999 rezultate për

pjese

Kurti dhe Haxhiu pjesë e listës së VV-së për deputetë Pavarësisht aktgjykimit të Gjykatës Kushtetuese, Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur që të futë në garë për deputet, kryeta
Vjehrra festoi ditëlindjen, urimi publik i Dua Lipës nuk mungoi (FOTO LAJM) Pas lidhjes me Anwar Hadid, Dua Lipa është bërë pjesë e pandarë e familjes së tij. Ata kalojnë një pjesë të mirë të kohë
"Është ndarë trupi në 2-3 pjesë", flet babai i 25 vjeçares që humbi jetën në portin e Durrësit Detaje të reja zbulohen nga ngjarja e rëndë e ndodhur më 7 janar brenda ambienteve të portit të Durrësit ku humbi jetën
Uji e merr me vete asfaltin në Çabrat të Gjakovës (VIDEO) Vërshime ka edhe në Çabrat të Gjakovës. Një pjesë e asfaltit është zhdukur nga uji që ka marr një pjesë të fshatit.
E quajti aktor të mbivlerësuar, Rezarti sqaron deklaratën për Gaz Pajën (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja dhe Visjan Ukcenaj u ulën përballë njëri-tjetrit në sfidën “Shiko kush përgjigjet” në “Shiko kush luan”
"Së shpejti, në krye", Rrahmani iu përgjigjet kritikave Amir Rrahmani bëri një gabim të madh në ndeshjes në mes të Napolit dhe Udineses. Mbrojtësi kosovar ia fali golin ku
Përmbyset rezultati në "Olimpico", Interi shënon golin e dytë (VIDEO) Roma nuk po arrinë ti rezistojë furisë zikaltërit në pjesën e dytë. Pas golit të barazimit, Interi shënon edhe golin
U zhduk në 3 000 metra lartësi, gjenden pjesët e avionit në det (VIDEO) Pjesë të avionit të Sriwijaya Air me më shumë se 50 persona në bord , i cili u zhduk në 3000 metra lartësi në kryeqyteti
LISTA/ 50 talentet më të mirë të Europës, pjesë edhe Marash Kumbulla Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla është përzgjedhur mes 50 talenteve më premtues të klubeve europiane që
Jo vetëm vajzat e "Përputhen", zbulohet videoklipi ku ka marrë pjesë Bora Zemani (FOTO LAJM) Bora Zemani është sot padyshim një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Muajt e fundit duke qenë se moder
VV: Kurti e Haxhiu do të jenë pjesë e listës së garës zgjedhore Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Përparim Kryeziu, ka thënë se Albin Kurti dhe Albulena Haxhiu do të marrin pjesë në z
ZYRTARE/ Zguro firmos me skuadrën e njohur të Superiores Vangjel Zgruo ka lënë Amerikën dhe do të jetë pjesë e skuadrës së Skënderbeut për pjesën e mbetur të kampionatit. Vangje
Kryemadhi reagon pas thirrjes së ambasadores Kim: Presim ndryshim të madh Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas thirrjes së amabadores amerikane Yuri Kim për pjesëmarrje në votimet
"Eksperiment politik", Nasip Naço largohet nga LSI te PS (VIDEO) Ish-ministri i LSI-së, Nasip Naço së fundmi ka vendosur të bëhet pjesë e Partisë Socialiste. Naço e njoftoi largimin
Prag derbi, tre pjesëtarë të Manchester City-t dalin pozitiv me koronavirus Manchester City ka konfirmuar se tre pjesëtarë të klubit kanë dalë pozitiv me koronavirus. Scott Carson, Cole Palmer
Nuk bën pjesë në planet e Contes, për Eriksen interesohet edhe Ajax-i Ajaxi dhe Wolves janë në kontakt me mesfushorin e Interit, Christian Eriksen, por ende s’ka asgjë konkrete. Sipas "Sk
Vëllai Aubameyang gjuan me armë, merr pjesë dhe ylli i Arsenalit (VIDEO) Vëllai Pierre-Emerick Aubameyang është shfaqur në një video me një pistoletë për festën e Vitit të Ri. Edhe Aubameya
Kryeministri Hoti pret Vitin e Ri në stacionin e Policisë Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti, në momentin e ndërrimit të viteve ka vizituar stacionin policor në Rahovec, siç ka
Sekreti i verës së hapur, si ta ruani pjesën e mbetur në shishe Me afrimin e festave të fundvitit, vera është ajo që nuk i mungon asnjëherë tryezës. Nëse keni miq në shtëpi, po hapni t
Edita Tahiri: Nuk garoj në zgjedhje, Kosovës i kam dhënë maksimumin Ish-Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka thënë se nuk do të garojë në zgjedhjet e reja që pritet të mbahen së shpejti.