999 rezultate për

pikeve

Vllaznia fiton dhe fundos Korabin (VIDEO) Vllaznia merr dytë radhazi në kampionat, teksa ditën e sotme ka mposhtur me rezultatin 0-2 Korabin. Ndeshja e luajtur
Pejic ka grumbulluar më shumë se gjysmën e pikëve të Kukësit Nëse ke në skuadër një futbollistë si Pero Pejiç je i destinuar për të luftuar për titullin kampion. Kjo mesa duket po n
Skuadrat me mesataren më të lartë të pikëve në shtëpi (FOTO) Fitimi i sa më shumë pikëve në shtëpi është një avantazh i madh për disa skuadrat që janë të pathyeshme në shtëpi. Juven
Dalin programet e orientimit për Maturën Shtetërore, çfarë duhet të kenë parasysh maturantët Ministria e Arsimit ka publikuar programet orientuese për maturantët para se ata t’u nënshtrohen provimeve me detyrim e
Tre maska natyrale për të arritur qerpikët idealë Qerpikët e gjatë dhe të dendur janë ëndrra e gjithsecilit. Jo më kot femrat i lyejnë ata me rimel që të duken sa më të g
Vazhdon "thatësira në Superligë, dy ndeshje mbyllen pa gola Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të javës së katërt në Superligë, të cilat janë mbyllur si në shumicën e rasteve me po
FIFA u heq pikë edhe disa ekipeve tjera në Shqipëri Pas dënimit që i’u bë Flamurtarit në Kategorinë Superiore nga FIFA ku i’u zbritën 3 pikë nga renditja për shkak të borxh
Partizani, i katërti në Europë (FOTO) Partizani po zhvillon një sezon shumë të mirë, teksa deri më tani nuk kanë regjistruar akoma asnjë humbje në kampionat,
Si të kemi qërpikë të gjatë dhe të dendur (FOTO LAJM) Qerpikët e gjatë dhe të rregullt është një dëshirë e gjithësecilit nga ne. Për të bërë të mundur një pamje sa më të mirë
Këshillat që ju duhen për një grim të zgjatur në kohë Sipas mjeshtrit të grimit në Chanel, ekzistojnë disa mënyra që ju ndihmojnë për të bërë që grimi të zgjasë nga mëngjesi
Sekreti i lyerjes së qërpikëve (VIDEO) Shumica e femrave kur lyejnë qërpikën e aplikojnë masën vetëm në majën e qërpikëve dhe jo nga rrënja deri në majë. Për t
Maturantët testohen për provimin e gjuhës së huaj Sot maturantët kanë provimin e gjuhës së huaj dhe do të kalojë kush merr mbi 20% të pikëve. Mbi 46.000 maturantë testohe
Fitore e madhe e PSG-së (VIDEO) PSG ka shënuar një fitore të thellë 6:0 ndaj Guingampin, duke vijuar rrugën drejt titullit kampion të League 1. Ediso
CHELSEA KAMPION (VIDEO) Chelsea ka mposhtur Crystal Palace në javën e 35 të Premier League-s, me rezultatin minimal 1-0, duke fituar kështu mate
Roma mposht Genoan dhe kalon Lazion (VIDEO) Roma mposht Genoan në "Olimpico" dhe kalon përkohësisht Lazion duke marrë vendin e dytë. Ndeshja e javës së 34 të Serie
Juve humb derbin, barazon Lazio (VIDEO) Pas humbjes me Parmën para disa javësh Juventusi e provon sërish, por kësaj rradhe humbja është më e hidhur pasi vjen në
United del kokëposhtë nga "Goodison Park" (VIDEO) Manchester United ka humbur një mundësi të artë për tu ngjitur në vend të dytë në klasifikimin e Premier League-s. "Djaj
Beteja në CAS, Serbia nis mbrojtjen e 3 pikëve Sot fillojnë të hidhen hapat e parë drejt vendimit më i rëndësishëm për Shqipërinë e Futbollit, me Gjykatën e Arbitrazhi
Tottenham i "lan duart" me Champions-in (VIDEO) Është mbyllur në barazim pa gola ndeshja e javës së 31 në Premier League, Burnley-Tottenham. Një rezultat që nuk kënaq a
Lila ndal Interin, fiton Milan dhe Lazio (VIDEO) Serie A flet shqip. Është mbrojtësi i Kombëtares Andi Lila, ai që i dha një pikë me shumë vlerë Parmës së tij në sfidën