999 rezultate për

pikeve

PSG bën "poker" dhe kap Marseille-n (VIDEO) Paris Saint Germain ka arritur një fitore të vështirë por të rëndësishme ndaj Evian në javën e të Ligue I. Kampionët në
Reali rikthehet te fitorja, triumfon në mini-derbin e Madridit (VIDEO) Pas eleminimit në Kupën e Mbretit nga Atletico Madrid Real Madrid është kthyer te fitorja në ndeshjen e javës së 19 të L
Shaqiri debuton me Interin, barazim pa gola me Empolin (VIDEO) Interi nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim pa gola në fushën e Empolit. Me këtë rezultat, Inter ruan pozi
Chelsea merr i vetëm kreun, Everton ndal City-n (VIDEO) Chelsea vazhdon me fitore edhe pas javës së 21 të Premier League-s. Djemtë e Jose Mourinhos mposhtën në "Stamford Bridge
Real Madrid tris ndaj Espanyol (VIDEO) Real Madrid mposhti Espanyolin në ndeshjen e javës së 18 të La Ligas me rezultatin 3-0. Golat për "Los Blancos" u shë
Valencia-Real, Mustafi sfidon CR7-ën (FOTO LAJM) Real Madrid do të testojë muskujt në "Mestalla" ku e pret Valencia e vendit të katërt. Një sfidë që për "Los Blancos" mb
Chelsea "ngec" në Southampton (VIDEO) Pas Manchester United i vjen rradha edhe Chelsea-t të barazojë. Sfida e javës së 19 të Premier Legue-s mes Southampton d
United fiton derbin e Anglisë, mposht Liverpoolin (VIDEO) Manchester United fiton derbin e Anglisë duke mposhtur në "Old Trafford" Liverpoolin. Takimi i mbyllur paa pak çastesh f
Flamurtari mposht Partizanin, Elbasani Apoloninë Janë mbyllur edhe dy takimet e fundit të javës së 16-të të Kategorisë Superiore. Në Vlorë Flamurtari ka fituar supers
Chelsea ruan kreun, Lampard i jep fitoren City-t (VIDEO) Nëse në Bundesligë është Bayern Munchen ekipi që nuk di të ndalet në Premier League është Chelsea. Blutë e Jose Mourinho
Stoke mposht Arsenalin, barazon Liverpooli (VIDEO) Ndeshje e çmendur ajo e javës së 15 të Premier League-s mes Stoke City dhe Arsenal. Vendasit e gjetën veten në avantazh
Gundogan largon Borussian nga fundi (VIDEO) Në ndeshjen hapëse të javës së 14 të Bundesligës Dortmundi ka arritur një fitore me mjaft vlera me rezultatin 1-0 ndaj H
Crystal Palace zhyt Liverpoolin në krizë (VIDEO) Liverpool vazhdon të zhgënjejë. Skuadra e Brendan Rodgers u mund 3-1 në transferën e Crystal Palace, në ndeshjen e vlefs
"Djemtë e Detit" mbyten në Laç Laçi i jep fund serisë së humbjeve duke rigjetur buzëqëshjen dhe shijen e tre pikëve në sfidën e javës së 13 kundër Teut
Chelsea nuk e njeh humbjen, fiton edhe City (VIDEO) Edhe pas javës së 12 të Premier League Chelsea nuk e njeh shijen e humbjes. Ekipi i drejtuar nga Jose Mourinho fitoi sot
Itali-Kroaci, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Luhet sonte në 20:45, në "San Siro", ndeshja e vlefshme për eleminatoret e Euro 2016 Itali-Kroaci. Kombëtarja e Antonio
Wenger: Chelsea drejt 100 pikëshit Wenger duket se është tërhequr nga gara për titull pasi Arsenali ndodhet 12 pikë prapa Chelseat pas vetëm 11 ndeshjesh.
Lushtaku mposht Laçin, Kukësi kap kreun (VIDEO) Kukësi kap Tiranën në krye të rënditjes së Superiores. Djemtë e Artim Shaqirit morën një tjetër tre-pikësh në ndeshjen e
Chelsea nuk ndalet, triumfon edhe në "Anfield Road" (VIDEO) Chelsea nuk ka të ndalur në Premier League. Skuadra e Jose Mourinhos ka dalë fitimtare nga një fushë e vështirë si "Anfi
Demba Ba mposht serbët dhe bie në sexhde (VIDEO) Besiktas ka mposhtur Partizanin e Beogradit edhe në ndeshjen e lthimit të Europa League, me rezultatin 2-1. Njeriu i nde