999 rezultate për

pikeve

Rossi-Show, Fiorentina "shpërfytyron" Juven në 15 minuta (VIDEO) Dy gola në tre minuta nuk i mjaftuan Juventusit për të marrë tre pikë me shumë vlera në transfertën e vështirë të "Artem
Milan rikthehet tek fitorja (VIDEO) Milani është rikthyer tek fitorja, ku ka mposhtur Udinezen me rezultatin 1-0 në javën e tetë të Seris A. Hero i takim
Kombëtarja luan sot ndeshjen e fundit për kualifikimet e Botërorit 2014 Kombëtarja shqiptare luan sot në Qipro, ndeshjen që do të mbyllë kapitullin e eliminatoreve të Botërorit “Brazil 2014”.
F1, Top 5 pilotët me më shumë pikë në histori (FOTO LAJM) Një gëzim i vogël për Fernando Alonson në ditën kur Sebastian Vettel bën një tjetër hap të sigurtë drejt titullit kampio
Teuta, fitore rrokamboleske ndaj Vllaznisë Startoi të shtunën java e 7-të e Kategorisë Superiore, teksa u luajtën tri ndeshjet e para, për t’u vijuar sot me dy sfi
Torino-Juve, reportazh fotografik (FOTO LAJM) Juventus fiton derbin e Torinos. Skuadra e Antonio Contes ka triumfuar minimalisht 0-1 falë golit të francezit Paul Pogb
Derbi i Torinos, fitore "offside" e Juves (VIDEO) Juventus fiton derbin e Torinos. Skuadra e Antonio Contes ka triumfuar minimalisht 0-1 falë golit të francezit Paul Pogb
Tottenham-Chelsea, nuk ka fitues në derbin e Londrës (VIDEO) Mbyllet në paqe derbi i Londrës mes Tottenham dhe Chelsea. Sfida e luajtur në "White Hart Lane" është mbyllur në barazim
Serie A, Fiore barazon dhe humb kreun (VIDEO) Fiorentina kishte mundësinë më të mirë për t'iu bashkuar Napolit në krye të klasifikimit të Serie A por pas barazimit që
Humbja e parë për "Special One" (VIDEO) Jose Mourinho shijon humbjen e parë në aventurën e tij të re me Chelsean. "Blutë" e Londrës janë mposhtur nga Evertzon 1
Liverpool fiton derbin e Anglise (VIDEO) Liverpool fiton derbin e Anglise. Skuadra e Brandon Rodgers ka mposhtu minimalisht 1-0 Manchester United ne ndeshjen e j
Dopietë e Iscos, fiton Reali (VIDEO) Real Madrid fiton ndaj Athletic Bilbao dhe shkon në kuotën e 9 pikëve. Ndeshja e vlefshme për javën e tretë të La Ligas
Real Sociedad e nis me fitore La Ligan Real Sociedad dhe Getafe ishin dy ekipet që celën sezonin e ri të Primera Divizion. Në San Sebastian, ekipi bask, që bër
Vettel fitues i Çmimit të Madh të Kanadasë Sebastian Vettel triumfon në Kanada. Në pistën e Montrealit, piloti gjerman dhe kampion i botës në fuqi arriti të presë
Tito: Nuk më interesojnë 100 pikët Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova, do të rikthehet në New York javën e ardhshme për të qëndruar edhe pesë ditë. Qëlli
Provimi i farmacistëve, kërkohet rritje e pikëve për të kaluar Urdhëri i Farmacistit kërkoi sot rritje të pikëve për kalimin e provimit të shtetit. Në një pronocim për mediat, kreu i
Conte kërkon të hyjë në histori Antonio Conte përveç titullit kërkon të jetë pjesë e librave të historisë së klubit të Juventus. Tani tekniku bardhezi s
Nuk ka fitues ne derbin e Liverpool (VIDEO) Nuk ka fitues ne derbin e Liverpool. "The Reds" dhe Everton jane ndare ne barazim pa gola 0-0 duke bere qe skuadra e ANf
Tottenham përmbys City-n në 7 minuta (VIDEO) Tottenham ka arritur një fitore spektakolare por edhe shumë të vështirë kundër Manchester City-t mesditën e sotme. Kampi
Rocchi ristarton Interin (VIDEO) Pas dy humbjesh rradhazi në kampionat (me Atalantan dhe Cagliarin) dhe eleminimit në Kupë nga Roma Inter më në fund rigj