ka publikuar ditën e sotme pjesën e parë të dokumentarit duke konfirmuar ribashkimin e saj
Ndjekësit e kritikojnë se mori pjesë në ditëlindjen e Besit, si i kthehet Arbana Osmani (FOTO LAJM) Më 20 tetor Bes Kallaku festoi 35-vjetorin dhe rrjeti u mbush me urime të pafundme për artistin. Ai organizoi një festë
Vitamina që mund t’ju ndihmojë për rënie në peshë gjatë dimrit Një studim nga shkolla mjekësore austriake, 'MediUni Vienna', thotë se vitamina A në të vërtetë mund funksionojë për hum
Pamjet e Mourinhos në takim me Kane bëhet viral në internet (VIDEO) Po vazhdojnë të zbulohen pjesë nga dokumentari i Tottenhamit, aty ku zbulohen edhe pjesë nga biseda private. Në një p
Bebe Rexha sërish pjesë e "AMA’s", publikon videon nga provat (VIDEO) Këngëtarja ndërkombëtare, Bebe Rexha, do të marrë pjesë edhe këtë vit në “American Music Awards”. Përmes rrjeteve soc
Ibra gjenial, Milani e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Napolit (VIDEO) Milani e ka mbyllur në avantazh 0-1 ndaj Napolit. Ishte Ibra ai që relizoi një gol të bukur me kokë në minutën e 20.
Haaland zbulon "sekretin": Çfarë piu në pjesën e parë për të shënuar katër gola? Erling Haaland ishte mahnitës natën e kaluar, duke shënuar katër gola në fitoren e Borussia Dortmund në Hertha. Norve
Torino befason Interin, zhbllokon rezultatin në fund të pjesës së parë (VIDEO) Interi është befasuar nga Torino në minutat shtesë të pjesës së parë. Simone Zaza është lojatari që dërgoi topin në
Ajaxi fillon revanshin, shkëputet në krye të Eredivisien Ajaxi i Amsterdamit e çoi në 5 numrin e fitoreve radhazi në Eredivisie. Harkëtarët kaluan lehtësisht në shtëpi me rezul
Detaje të reja, si u ekzekutua nga "policët" Adriatik Tresa në sy të kunatës Detaje të reja zbardhen nga vrasja e shqiptarit Adriatik Tresa, 45-vje në dhomën e ndjenjës së shtëpisë së tij, në kompl