999 rezultate për

pirro

Zhvishet e dashura seksi e Pirro Çakos (FOTO LAJM) E dashura e kantautorit Pirro Çako, po kalon pushime në plazh këtë verë, ndërsa ka shfaqur linjat e saj seksi. Sisi
Pirro Dhima: Reforma, në kundërshtim me legjislacionin europian Deputeti himariot i PASOK-ut në parlamentin grek Pirro Dhima, me anë të një mesazhi të publikuar në rrjetin social të “F
Deputeti neonazist kërcënon Pirro Dhimën Deputeti neonazist, Nikos Mihos kërcënoi dje deputetin himarjot të PASOK në Parlamentin grek, Pirro Dhimën. Fillimisht a
Banda e tritolit, Gjykata e Lartë refuzon rekursin e Ilir Karçinit Gjykata e Lartë "shuan" shpresat e Ilir Karçinit për liri. Biznesmeni kishte bërë rekurs në gjykatën supreme, duke kërku
Ermal Mamaqi e pranon: Kam fjetur me Pirro Çakon! Ermali Mamaqi po shkakton shumë zhurmë edhe me programin e tij në “Digitalb”. Ndërsa ka vetëm një muaj që ka nisur trans
Zafir Berisha: “Fitorja” e Pirros në Prizren Zhvillimet politike që ndodhën gjatë dy muajve të fundit në Prizren janë një leksion politik për ne dhe qytetarët e Komu
Venizelos në Tiranë, i shoqëruar nga Pirro Dhima Ministri i Jashtëm dhe zv/kryeministri grek, Evangelos Venizelos, viziton sot zyrtarisht Shqipërinë. Ai thuhet se do të
Pirro Çako, foto intime të dashurën (FOTO LAJM) Kantautori i njohur, Pirro Çako, sapo ka përfunduar pushimet e tij me të dashurën shkodrane Sisi, duke kaluar momente re
Pirro Dhima e Theofan Kalivioti festojnë 99 vjetorin e “autonomisë së Vorio Epirit” Shoqatat e mbrojtjes së Epirit të Veriut që veprojnë në Greqi u mblodhën dje në një ceremoni për përkujtimin e “99 vjeto
“Pirro Çako, përgjegjës për shkeljet e Albautorit” T’i pezullohet licenca për një periudhë 6-mujore Agjencisë “Albautor”. Ky propozim i Zyrës Shqiptare të së Drejtës së Au
Pirro Çako: Me Invën tani jemi miq Pirro Çako më në fund foli gjatë në një bisedë të çlirët me prezantuesin Adi Krasta. Duke filluar nga raporti i shumëpër
"Xhulit", projekti i ri i Pirro Çakos Këngëtari, Pirro Çako, ka publikuar projektin e tij më të muzikor. Kënga baladë titullohet "Xhulit", e cila është shoqër
Pirro Çako nxjerrë në publik të dashuren Pirro Çako më në fund e ka prezentuar të dashurën e tij Sisin, të cilën mund ta shikoni në foto me Pirron. Ai ka qen
Inva shtatzënë, Pirro Çako fejohet Vetëm një javë pas lajmit të shtatzënisë së sopranos Inva Mula, ish-burri i saj duket se ka gjetur ngushëllim në një fej
Pirro-Sesi kalojnë së bashku Vitin e Ri Duket se Viti i Ri është festuar ndryshe në shtëpinë e kantautorit më të suksesshëm shqiptar, Pirro Çako, i cili e priti
Inva Mula është shtatzanë Soprano me famë botërore Inva Mula ësh të në pritje të vajzës së saj të parë pas martesës me biznesmenin kosovar Hetem R
Pirro Çako i fiton zemrën vajzës shkodrane Ai ka një karrierë në kulmin e vet, të cilën e ndan me të gjithë njerëzit, por ka edhe një histori dashurie po aq të rea
Pirro Çako i vjedh këngën Pink Të dielën e kaluar, Besa prezantoi këngën e tij “Botën do ndryshoja”, fansat revoltohen: “Ajo është kopje e ‘Fuckin perf
Pirro Çako operohet në Francë, me Inva Mulën pranë Pirro Çako operohet nga koronaret në Francë. Pas një periudhe 6-mujore kontrollesh e vizitash, pas problemit serioz me z
Presioni grek, bashkia heq Pirro Dhimën nga lista e "Njerëzve të shquar" Disa ditë pas publikimit të lajmit mbi vendosjen e peshëngritësi i njohur Pirro Dhima në listën e "Njerëzve të shquar" t