999 rezultate për

pika

Pikat e karburanteve nëpër Tiranë e rrezikojnë seriozisht jetën e qytetarëve Këto fotografi nuk janë shkrepur në vitet 90’, e as në ndonjë zonë të shkretë ku nuk ka njerëz. Fotografitë dhe planet e
Orë të tëra në pritje, fluks në pikat doganore Me të mbaruar pushimet e festave, emigrantët po largohen nga Kosova duke iu drejtuar vendeve ku jetojnë e punojnë. Kj
Bllokohet pika e kalimit kufitar në Kapshticë Policia kufitare ka njoftuar se në pikën e kalimit kufitar Kapshticë, ditën e nesërme datë 5.01.2020 nga ora 6.00 e mëng
Fluks në pikat kufitare, emigrantët largohen nga vendi pas festave Pasi kaluan festat e fundvitit pranë familjarëve, emigrantët po kthehehn në vendet e tyre ku punojnë dhe jetojnë. Sip
Pikantet e futbollit shqiptar gjatë 2019-ës Gjatë vitit 2019 ndodhën ngjarje të rëndësishme në futbollit shqiptar, ku ndër më kryesoret është shpallja e Partizanit
"Një orë e më parë", Berisha "shpërthen" me memen pikante ndaj Ramës (FOTO LAJM) Sali Berisha ka postuar në rrjetet sociale një fotomontazh në të cilin shikohet portreti i kryeministrit Edi Rama por në
Vidhnin bagëti në Greqi, si u pikas grupi i shqiptarëve që shkëmbeu zjarr me policinë Policia greke ka pikasur një grup prej 5 personash që po tentonin te kalonin ilegalisht kufirin nga Greqia në Shqiperi d
Si dy pika uji! Elvana Gjata dhe Kida duken identike dhe të gjithë mendojnë kështu! (FOTO LAJM) Elvana, Kida dhe Ledri ndodhen këto ditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku kanë marrë pjesë në disa koncerte me rast
Bora zbardh Korçën dhe rrethinat e saj (FOTO LAJM) Bora ka zbardhur disa pika turistike të Qarkut të Korçës. Në Voskopojë dhe Dardhë bora ka arritur nga 5 deri në 10 cm.
Shpërthen në flakë pika e karburantit në Tiranë Një zjarr i fuqishëm ka rënë këtë të enjte në zonën e Kombinatit, në një pikë karburantesh. Shkak për zjarrin është b
Foto pikante! Kodheli sharmante, Cakaj mbi peshë e Veliaj me biçikletë (FOTO LAJM) Me largimin e opozitës nga Kuvendi, maxhoranca ka fituar edhe më shumë peshë e prezencë në Kuvendin e Shqipërisë. Nga
Reali vendos pikat mbi "i" për çështjen Pogba Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United dhe t’i bashkohet Real Madridit, por ky i fundit nuk e ka ndërmend
MINISHENGENI/ DW: Si lindi ideja dhe katër pikat që synon Një rajon me treg pune dhe sisteme të unifikuara, kufij të hapur, lehtësira transporti dhe tregtie, joshës për investito
Manchester City përmbys Licester City-n (VIDEO) Manchester City ka arritur të përmbysë rezultatin përballë një rivali direkt sic është Licester City. Pas golit të ba
3 pika që duhen patur parasysh, kur të blini detergjentin e radhës për enët tuaja! Nuk ka rëndësi sesa ujë përdorni. Copëza të detergjentit do të mbeten në sipërfaqe të enëve dhe në fund do të përfundojn
Tirana-Flamurtari, vendasit në avantazh (VIDEO) Tirana ka zhbllokuar rezultatin përballë Flamurtarit. Është Idriz Batha ai i cili me anë të një 11 metërshi dërgoi topin
Nëse vuani nga prostata, bëni mirë t'ua harroni shijen këtyre ushqimeve Mjekët e quajnë hiperplazi beninje të prostatës ose BPH, por gjerësisht njihet si zmadhim i prostatës. Meshkujt me fakto
Të ndaluara për njerëzit, këto 14 vende në botë na bëjnë kuriozë të gjithëve (FOTO LAJM) Dashamirët e udhëtimit janë të vetëdijshëm për të gjitha tërheqjet kryesore të planetit, por ka edhe cepa të tjerë të To
EKSKLUZIVE/ Momentet më pikante të ndeshjes Torino-Fiorentina (FOTO LAJM) Torino fitoi 2-1 në shtëpi ndaj Fiorentinës. Skudra torineze tashmë duket se ka kaluar krizën e disa javëve më parë
Rama komenton 3 pikat e planit të Bashës Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë mëngjesin e sotëm kreu i qeverisë Edi Rama komentoi edhe planin e Lulzim Bash