999 rezultate për

pink

Pink: Ndihem e bukur dhe e fortë Këngëtarja Pink ndihet mjaft mirë me trupin e saj dhe këtë mesazh ajo i'a ka bërë të qartë të gjithë ndjekësve në rrjete
Berlusconi e shet Milanin te Mr.Pink? (FOTO LAJM) Sipas asaj që raportonte dje gazeta rumune "Wowbiz.ro", e cila publikoi edhe disa foto, Silvio Berluscono ka gjetur akor
Real Madrid pink, plas ironia në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Real Madrid luajti sfidën e djeshme kundër Schalke 04 me uniformën e tretë, atë rozë, e cila më parë nuk u kishte sjellë
Pink mbron kafshët, zgjedh të zhvishet për to Tani ajo është ndërgjegjësuar, por më herët ajo visheshe me veshje lëkure. Pink ka ndryshuar strategji, madje ajo mbron
Vjen ambasadori i ri amerikan, Xhes Bejli Tashmë ambasador i SHBA-së në Shkup nuk do të jetë më Pol Volers, por Xhes Lipinkot Beily. Bejli në fjalën e tij të p
Real Madrid "pink" përballë Romës Në mesnatën e 30 korrikut ndaj Romës Real Madrid do të bëjë debutimin me fanellën e re, e cila është totalisht në ngjyrë
Pink me bluzë, "Go f**k your self" (FOTO) Këngëtarja e mirënjohur Pink, ka dalë xhiro me bicilkletë se bashku me bashkëshortin dhe disa miq për ditëlindje të burr
Del nudo në kopertinën e “Who Magazine”, sfidë për Pink Prej 3 vitesh që është bërë nënë, Pink ka shtuar 4 kilogramë, por kjo gjë nuk përbën problem për këngëtaren, e cila ndje
Rihanna nuk i ndahet ngjyrës rozë (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë, këngëtarja Rihanna po shton dozat e ngjyrës rozë. Pas risisë që solli me ngjyrën e flokëve, ajo ësh
Pink, a është sërish shtatzënë? (FOTO LAJM) Pink mbetet një ndër këngëtaret më të angazhuara dhe më të njohura sidomos vitet e fundit, e në të njëjtën kohë ajo i de
Britney Spears shkëlqen në Hawaii (FOTO LAJM) Britney Spears është fotografuar me bikini gjatë një pushimi në Havai me dy djemtë e saj dhe të dashurin e ri. Këngëtarj
Foto nga fëmijëria, Beyonce shuan kureshtjen (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore Beyonce ka postuar një foto kur ka qenë e vogël në rrjetet sociale, duke nxitur shumë koment
Real Madrid vishet me pink Përgatituni, Cristiano Ronaldo & Co, janë gati të vishen me të...roza! Nga Spanja mbërrin një lajm shumë interesant, sip
Adriana Lima shkëlqen edhe me pink (FOTO LAJM) Ajo është mamaja e dy vajzave njëra dy dhe tjetra një vjeçe, por si e tillë nuk duket aspak. Bëhet fjalë për modelen e "
Serbët nuk do t'i bojkotojnë zgjedhjet! Serbët e Kosovës nuk do të bojkotojnë zgjedhjet lokale. Kështu ka deklaruar ditën e sotme analisti serb Dusan Janjic, i
Tetovari i vetëvrarë, anëtar i mafias serbe 52-vjeçari i njohur me emrin Agim Emini i cili vrau veten në një hotel të Tiranës, pasi tentoi të vriste studenten 21 v
T’i afrojmë shqiptarët “tanë”, për t’i larguar nga Tirana! Serbët duhet t'i shohin gjërat afatgjatë, pse jo të ndërtojnë një bashkëjetese me shqiptarët. Kështu ka thënë kryetari i
Të kujt janë këto çorape "pink"? (VIDEO) Ai njihet vecanërisht për stilin në veshje. Dikur ka pasur pantallonat me prerje ndryshe nga gjithë meshkujt politikanë
Pink Sands Beach, një ndër plazhet e çuditshme (FOTO-LAJM) Harbour Island, një pjesë e vogël e Bahameve posedon një nga plazhet më të bukura të Karaibeve. Karakteristika e veçantë
Qëndrimet diskriminuese të Lames, PINK letër Ramës Përmes një letre të hapur dërguar kryetarit të Partisë Socialiste Edi Rama, komuniteti Pink në Shqipëri i kërkon që ky s