999 rezultate për

pikeve

Rekord i ri pikësh në Seria A (VIDEO) Juentus ka mposhtu Romën 0-1 në ndeshjen e javës së 37 në Seria A. Goli i vetëm i takimit u shënua nga Osvaldo në sekond
Milan K.O, Europa largohet (VIDEO) Milan pothuajse ka shuar ëndrrën për një vend në Europa League sezonin e ardhshëm. Kuqezinjtë e Seedorf u mposhtën 2-1 n
Fiorentina-Sassuolo e Napoli-Cagliari, formacionet e mundshme Futbolli nuk ndalet as në këtë të martë që sjell në mbrëmjen dy takimet përmbyllëse të javës së 36 të Serie A, ku impenj
Atletico-Barça-Real, çfarë lufte në La Liga! Një La Liga e çmendur, e mrekullueshme, që kur mbeten edhe dy javë nga fundi (3 për Real Madrid) ka ende 3 fitues të mun
Ngec edhe Reali (VIDEO) Reali i Madridit nuk ka mundur që të marrë tri pikë nga takimi me Valencian madje me shumë mundim kanë nxjerr një pikë,
Interi "i falet" argjentinasve (VIDEO) Pas tre ndeshjesh me dy barazime dhe një humbje Interi rikthehet te fitorja në transfertën e Genovas përballë Sampdorias
Cagliari 1-3 Destro, Roma -5 nga Juve (VIDEO) Roma e çon në -5 pikë diferencën me Juventusin kryesues. Djemtë e Rudi Garcias kanë arritur një fitore bindëse në "Sant
Shënon Januzaj, United bën "poker" (VIDEO) Manchester United rikthehet te fitorja në Premier League pas barazimit në mesjavë në Champions League me Bayern Munchen.
Ja 2337 konkurrentët për Shkollën e Policisë që kalojnë në fazën e dytë Publikohet lista e 2337 konkurrentëve për Shkollën e Policisë që do të kalojnë në fazën e dytë të konkursit, pas fazës s
"Poker" në "Old Trafford", United rikthehet te fitorja (VIDEO) Pas humbjes shokuese në derbi ndaj Manchester City-t Manchester United është rikthyer te fitorja në javën e 32 të Premie
Partizani barazon në të 93', paqe në derbi Derbi me i madh në shqipëri midis dy skuadrave më me histori në kampionatin shqiptar Partizani-Tirana, është mbyllur në
Kukësi "poker" Flamurtarit, "skuqet" fundi Java e 25 e Superiores nisi një ditë më parë me derbin e fqinjve Teuta-Besa 1-0, e fituar nga durrsakët me golin e mbroj
"Poker" kampionësh, Skënderbeu triumfon në Lushnje Skënderbeu nuk di të ndalet. Kampionët në fuqi të Shqipërisë vrapojnë drejt titullit të katërt rradhazi dhe kur jemi në
Turpërohet Borussia, shënon Mehmedi (VIDEO) Borussia Dortmund vazhdon të tregojë formën e dobët që po kalon. Nënkampionët e Europës dhe Gjermanisë janë ndalur në ja
In-Extremis, Lampard shtyn Chelsea-n drejt titullit (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të artë në ndeshjen e javës së 27 të Premier Leagues përballë në "Stamford Bridge". Edhe pse
Lazio i dobët, s'e shpëton dot as Berisha (VIDEO) Catania ka mposhtur Lazion në ndeshjen e javës së 24 të Serie A. Jugorët e kanë tundur tre herë portën e mbrojtur nga Et
Partizani i dyti, Kastrioti "fundos" Vllazninë Java e 19-të e Superiores startoi sot me dy ndeshjet e para, ku fituan skuadrat vendëse, Partizani dhe Kastrioti, ndërko
Fiorentina-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas Milan-Bologna, java e 23 e Serie A vijon sot në mbrëmje me supersfidën Fiorentina-Inter. Violat në kuotën e 44 pikëv
Milani "çmendet", Interi zhgënjen (VIDEO) Fitore e çmendur për Milanin e Seedorf. Kuqezinjtë kanë fituar 1-2 në Sardegna përballë Cagliarit me gola të Mario Balot
Një penallti për tri pikët e para të Seedorf (VIDEO) Milani ka arritur që të marrë tri pikë nga sfida me Veronën, e cila u vendos nga një penallti e shënuar nga Balotelli në