Shorti i Champions League: LIVE të gjitha grupet dhe ndeshjet (VIDEO)
999 rezultate për

pirro

Ermali ironizon komplimentin e Alketës për Pirron: Ami më fiku televizorin Kantautori i njohur, Pirro çako ka qenë i ftuar në Tv Klan këtë mbrëmje ku ka rrëfyer disa detaje nga jeta e tij private
Pse u ndave nga Inva Mula? Pirro Çako vihet në siklet I ftuar në Kurthin e Piter Pan, kantautori Pirro Cako është vënë në siklet nga fëmijët. Ata e kanë pyetur për arsyen
Nuk ishte Elvana, kush e bindi Pirro Çakon që t’i rikthehej muzikës Kantautori dhe njekohesisht edhe kompozitori i njohur shqiptar, Pirro Çako, ka qenë i ftuar në emisionin ''Rudina''. Atj
Pirro Çako i përlotur si asnjëherë, supriza e bukur e të birit Antoni Çako është djali i sopranos Inva Mula dhe kantautorit Pirro Çako. Edhe pse shumë i ri në moshë, ai ka filluar
Pirro habit me deklaratën: Ky koleg është xheloz për mua Pirro Cako është një nga kantautorët më të shquar shqiptarë që edhe sot i dëgjohen hitet dhe vazhdon të prodhojë magji m
Pirro Çako rrëfen arsyen e ndjerë që e riktheu pas 5 vjetësh Edhe pse në fakt kishte kohë që nuk kthehej në treg, Pirro Cako paska marrë një vendim pa ja thënë askujt. Ishte një
U nda nga e dashura, Pirro Çako flet për herë të parë I ftuar në Wake Up, kompozitori shumë i njohur Pirro Çako ka treguar pas kaq shumë kohësh detaje nga jeta e tij personal
Pirro nxjerr zbuluar Elvanën: Kjo këngë është dedikim për Florin Albumi më i ri i këngëtares Elvana Gjata rezultoi një sukses i vërtetë. Këngët e saj, tashmë janë kthyer në hite dhe
Flet për herë të parë djali “rebel” i Pirro Çakos dhe Inva Mulës Antoni Çako, djali i ish-çifitit Inva Mula dhe Pirro Çako, po ndjek rrugen e prinderve. Së shpejti do ta njohim si produ
Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës tregon të pathënat: Nuk e doja njerkun (FOTO LAJM) Kanë kaluar vite që nga ndarja e sopranos shumë të njohur shqiptare Inva Mula dhe kantautorit Pirro Çako, nga martesa e
Djali i Pirro Çakos tregon momentin kur hoqi dorë nga shkolla, detajet rreth jetës private Ai vjen direkt nga Parisi, por nuk ka lidhje me pasarelat e modës. Antoni Çako është djali i sopranos Inva Mula dhe komp
Fitorja e Shpendit po bëhet si e Pirros, e jep edhe kryesuesin e kuvendit Lëvizja për Bashkim dhe Shpend Ahmeti si kryetar i Prishtinës dhe nënkryetar i Lëvizjes Vetëvendosje kanë arritur sonte
Ish-deputeti socialist emërohet Drejtor i Përmbarimit Ish-deputeti socialist, Pirro Lutaj është emëruar sot drejtor i Drejtorisë së Përmbarimit. Emerimi i tij u bë nga mi
Pas ndarjes nga Sesilia, Pirro Çako në një lidhje të re? (FOTO LAJM) Kantautori i njohur Pirro Çako ishte i ftuar në koncertin operistik të Migena Gjatës, motrës së madhe të divës së pop-it
“Si Rama e Pirro Çako”, Bleona Qereti zbulon mashkullin perfekt për të Kërkesa më e madhe e Bleona Qeretit është të gjejë një burrë. Dhe pavarësisht kërkesës së saj publike, duket se akoma kë
Rama nuk heq dorë nga grekët në qeveri, Bushatit i heq Pirron dhe i "ngjit" një minoritare Shefi i kabinetit të Ditmir Bushatit, Pirro Vëngu ishte një ndër emrat më të përfolur në media dy vite më parë teksa u z
Inva Mula flet për marrëdhënien me Pirron: S’jemi më shokë Pas 9 vitesh nga ndarja e saj e bujshme me këngëtarin Pirro Çako, me të cilin ka edhe një djalë, Inva Mula ka rrëfyer çf
Kjo është e dashura e djalit të Pirro Çakos, Inva rrëfen si shkon me "nusen" Sopranoja e njohur Inva Mula ka treguar për herë të parë me detaje marrëdhënien e saj me të birin Anthony dhe të dashurë
Djali i Pirro Çakos fotografohet në Dhërmi me të dashurën (FOTO LAJM) Kanë kaluar vite që nga ndarja e sopranos shumë të njohur shqiptare Inva Mula dhe kantautorit Pirro Çako, nga martesa e
Kështu duket sot djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës (FOTO LAJM) Kanë kaluar vite që nga ndarja e sopranos shumë të njohur shqiptare Inva Mula dhe kantautorit Pirro Çako, nga martesa e