999 rezultate për

pjese

Prag derbi, tre pjesëtarë të Manchester City-t dalin pozitiv me koronavirus Manchester City ka konfirmuar se tre pjesëtarë të klubit kanë dalë pozitiv me koronavirus. Scott Carson, Cole Palmer
Nuk bën pjesë në planet e Contes, për Eriksen interesohet edhe Ajax-i Ajaxi dhe Wolves janë në kontakt me mesfushorin e Interit, Christian Eriksen, por ende s’ka asgjë konkrete. Sipas "Sk
Vëllai Aubameyang gjuan me armë, merr pjesë dhe ylli i Arsenalit (VIDEO) Vëllai Pierre-Emerick Aubameyang është shfaqur në një video me një pistoletë për festën e Vitit të Ri. Edhe Aubameya
Kryeministri Hoti pret Vitin e Ri në stacionin e Policisë Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti, në momentin e ndërrimit të viteve ka vizituar stacionin policor në Rahovec, siç ka
Sekreti i verës së hapur, si ta ruani pjesën e mbetur në shishe Me afrimin e festave të fundvitit, vera është ajo që nuk i mungon asnjëherë tryezës. Nëse keni miq në shtëpi, po hapni t
Edita Tahiri: Nuk garoj në zgjedhje, Kosovës i kam dhënë maksimumin Ish-Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka thënë se nuk do të garojë në zgjedhjet e reja që pritet të mbahen së shpejti.
Dha dorëheqjen për t'u bashkuar me PDK-në? Përgjigjet Cakaj Gent Cakaj, që në fillet e karrierës së tij, konsiderohej fenomen i politikes shqiptare, përfundoi detyrën e tij si mini
Maqedoni: Moti me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri më 17 gradë Në pjesën më të madhe të vendit sot do të mbaj mot me vranësira dhe kohë pas kohe me diell, posaçërisht në pjesët verior
Vetëvrasja e pjesëtarit të FSK-së, miku i tij bën dedikimin prekës Shoku i tij Ilir Sefaj ka bërë një dedikim prekës për vetëvrasjen e pjesëtarit të FSK-së. “E kam pasur rastin të bash
Gjendet i vrarë pjesëtari i FSK-së, dyshimet e para G.M., pjesëtar i FSK-së, dyshohet se ka bërë vetëvrasje në parkun e Dragodanit në Prishtinë, gjatë ditës së sotme. Ga
Apple ju dërgon hakerëve modele të iPhone 12 Programi u lançua për herë të parë në Korrik për të ndihmuar në përmirësimin e sigurisë për të gjithë përdoruesit e iOS.
"Pjesë e një grupi kriminal", çfarë deklaroi Prokuroria italiane për Elona Kaleshan Elona Kalesha është cilësuar nga Prokuroria italiane si një person me rrezikshmëri të lartë për shoqërinë, duke e lënë n
"Ai meriton shumë fëmijë", Adelina Tahiri gati për të shtuar një tjetër pjesëtar në familje Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri gëzon prej kohësh një martesë të lumtur me milionerin maqedonas, Serjoza Markov. Dys
Mos harroni çadrën sot, rikthehen shirat në vend Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe reshje shiu mestare mbizotërojnë motin në pjesën më të madhe të shqipërisë, por në zona
"Messi nuk e meritonte finalen e The Best, çfarë bëri"? Vëllai i mesfushorit Toni Kroos, Felix, ka hapur debate në lidhje me çmimin “The Best”. Ai mendon se Leo Messi nuk d
Bora apo Nevina? Ish-konkurrentja e Përputhen tregon kush është më e mira Kur bëhet fjalë për “Përputhen” vëmendje marrin jo vetëm konkurentët, por edhe drejtueset e emisionit, opinionistët dhe
Teuta gjen më në fund suksesin, Apolonia merr humbjen e dytë radhazi Më në fund pas shumë barazimeve, Teuta është rikthyer te fitorja. Durrsakët kanë mposhtur në transfertë minimalisht Apol
F1/ Red Bull prezanton pilotin e ri Skuadra austriake e Red Bull ka prezantuar sot pilotin e ri që do të garojë bashkë me Max Verstappen sezonin e ardhshëm.
Ju ka ndodhur kjo gjë? Detajet që tregojnë se po manipuloheni (FOTO LAJM) ta kuptojnë. Bëhet fjalë pikërisht për mënyrën sesi të tjerët ndikojnë te ne për të berë ose jo diçka shkruan albeu.c
Shpërthen bombula e gazit në Durrës, një pjesë e shtëpisë shembet mbi 75 vjeçarin Një bombul gazi ka shpërthyer në banesën e një 75-vjeçari mëngjesin e sotëm në Durrës. Mësohet se pas shpërthimit, s