999 rezultate për

pikeve

Partizani mposht Apoloninë dhe merr kreun e Superiores Pas fitoreve të Skënderbeut, Kukësit dhe Teutës vjen edhe fitorja e Partizanit. "Demat e Kuq" kanë mposhtur në "Qemal St
Manchesteri vishet "blu", Aguero ndëshkon United (VIDEO) Manchesteri vishet blu. City triumfon në derbin përballë Manchester United duke iu afruar më shumë kreut të rënditjes dh
Bilbao mposht Sevillan, Reali mbetet në krye (VIDEO) Sevilla humbi një rast të artë për të qënë e vetme në krye të rënditjes pas javës së dhjetë të La Ligas. Pas humbjes së
Chelsea dhe Arsenal nuk gabojnë (VIDEO) Arsenal dhe Chelsea kanë fituar ndeshjet e tyre të javës së dhjetë në Premier League. "Topçinjtë" kanë mposhtur pastër 3
Higuain-Callejon, Napoli mposht Romën (VIDEO) Ndeshje shumë emocionuese ajo mes Napolit dhe Romës, e mbyllur para pak çastesh me fitoren e skuadrës vendase me rezulta
Renova 1-0 Shkëndija, vendos goli i Memedit Java e 14-të e Ligës së Parë të futbollit të Maqedonisë solli derbin lokal të Tetovës, ndërmjet Renovës dhe Shkëndijës.
Ujqërit "kafshojnë" Vllazninë, Kukësi mposht Flamurtarin Java e nëntë dhe e fundit e fazës së parë të Superiores është hapur me dy fitore të pastra. Në juglindje të vendit Skënd
Di Maria-Falcao, United mposht Evertonin (VIDEO) Angel Di Maria dhe Radamel Falcao, dy blerjet e bujshme të merkatos së verës, i japin fitoren Manchester United në javën
Cagliari turpëron Interin në "San Siro" (VIDEO) Humbjen e rëndë për Interin në javën e 5 të Serie A. Zikaltrit janë mposhtur brenda në "San Siro" me rezultatin 1-4 nga
Callejon rikthen Napolin te fitorja (VIDEO) Pas humbjes 1-0 ndaj Udineses dhe pas barazimit 3-3 me Palermon Napoli rikthehet te fitorja mesditën e sotme. Djemtë e R
Nuk mjafton kryevepra e Gerrard, Everton barazon in-extremis (VIDEO) Derbi i Merseyside nuk ka fitues. Liverpool ka humbur një rast të shkëlqyer për të dalë me tre pikë nga përballja me Eve
Përmbysje e çmendur, Leicester 5-3 United (VIDEO) Ndeshje e çmendur ajo mes Leicester City dhe Manchester United. Gola dhe emocione pa fund por që në fund i vlejnë ekipit
Fiton Arsenal, 3 gola në 192 sekonda (VIDEO) Pas humbjes në Champions League me Borussia Dortmund Arsenal rikthehet te fitorja në Premier League. "Viktima" e fundit
Reali 8 gola Deportivos, tripletë e CR7-ës (VIDEO) Pas dy humbjeve rradhazi në La Liga Real Madrid rikthehet bindshëm te fitorja. Djemtë e Carlo Ancelottit kanë lënë pas k
Arsenal 2-2 City, Demichelis i mohon fitoren "Topçinjëve" (VIDEO) Arsenalit i kanë mjaftuar 10 minuta për të përmbysur Manchester City-n dhe të të marrë tre pikët në javën e katërt të Pr
Napoli fiton në sekondat e fundit Jonathan de Guzman ka shënuar gol në çastet e fundit të ndeshjes së tij debutuese, për të ndihmuar Napolin të nxjerrë fi
Nis hedhja e pikëve mesatare të maturantëve në portalin e Maturës Shtetërore Nga dita e sotme, deri në 22 korrik ora 16:30, nga personeli drejtues i shkollave të mesme të vendit, zhvillohet procesi
5 Spanjës, 3 Australisë: Holanda nuk ndalet! (VIDEO) Ndeshje spektakolare ajo mes Australisë, e vlefshme për Grupin B të "Brazil 2014". Gola, emocione dhe spektakël në sfidë
Pirlo: E pamundur që të thyejnë rekordin e 102 pikëve Andrea Pirlo është shprehur se, Juve ka bërë aq mirë këtë sezon, sa vështirë se do ta bëjë ndonjë skuadër tjetër në euro
Atletico kampion (VIDEO) Atletico Madridi është kampion i Spanjës për sezonin 2013/2014. Madrilenët barazuan përballë Barcelonës (1-1) në Camp No