999 rezultate për

pika

PD prezanton planin me tre pika për të riparuar dëmet e tërmetit (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike ka prezantuar një plan prej tre pikash për të dalë nga situata e rëndë që shkaktoi tërme
Prefekti në Durrës: Kemi 4 pika të nxehta, dyshohet për 5 persona nën rrënoja Prefekti i Qarkut të Durrësit, Roland Nasto ka folur për situatën në të cilën ndodhet qyteti bregdetar dhe punën që po b
Gjashtë anëtarë të një familjeje nën rrënoja, qeni pikas zonën Specialistët italianë të ekip-shpëtimit që janë vendosur në qytetin e Durrësit në zonën e ish-kënetës për të nxjerrë nga
EKSKLUZIVE/ Albeu.com ju sjell pamjet më pikante të sfidës Torino-Inter (FOTO LAJM) Dje në mbrëmje u luajt sfida mes Torinos dhe Interit me zikaltërit që fituan 0-3 në transfertë. Fotoreporteri i Albeu
Me aktorin në krahë teksa bën "squat", momenti pikant kur Florit i grisen pantallonat (VIDEO) Aktori i njohur i Portokallisë, Florjan Binaj, njihet me shumë nga rolet e tij, e që ka bërë për vete shumë fansa për sh
Pika e nxehtë e negociatave LVV – LDK Marrëveshja eventuale për koalicionin e ardhshëm qeverisës ndërmjet Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kos
Dy pika shi bëjnë lëmsh një Shqipëri, disa zona në terr Shqipëria nuk është një nga ato vende që mund t'i përballojë me dinjitet reshjet intensive të shiut. Kështu kjo javë
"Përgjaket" vendi nga aksidentet, BE: Faji i rrugëve, ndërhyni! Bilanc lufte kanë regjistruar aksidentet rrugore në vendin tonë. Sipas policisë së shtetit 10 muajt e fundit të vitit 20
Muriqi i jashtëzakonshëm, shënon sërish për Fenerbahcen (VIDEO) Skuadra e Fenerbahces ka kaluar në avantazh ndaj Kasimpasas. Golin e parë për Fenerin e ka shënuar Vedat Muriqi nga p
EKSKLUZIVE/ Momentet më pikante të super ndeshjes Torino-Juventus (FOTO LAJM) Momentet më pikante të derbit, Torino-Juventus vijnë nga fotoreporteri i Albeu.com nga Italia, Nderim Kaceli. 'Zonja
"U prit si tradhtar në "Camp Nou": Figo kujton pikantet e klasikes më të egër Klasikja e 23 nëntorit 2002 (Barcelona-Real Madrid) hyri në histori si një nga më të zjarrtat ndonjëherë. E gjitha kjo,
EKSKLUZIVE/ Momentet me pikante të ndeshjes Torino-Cagliari (FOTO LAJM) Momentet më pikante të ndeshjes së rëndësishme në Seria A, Torino-Cagliari vijnë nga fotoreporteri i Albeu.com në Itali,
Zhbllokohen shifrat, Dybala kalon në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventus ka zhbllokuar shifrat ndaj Lecces me anë të një 11- metërshi. Është Paulo Dybla i cili u tregua i saktë nga
Kjo është pika kyçe e veshit ku mund të largoni stresin Një doktor i shkencave mjekësore dhe psikiatër, Mark Sandomirsky, u rekomandon pacientëve të tij një teknikë që lehtëson
Pomada e përgatitur në shtëpi që shëron çdo lloj plage Pomada e mëposhtme përgatitet në kushte shtëpie, përbërësit e së cilës i gjeni në dyqanet me produkte bimore, natyrale!
Ish-zv.ministrja e Ramës "i jep zemër" Bushatit: Dreqi e mori, në pikat e kthesës nuk ka shenja treguese Ish-zëvendësministrja e Financave Irena Beqiraj ka reaguar përsa i përket daljes së djeshme televizive të të ish-minis
4 dëmet që shkaktojnë ushqimet pikante në organizëm Ushqimi pikant është i preferuar për shumë persona Dihet se ky lloj ushqimi stimulon funksionimin e duhur të metabolizm
Rama zbardh telefonatën 45 minutëshe me Merkel: I vumë pikat mbi "i" Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Tëitter njofton se ka pasur një telefonatë për 45 minuta me kancelaren gjerm
Momente pikante gjatë këndimit të himnit të Turqisë VIDEO) Turqia po përballet me Shqipërinë në Antalia, ndërkohë që para nisjes së takimit së takimit janë kënduar himnet e të dy
Ronaldo pranë 700 golave në karrierë Portugali-Luksemburg, Ukrainë-Portugali apo Juventus-Bologna? Duke marrë në konsideratë profilin e Cristiano Ronaldos, n