999 rezultate për

pirlo

Pirlo hap librin e kujtimeve: Të mundja Juven në finalen e Champions-it ishte emocionuse Në ditët e fundit, ku si rrjedhojë e masave së sigurisë për shkak të koronavirusit, programet e ndryshme të ftuarit e ty
Pirlo kthehet te Juventusi, nis këtë eksperiencë në verë Në tetor të 201-ës, Andrea Pirlo, një nga mesfushorët më të mëdhenj të futbollit botëror vendosi të “varë këpucët në goz
Pirlo flet para derbit Inter-Milan Mesfushori legjendar italian Andrea Pirlo, ka folur para derbit të madh Inter–Milan që luhet ditën e diel, duke i dhënë
Pirlo tregon skuadrën e cila mund ta ndalojë Juventusin këtë sezon në Seria A Ish-mesfushori i Interit, Milanit dhe Juventusit, Andrea Pirlo, beson se zikaltërit janë i vetmi klub, i cili mund ta nd
Pirlo rikthehet te Juventus? Andrea Pirlo mund të rikthehet te Juventus. Ai është kontaktuar nga presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ku bëhet e
Pirlo: Ylli i Liverpool nëse nuk do kishte shënuar ishte për tu rrahur Andrea Pirlo, nga studiot e "Sky Sports" lëshon kritika të forta ndaj dyshes së Totenhemit, Eriksen-Dele Ali, por çuditë
Frikë në familjen Pirlo, vajza e tij goditet nga një makinë Ish-futbollisti i Milanit dhe Juventusit, Andrea Pirlo ka qenë në një moment të vështirë gjatë ditës së sotme. Italia
Panik në familjen e Pirlos, makina i shtyp vajzën Vajza 13-vjeçare e legjendës së futbollit italian, Andrea Pirlos, ka marrë lëndime të lehta trupore pasi është shkelur n
Sa shumë legjenda kanë zbritur në Torino sonte (FOTO & VIDEO) Në “Allianz Stadium” është duke u zhvilluar ndeshja për bamirësi në mesin e shumë legjendave. Ronaldo, Pirlo, Chielli
Pirlo: Juventusi ka nevojë për Iscon Legjenda italiane, Andrea Pirlo pohoi se Juventusit i mungon një lojtar i klasit të Iscos për të fituar Ligën e Kampionë
Andrea Pirlo nis punën si trajner te klubi legjendar Ish-legjenda e futbollit Italian Andrea Pirlo është gati të nisë punën si trajner. Ai pritet të marrë drejtimin e skuadr
Befason Pirlo: Problemi i Dybala është Cristiano Ronaldo Legjenda e Milan dhe Juventus Andrea Pirlo ka folur me Sky Sports për sezonin jo të mirë të Paulo Dybala-s. Argjenti
Derbin e legjendave Liverpool-Milan e fitojnë vendasit, Pirlo shënon perlë (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja e legjendave mes Liverpulit dhe Milanit, e cila është luajtur në "Anfield Road", për motiv bamirës
Pas Bundesligës edhe në Francë realizohet supergol "alla Pirlo" (VIDEO) Një super gol "alla Pirlo" është realizuar në Francë gjatë ndeshjes Lyon-Montpellier. Vendasit kishin kaluar të parë
Pirlo mund të bëhet trajner i Juventusit? Raportohet se Andrea Pirlo është në bisedime me Juventusin për t’u bërë trajner i skuadrës nën 23 vjeç. Sipas Corrier
Pirlo kritikon ashpër Juventusin: Ekip pa identitet në fushë Ish-mesfushori i Juventusit Andrea Pirlo ka kritikuar ashpër performancën e bardhezijve të cilët humbën dje 2-0 nga Atl
Andrea Pirlo i apasionuar pas këngëtares shqiptare (VIDEO) Legjenda italiane, Andrea Pirlo, ka publikuar një video në Instagram, ku ai e shijon ditën e diel duke e dëgjuar këngën
Chiellini: Ronaldo, si Pirlo dikur Kapiteni i Juventusit Giorgio Chiellini, ka deklaruar se ardhja e Cristiano Ronaldos, është i ngjashëm me atë të Andrea
Interi bën gati ofertën e parë për Pirlon e ri Interi po përpiqet të mundë konkurrencën për talentin e Brescias, Sandro Tonali duke ofruar 15 milionë euro plus bonuse
Legjenda italiane i del në krah Gattusos Ish-mesfushori i Milanit, Andrea Pirlo, i ka dalur në mbrojtje ish-bashkëlojtarit të tij, tani trajner i kuqezinjve, Gen