999 rezultate për

pirlo

Pirlo zbulon arsyen e goditjeve të lira Andrea Pirlo zbulon sekretin e tij për goditjet e lira - "Unë i thosha vetes se ishte e pamundur të mos shënoja". Ita
Faleminderit për emocionet! Këta janë yjet që lenë futbollin këtë vit (FOTO LAJM) Ky dhjetëvjeçar ishte një dekadë e mrekullueshme sa i përket futbollit, ku kemi parë yje si Drogba, Pirlo, Lahm, Lampard
Pirlo: Mjaft u ankuat, është koha të tregoni veten Andrea Pirlo, pasi përgatiti daljen e tij nga skena e futbollit profesionist, bën gati edhe atë të Xhan Piero Venturës.
Intervista e plotë e Pirlos: Harrojeni tifozët e "San Siros" të mbështesin, por nuk bëjnë gol Të humbësh nga Suedia në një ndeshje deçizive për Pirlon do të thotë e pafalshme.këtë e ka treguar në intervistën e fund
Gattuso ironizon me Pirlon: Nuk krahasohet m*ti me Nutellën Gattuso dhe Pirlo formuan dikur partneritetin më të madh në mesfushë te Milani nën drejtimin e Carlo Ancelottit dhe po a
Pirlo zbulon se kush e ‘bllokoi’ transferimin e tij në Real Madrid Andrea Pirlo njoftoi penzionimin nga futbolli aktiv pas një karriere të suksesshme me klubet dhe kombëtaren e tij. Pi
Të gjithë legjendat falenderojnë Pirlon (FOTO LAJM) Andrea Pirlo deklaroi ditën e djeshme pensionimin e tij nga futbolli. Italiani ishte aktualisht lojtarë i Neë Jork Cityt
Do të befasoheni nga mesazhi i Balotellit për pensionimin e Pirlos (FOTO LAJM) Mesfushori italian, Andrea Pirlo sot edhe zyrtarisht është pensionuar nga futbolli aktiv Pas pensionimit ai ka marrë
Totti dhe Buffon mesazh emocionues për pensionimin e Pirlos Andrea Pirlo sot edhe zyrtarisht ka njoftuar se është pensionuar nga futbolli i luajtur Mesfushori italian, Andrea Pi
Pirlo i jep fund futbollit të luajtur, lexoni se çfarë ka shkruar ai në Twitter (FOTO LAJM) Mesfushori italian, Andrea Peirlo është pensionuar përfundimisht nga futbolli aktiv Andrea Pirlo edhe zyrtarisht ësht
Andrea Pirlo merr vendimin më deçiziv në karrierë Andrea Pirlo ka vendosur që të pensionohet prej futbollistit aktiv. Mesfushori italian, Pirlo ka pohuar se ka ardhur koh
Pirlo: Do triumfojmë në fund Juventusi ka dominuar në këto gjashtë vitet e fundit në Serie A, duke fituar po aq herë titullin e kampionit. Ish-mes
Pirlo letër emocionuese për shokët e ekipit para finales (FOTO) Ish-lojtari i Juventusit, Andre Pirlo ka thënë disa fjalë drejtuar lojtarëve të bardhezinjve rreth finales së sotme të L
Pirlo: Buffon e fiton 'Topin e Artë' nëse ... Andrea Pirlo është i bindur se Gianluigi Buffon do ta fitojë “Topin e Artë” nëse Juventusi mund Real Madidin në finalen
David Villa gol nga mesi i fushës, mahnitet Pirlo (VIDEO) David Villa ka shënuar një gol të “çmendur” në ndeshjen mes New York Cityt dhe Philadelphia Union në Major League Soccer
Pirlo: Napoli luan bukur, por Juve është më e fortë Juventus ka një tifoz special nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës për transfertën e vështirë të së dielës, ndaj Napolit.
Pirlo: Ende nuk ka lindur pasardhësi im ... Në Itali ende nuk është gjetur një Andrea Pirlo edhe pse janë përmendur shumë emra se kush mund të jetë pasuesi i fantaz
A ishte penallti prekja e topit me dorë nga De Sciglio? Ja si përgjigjet Pirlo Për Andrea Pirlon, prekja e topit me dorë nga De Sciglio nga krosimi i Lichsteiner në duelin Juventus-Milan ishte penall
Rrëfimi i Pirlos: Guardiola më donte te Barça në 2010 (FOTO) Andrea Pirlo ka rrëfyer një prapaskenë befasuese nga karriera e tij. Mesfushori italian është shprehur se ka qenë shumë
Pirlo kujton finalen e Stambollit: Qava në fushë dhe në dhomat e zhveshjes Andrea Pirlo po numëron muajt e fundit në futbollin e luajtur, teksa mesfushori i njohur italian ka një karrierë brilant