999 rezultate për

pirlo

Juventusi me plot mungesa, Pirlo nuk shqetësohet për ndeshjen ndaj Crotones Pirlo ka të paktën më tepër fat se shumë nga kolegët e tij, për arsyen e thjeshtë se ka në një organikë me shumë cilësi.
Pirlo: Ja si lindi pasioni për t’u bërë trajner, dua lojë sulmuese Intervistë e gjatë dhe interesante me “UEFA.com” nga Andrea Pirlo. Trajneri i ri i Juventusit foli për veten e tij në
Batuta interesante e mesfushorit të Juventusit: Pirlos edhe sot nuk ja merr dot topin Weston McKennie është pa dyshim një blerje e goditur e Juventusit për mesin e fushës. Mesfushori amerikan i ka tregua
Formacionet zyrtare, Juventus-Napoli (FOTO LAJM) Juventus do të luajë në shtëpi përballë Napolit në orën 20:45. Të dyja ekipet luajnë për fitore teksa Pirlo ka hedhur
Juventusi nuk ndryshon mëndje, Pirlo publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Napolin (FOTO LAJM) E planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e sotme në orën 20:45, ndeshja mes Juventusit dhe Napolit mund të shtyhet, për sh
Pirlo nuk i kursen elozhet për Ronaldon: Vjen i pari në stërvitje dhe largohet i fundit Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, nuk ka kursyer lëvdatat për Cristiano Ronaldo. Lideri i Juventus në fushën e blert
Barazimi me Romën, Pirlo: Kemi bërë hapa prapa Andrea Pirlo nuk ka mbetur aspak i kënaqur me barazimin ndaj Romës. Juventus ka lëshuar pikë nga udhëtimi në ‘Stadio
Morata prezantohet te Juventusi, fjalët e tij të para për Pirlon dhe Ronaldon Alvaro Morata është prezantuar si lojtar i Juventusit. Sulmuesi spanjoll është i lumtur që është rikthyer te Juventusi,
Alla Pirlo, shijoni supergolin e Shaqirit nga goditja e lirë (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një supergol sonte në Carabao Cup kundër Lincoln City Ishte një gol që zakonisht i shënon
Formacion luksi, ja me cilën skemë pritet të luajë Pirlo (FOTO LAJM) “Kur të kthehet Dibala do të mendojmë se si do të luajmë, por mos mendoni se unë kam frikë të hedh në fushë 3, 4 apo 5 s
Debutoi si trajner, Pirlo analizon ndeshjen ndaj Sampdorias Trajneri i Juventusit Andrea Pirlo foli për Sky Sport pas suksesit kundër Sampdoria në debutimin e tij te stoli bardhezi
Formacionet zyrtare: Juventus-Sampdoria, Pirlo i befason të gjithë (FOTO LAJM) Juventus nis sot në 20:45 mbrojtjen e titullit. Bardhezinjtë do të presin në shtëpi Sampdorian ku do kërkojnë ta nisin m
Pirlo debuton sot si trajner i Juventusin, gati për titullin e 10 radhazi Juventusi fillon mbrojtjen e titullit në Serinë A të dielën në mbrëmje, teksa do të presë në Torino skuadrën e Sampdoria
Pirlo flet për Suarez: Ka shumë pak gjasa të na bashkohet Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo në prag të ndeshjes me Sampdorian, ka dal në një konferencë për shtyp, ku iu përgji
Kean përsëri te Juve? Pirlo e do me çdo kusht Moise Kean verën e shkuar vendosi të lërë Juventusin dhe të kalojë te Everton, ku priste të kishte më shumë minuta.
E pabesueshme por e vërtetë, Pirlo sot merr licencën e trajnerit nga UEFA Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo do të marrë sot licencën e trajnerit, UEFA Pro. Edhe pse ka marrë detyrën e trajn
"Suarez nuk mbron, fenomenët si Pirlo rrallë dalin trajnerë të zotë", Van Gal: Dikur kam qenë si Conte Si gjithmonë dëfryes, por edhe sivjet nuk mund të mungonte me vizitën e tij të përhershme në Itali, vend ku çdo vit kalo
"Jam i kënaqur me lojtarët", flet Pirlo pas miqësores: Sulmues i ri? Po, më duhet sa më shpejt! Fitore bindëse e Juventusit , të cilët mundën Novara-n në një ndeshje miqësore (5-0) pikërisht një javë përpara debutimi
Juventusi i Pirlos shënon fitore bindëse në ndeshjen miqësore ndaj Novarës (VIDEO) Provë e parë bindëse për Juventusin e Andrea Pirlos, të cilët mposhtën Novaran me rezultatin e thellë 5-0 në një miqëso
Juventusi pa sulmues "pykë", Pirlo rrit presionin te drejtuesit Gonzalo Higuain ka prishur kontratën me Juventusin dhe ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për t’iu bas